Jump to content
PirateClub.hu

Farkas A Semmiböl


Flegeton
 Share

Recommended Posts

Gratulálok a képekhez, szépek!

 

De... igaz, nem láttam minden képedet, de nekem kezdenek elég unalmassá válni, főleg az alkalmazott rajztechnika miatt. Ne haragudj meg, de ha valaki megnézi pl. a farkas rajzodat (és persze nem hülye a photoshophoz), az keres a google-n egy szőrös állatot és megrajzolja a te stílusodban.

 

Szóval minden elismerésem, de nekem úgy tűnik, hogy ugyanarról a csontról húzod le a sokadik bőrt. Azaz szőrt :)

 

Remélem nincs harag, ez csak az én véleményem.

Link to comment
Share on other sites

Gratulálok a képekhez, szépek!

 

De... igaz, nem láttam minden képedet, de nekem kezdenek elég unalmassá válni, főleg az alkalmazott rajztechnika miatt. Ne haragudj meg, de ha valaki megnézi pl. a farkas rajzodat (és persze nem hülye a photoshophoz), az keres a google-n egy szőrös állatot és megrajzolja a te stílusodban.

 

Szóval minden elismerésem, de nekem úgy tűnik, hogy ugyanarról a csontról húzod le a sokadik bőrt. Azaz szőrt :)

 

Remélem nincs harag, ez csak az én véleményem.

Igen a prémes álatokat így kell de ezagy van jól!

Grafit cerkával is csak rajzolni lehet, ugyan az a bőr! oda lehetne írni farkas tutosial: csináld és kész. A festők is mindíg ugyanőgy festenek, de nem mindegy hogy másolod vagy magadtól.

 

De ennek nem oylan a technikálya, vagy igen, ehez is ecsetet és maszatolót használtam.(befejezetlen)

7a6623c4ab4042ee57277ec00a149993_2.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Hi emberek... Szerintem is szép a griff is, meg a farkas is.. ezért veszem a bátorságot és én is belevágok.. Ugyan nem vagyok kezdő, de még haladó sem igazán...

 

RESPECT nektek akik próbálkoztok, hisz mindenki így kezdi.. KÖSZI a tutort, megpróbálom ezt a pár épést.. ;)

 

csocsi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Sziasztok!

 

Flegeton!

Csodálattal nézztem meg a képeidet, minden elismerésem a tied!

Viszont a legfontosabb hozzávalóról nem írtál: egy nagyon jó kéz kell, az ilyen egérrel készült rajzokhoz és természetesen nagyon jó egér! A magam tapasztalatán mondom, hogy az én gyengébb kézügyességemet tudtam kicsit korrigálni egy megfelelő eszköz beszerzésével!

 

Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy Te milyen eszközöket használsz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
...

Viszont a legfontosabb hozzávalóról nem írtál: egy nagyon jó kéz kell, az ilyen egérrel készült rajzokhoz és természetesen nagyon jó egér! A magam tapasztalatán mondom, hogy az én gyengébb kézügyességemet tudtam kicsit korrigálni egy megfelelő eszköz beszerzésével!

 

Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy Te milyen eszközöket használsz?

Hidd el hogy nem rendelkezek nagy kézügyességgel. Eszközök kb:

GENNETSCR.jpg

A bill nem sokat számít, de ilyen van:

470191_im.jpg

Rég tervezem a digitáblát csak soha nem jön össze a pénz + a sör se ingyen megy.

 

BroN:kezdetnek nem rossz ezt is folytathatod.

 

szGab: Angolul felesleges leírni mert ecsetet és maszatolót használok, na meg rétegbeálítást de az nem nagy szám.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...