Jump to content
PirateClub.hu

Mutáns Készítése


Flegeton
 Share

Recommended Posts

Mutánst fogunk készíteni!(azért adtam neki 4es nehézséget mert nem írom le részletesen!)

Elöször össez kell szedni a tartozékokat különbözö természetképekröl!

Én felhasználok sas, mokus, valamilyen madár, valamilyen gyík alkatrészeket és igy álítom be!

img1.gif

A sas fejet CTRL + U val a szinezés kipipálásával átszinezzük, persze elötte ki kell jelölni (a csötr és szem kimarad).

Majd utána a többi tartozékot is átszinezzük.

img2.gif

Az átszinezések után a fejet kezeljük egy kis radirral, mégpedig olyan 30 as mérettel és 10%os erösségel (fent lehet álítani), ugy hogy kis kattingatásokkal halványítjuk a réteget és a szem felé haladva egyre kevesebbet halványítuk.(ti érzitek mikor jó)

img3.gif

A füllel is hasonloan járunk el ha nem passzol a szinekhez akkor kis szinátmenetet kell rá dobni és a szintömörségget és a szöget kel álítani rajta!

A fül és a fej közöt új réteget hozunk létre és feketével (ecset vagy ceruza) a fülnek húzunk egy kis árnyékot, utánna maszatoloval vagy ki ki a saját modszerével elmaszatolja (lehet használni a radírt is az átlátszóság álításához). Nekem ilyen:

img4.gif

A mokus testéröl lopunk gy kis szört hogy eltüntessuk a fehér tollakat a fej tetején.

img5.gif

Én raktam rá kis CTRL + U combot is és a toll vöröséhez probáltam beálítani.

Gondolo hogy kitaláltátok hogy ezt is a radír segítségével fogjuk kihalvánítani!

Még a fej szélét kell kicsit életleníteni mert igy elég rendelenes! Ilyen lett:

img7.gif

Egyelöre igy marad most a madár adalékkal foglalkozzunk az nem tart sokáig ott is kis radír segítségét kell akalmaznunk!

És itt is lopunk egy kcsi szört a szárnyra is ugyanugy mit a fejen!

A farokkal is ugyaníígy mindent!

Eddig ez van (a sziklát kiszedtem alolla meg a különbözö rétegek széleit is kitisztítottam!):

img8.gif

Ezt már el is lehet menteni!

Egyesítés után fehér háteret álítunk be és jú tétegre kijelüljök a mutánsunk körvonalát és feketével kiszinezzük, és azt eligazítjuk CTRL + T és a CTRL segítségével lehet igazgatni a sarkokat.(azzal nem álulok el nagy titkok hogy aháttér és a mutáns közé kell rakni ezt az árnyék réteget!)

A mutánson még ki szinégetövel is parádézhatunk!

És a végeredmény!

sas-mokusDS.jpg

(kicsit siettem a tutoriallal igy tele van hibával és a széleken még dolgozni kellene de ez van)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Ha észrevennéd ez nem csupán összevágás, és sztem mocskosul nem tud ilyet egy zéróról kezdő!

 

... lehet ... :D ebben az esetben én kérek elnézést... habár sok értelmét még most se látom :unsure: ... de biztos bennem van a hiba... azért köszi, hogy fáradtál eme remek tutor leírásával :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...
...

 

Csak egy tipp: radir helyett szerintem jobb lett volna maszkolást használni, az könyebben korrigálható utólag is.

Akkor olvassd el a hszeket. Alapokkal kezdjünk, majd lesz akinek leesik mi az és van akinek nem. Akinek nem az ne fárasszon azzal, hogy mi az a maszk, így is meg tudja csinálni!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...