Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

Richard90!

 

Kösz a jókívánságokat! ;) Nagyon tetszik a csaj s remélem összejön a dolog ;)

 

Fowl!

 

Ha úgy szeret, ahogy vagy...örüljé neki, legalább nem kell változnod s változtatnod magadon :lol: biztos szeret (máskülönben miért mondaná), vagy meg ha csak játszik veled...te vagy vele, te ismered, neked kell(ene) észrevenni :o Így látatlanban nehéz megmondani. De szerintem mindenféleképpen jó pont ha úgy szeret, ahogy vagy :)

Sok sikert! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fowl!

Az sose baj ha szerelmes a ember, csak nem kell egyből azzal nyitni ;) értem...?!

 

Ez az h én is parázok...mert valami eszméletlen jól néz ki a csaj...és ezt a lányt bánnám ha nem jönne össze vele semmi (mindig azt mondom...nem baj, lesz másik)ezzel a lánnyal tényleg nem akarom elszúrni a dolgot ;):blush:

Azért is nyitottam ezt a topicot...h minél több ember véleményét meghallgassam, illetve azokat mérlegelve számomra is megfelelően cselekedjek :P

 

Link to comment
Share on other sites

Greg82 !

Akkor én most abszolút megértelek, mert én eddig mindig lazán vettem a csajozást sosem volt problem leszólítani vkit, önbizalom meg minden a helyén volt, de most... eléggé megvagyok lőve... Nagyon kellene nekem ez a csajszi :(

+ Először MSNen beszélgettünk és az a fura h nem is érdekelt h néz ki mert naon jó fej volt.. aztán taliztunk is.. most meg elutazik pár napra :( De azért mi naponta váltunk SMSeket szerencsére jópárat :) szal ezt a pár napot kibirom aztán tali, aztán én Horvátba el... :(

Ha választhatnék itthon maradnék de már nem akarok k csög lenni, ha már muterék befizették akkor elmegyek...

Drága lesz horvátból az SMS attól félek :)

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

"Egy cipőben járunk" ja ;) annyi h én nem szoktam smsni vele (ugyanis jópár HUF-t költöttem már smsen, nőcikre :blink: amúgy meg...amikor megkérdeztem mi módon tarthatjuk a kapcsolatot addig is amíg nem találkozunk legközelebb, ő határozottan rávágta, hogy azon a netes oldalon keresztül, ahol megismerkedtünk ;) ) De a következő randin már elkérem a számát télleg :P

 

Jah, jövőhét végén jön haza, anyámék meg augusztus elején le akarnak menni a balcsira :o (ha találunk megfelelő szállást)...mondjuk el tudom képzelni, h nélkülem is fognak boldogulni :lol:

 

Mondjuk eleve ha akarnék se tudnék elmenni anyámékkal, mivel ugyan "leállás" lesz a cégnél augusztus elején...de elintézték, (nem anyámék) h nekem menni kelljen dolgozni :angry: , mert nincs senki más aki beugrana helyettem <_<

 

Majd mesélj mire jutsz vele ;)

Link to comment
Share on other sites

Nah szal.. Hát ha minden igaz jövőhéten tali.. viszont azóta folytak elég intim SMSezések alsóneműkről meg stb. Szeretném hinni h célegyenesben vagyok, mert elhet szerelmes is vagyok..

Most azon parázok hogyha találkozunk megfoghatom-e a kezét.. ezek után remélem h igen :)

 

Greg és te hogy állsZ? :)

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Őszintén megmondva...sz*rul! :( Én azt hittem és úgy tudtam, ahol most ő van ott nincs internetkapcsolat s nem tud fellépni arra az oldalra ahol megismerkedtünk, s ahol eddig levelezésünket lebonyolítottuk. De...azóta kétszer is fellépett,utoljára ma (mivel a rendszer kijelzi az utolsó bejelentkezés idejét, ha csak el nem rejted, de ő nem rejtette el), s egyszer sem írt. :huh::( Jó, jó utolsó levelemben nem kérdeztem (sokat) de ő még annyit se ír, h szia,mizu van veled...értem?! :wacko:

Szal most meg vagyok zavarodva mint vasorrúbába a mágneses viharban :( s nem tom mi van...

 

Viszont az tök jó, h ti már "intim" dolgokról is smseztek ;) picit irigyellek is...picit nagyon ;)

 

Igen, én is megfognám már a kezét nagyon szívesen (s kíváncsi lennék h reagálna rá) a következő tali alkalmával...de nem tom lesz-e ebből valami. :wacko: Szóval most kész vagyok, mint a mateklecke! :(

Link to comment
Share on other sites

Érdekes ám ez a szitu... mert ha az ember belegondol, akkor ha érdekelne a csaj téged, akkor sztem biztos írt volna...

Még esetleg az lehet, hogy az otthoni gépén nem törölte ki a jeslzót és vki más lépett be (bár ez nem valószínű)

Sztem tisztázzátok ezt a dolgot, beszélj vele, hogy most akkor mi legyen, hogyan tovább... (ne támadd le rögtön, mert abból még bajok lehetnek, óvatosan kérdezz rá)

lehet hogy tényleg nem akar semmit, és nem akar megbántani (bár ne legyen igazam)

szal ez az egész dolog, tényleg elég fura :(

mindenesetre remélem happy end lesz a vége... ha meg nem akkor se búsulj, vannak még sok kedves szép lányok, akik lehet hogy még jobban be fognak jönni neked és majd a leendő lány is neked ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Greg!

Hát ez tényleg elég fura :(

Lehet hogy jó lenne ha körülnéznél azon az oldalon egyéb csinos lány után kutatva ! Bár kitudja, a nőkön nem lehet kigazodni.. aki nekem tetszik hölgy is pont most ilyedt meg, és mondta h kell neki egy kis idő... Furánakt artja h valaki ne a teste miatt közeledjen hozzá, és nemtudom h mondjam meg ezt neki ! :(

De azért biztos ami biztos, nem árt ha van vki tartalékod :)

 

Link to comment
Share on other sites

na visszatértem 5napos nyaralásomból, nem volt egyszerü szitu 1szer felmentem unalmamban csetre(mult hétfö) aztán irt 1 csaj aki ugyanabba a suliba járt mint én egész jól eldumáltunk megadta egyből telszámát meg dumálunk telon és most csütörtökön fogunk talizni ha minden jól megy végülis 2hete szakítottam szal tul kell lépni a dolgon, amugy Greg tapasztalatból irom hogyh akarna vmit töled akkor 6lóval se lehetne megállítani h irjon neked meg hát a telszám storyt azért irtam h ha tényleg érdekelnéd megadta volna, amugy a nők ellentmondásosak pl összeakart jönni 1 csaj aztán mondom kezdeményezzünk aztán mondja hhát még eldönti h akarja e, végülis igen, Rafkosak a csajok nagyon rafkosak, meg hát legyünk barátok de azért hozzámbujik, ha vadász kutya leszek akkor sem fogom érteni őket, jah és tudom h a remény hal meg utoljára de nem hiszem h ezután több lenne, amugy légyszi ne ugy nézzél rá mintha leoltottalak volna, csak saját tapasztalataimat mesélem és tán elég tanulságosak is tudnak lenni

Link to comment
Share on other sites

Richard90!

 

Nem tom...nem hinném h más lép fel az ő jelszavával...nincs testvére...na meg ahogy figyelgettem a profilját van jópár "barátja"...valszeg oan mint iwiwes vagy mywipes vagy nem tom... :blink: Semmiképpen nem fogom a szemére hányni h figyi, kétszer is felléptél még se írtál egy sort se...nem nem ebből már kinőttem,NINCS TÖBB SZEMREHÁNYÁS!!!

 

Fowl!

 

Én velem csak az a baj, ha tetszik egy lány...akkor csak arra koncentrálok :blink: (egyszerre csak egyféle dolgot tudok 100%-osan elvégezni a való életben is akármiről legyen szó)

Ha nem a teste miatt akarod megközelíteni (vagy legalább is látszatilag)...beszélgess vele sokat, hallgasd végig akármit is mondjon (szerintem ez jópont a csajoknál), legyél figyelmes mondanivalójára stb ;) Na meg nem kell mindig agyonra dícsérni milyen szép is valójában vagy hogy mennyire kívánod... ;) ha beszélsz hozzá a szemébe nézz, s ne pl a szájára (vagy máshova :P) Szerintem te is tetszel neki, csak most hogy erre rádöbbent picit megijedt (vagy télleg nem tom...nem vagyok a női nem szakavatott mindentudója :huh: )! Viszont jó jel az elköszönése, (szerintem) ezzel azt hangsúlyozza, h számítasz neki, fontos vagy számára, számol veled, tetszel neki...értem?! ;)

 

Belami18!

 

Kösz a hozzászólásod, semmi gond vele! ;) Gratula a nyaraláshoz! ;) Na de hogy a chaten is ismerős csajt "szedsz fel"...ez már csúcs :lol: Én pl akárhányszor chatlek, mindég a ország másik végéből írkálnak...vagy ha esetleg helybéli, az csak játszik az ember fiával! :blink:

Viszont tök jó olvasni...te legalább élsz!!! (ellentétben velem) 2hét után új csaj a láthatáron...gratula :D

Hát na...ahogy írtam már is...én próbáltam úgy megközelíteni ezt a lányt, amilyen valójában vagyok! Most minek játszak szerepet, úgyis előbb-utóbb kiderül... Én igazán...nem nyomultam, nem tapadtam rá, telszámára sem csaptam le egyből s nem csikartam tőle ki ("Ha elkérem a számát az a baj, ha nem kérem el a számát az a baj...")...nem tom lehet mégis picit rámenősebbnek kellett volna lennem :blink:

Mindenesetre...ma küldtem neki egy "levelet" amiben hogyanléte felől érdeklődöm...valamint leírtam én hogy s mint...kíváncsi vagyok mit reagál (bár ahogy ismerem...eccer majd válaszol...talán kérdez is valamit...de inkább csak megállapításokat tesz :huh: )!

Valahogyan azt kéne elérnem, h ő érdeklődjön irántam, ő akarjon engem "felszedni"...de ez valahogy nem akar sikerülni...s azt hiszem nem lesz türelmem kivárni míg eljön ez az idő (ha egyáltalán eljön) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Greg82 !

 

Egyszer velem is volt valami hasonló.. Naon nyomultame gy lányra minden oké volt, de... egész egyszerűen úgyérzem hogy ' szórakozott ' velem, mert sokáig eljutottunk ( bárkonkrét szexig nem ) De volt közben barátja és félt vele szakítani... És egy ideig folytattam ezt a viszoyt, de a végére már nagyon bevoltam fordulva... Nos, ennek már lassan 6 hónapja. És egy jó 3 hete kaptam tőle egy SMSt, hogy tudom hogy későn írom de SZERETLEK és veled akarok lenni. Viszont.. nem kezdtem el előlröl evle mindent megmondtam h mostmár tényleg késő sajnálom.. ( szégyen gyalázat NAGYON szerelmes voltam akkor.. ezt úgy képzeljétek el, olyan szinten h elromlott at elója habozás nélkül nekiadtam az én nem használt telómat ami egy bő 30ezret ér most is.. tehát ilyen szinten voltam befordulva. )

 

A Te csajoddal kapcsolatban pedig... " Addig üsd a vasat amíg forró " Tehát szerintem minél hamarabb próbálj meg kierőszakolni még egy találkát ha belemegy legyél finoman rámenős.. De ne járj úgy mint én hogy azalatt a 3 hónap alatt lerontottam mint az állat elhanyagoltam mindent is mindenkit... Ez egy hatalmas lecke volt nekem.

 

Az én hát ' csajommal ' kapcsolatban: Ma írt egy SMSt, ezzel a tartalommal röviden: " Tegnap gondolkodtam és rájöttem hogy hülyeség lenne nem bízni benned, csak nehezen megy, de megpróbálom, igérem..." ez egy részlet... Na majd meglátjuk mi lesz, az a fura ezt neki is elmondtam hogy a kemény 18 évem alat Ő az első lány akinél nagyon nem érdekel hogy néz ki... Mert belülről tetszett meg ( mondjuk naonnaon jól is néz ki sztem.. :P ) Szóval, ha hazaér mert vendégeknél van lesz egy komoly kis MSNezés azt hiszem, amiből elég sok minden lefog szűrődni remélem...

 

sorry ha sok helyesírási hiba van benne :P

Link to comment
Share on other sites

Egy kis kiegészítés: azóta váltottunk SMSt, megkérdeztem h elrontottam talán valamit mert naon megilyedt... Jött a válasz...:

"Nem rontottad el! Csak hát tudod.. nők :) Komolyan én annyira örülök neked és nem akarom elrontani, csak kell egy pici idő. Nagyon hiányzol! szeretnék veled lenni."

Ez eléggé feldobott, szal ha ezzel a csajjal tényleg lesz vmi örömömben képet is teszek be róla ;)

Link to comment
Share on other sites

az az igazság h mostanság vagyok csak ilyen . most igy konkrétan élvezem az életet, de mint szokták mondani jön a lejtő, ja a csajra megjegyezve csináltunk haverommal 1 képet közöset aztán mondta h van 1 ismerőse csaj akinek bejövök szintén(másik csaj) de kül a 2hét ugy értendő h gyakorlatilag nem haraggal váltunk el meg sztem semmi rosszat nem csináltunk egymással szal nincs szar tapasztalat és most jó kedvem van azért belevágnék még1be. Hát vannak érdekes csajok mit ne mondjak de mint mondtam lekéne lőni azt aki kitalálta a szerelmet hülye lesz töle az ember, de hát én ugy gondolom h 1 csaj erőszakból nem csinál semmit szal nem lehet rákényszeríteni h csináljon dolgot amihez nincs kedve... szerintem , mert a legtöbb az érzéseire hallgat nem az eszére

Link to comment
Share on other sites

hát igen... nők... kiigazodni rajtuk szinte lehetetlen... (ha nagyon szereted az a baj, ha nem annyira akkor meg az a baj... szal itt is mint szinte mindenhol az aranyközépút a megoldás ;) amit néha nagyon nehéz megtalálni )

lehet az ember velük kedves, figyelmes, törödő, de akkor már rég bukta a dolog, ha a nő nem viszonozza egy idő után...

(tehát nem azt mondom, hogy rögtön kell, hogy a nő viszonozza a szeretetet, mert azért kell egy kis idő, mire megismeri egymást a két egyén)

szal meg kell hogy legyen az összhang, a kölcsönös szeretet két ember között

 

greg, várjuk a fejleményeket ;) jah és fowl, neked is sok sikert kívánok ;)

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Pont ez az...én erre a csajra nem nyomulok ezerrel...legalábbis nem keltem ezt a látszatot...(ugyanakkor ha most itt lenne velem is késő lenne... :o ) Na meg nem is úgy mutatkoztam be...mint aki egy nyomulós csávó...

Igen...én sem a külsejére figyeltem fel a fényképen...csak úgy megtetszett...de amikor megláttam élőben...majdnem padlót fogtam :lol: sohanem a külső volt nálam fontos... ;) De az sms-es téma...szerintem jó irányba tereli a dolgokat...szal hajrá :rolleyes:

 

Belami18!

 

Jó neked...te legalább élsz...velem szemben :huh: Csak így tovább... ;)

 

Richard90!

 

Én már igazán nem próbálom megfejteni a női lélek rejtelmeit...esélytelen (szerintem)

 

Nnna...amúgy meg: múltkor küldtem neki levelet a rendszeren keresztül. Elsőben csak egy sima felköszöntés volt (me nemrég volt a szülinapja), másodikban megkérdeztem mizu van vele...h bírja a melót...stb szal csak így "lájtosan" :lol:

Megjött a válasz: "Köszönöm szépen! :-)"- és ennyi!!! :blink: Én meg..."tépem neki a szám", püfölöm a billentyűt...majd az egész rendelkezésre álló helyet kitöltöm, h megmutassam...én még érdeklődök iránta...ő meg egy köszönömmel elintéz... <_< Most nem tom...direkt csinálja...vagy szándékosan... :blink: nem érdeklődik abszolult felém...s irántam...nem, nem fáj..."no pain"!!! <_< Írtam neki egy választ ma...csak egy egysorost...amiben közöltem vele...h nem gondoltam volna h egy köszönömmel letud...s írtam még h szívesen (a köszöntésre)...kíváncsi vagyok a válaszára... ;)

Amúgy meg...ha lesz következő tali...telómmal lefényképezem s megmutatom nektek a csajszit :lol: ...na meg még pár isminek...akik szintén kíváncsiak rá! :lol:

 

Hajrá mindenkinek!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Tőle kapok masszázst... :) alig váárom :)

 

Greg sztem ettől többet nem tehetsz.. de... azért nézegess más nőket ;) Bár tudom h ez szarul hangzik én sem tudnék most más csajra gondolni... De azért az élet nem áll meg, ha Ő nem jön össze... Szóval csak pozitívan ! UNICUM :) és köszi a biztatást csütörtökön tali, most erősen bíztatom magam h megmerjem fogni a kezét :)

 

De, ahogy látom a topic szlogenje megvan...

 

HAJRÁ MINDENKINEK! :)

Link to comment
Share on other sites

masszázs az igen flash ha megmasszázsol akkor az kezét mindenképpen megfoghatod tutira ;), én mondjuk nem merem mondani mint h a sablon h egyik jön a másik után mert hát mint tudjuk nem egyszerü a párkeresés, sajnos én nagyon sokszor buktam már el h eléggé számonkérő voltam szal tanulni a hibámból bár nem tok megváltozni ilyen az élet

Link to comment
Share on other sites

Hát igen ez nagyon szép történet.1 kis segélykérésből egész regény :lol: nos nekem is van most barátnőm 1 enlőre de az a gond hogy a suli 2őnk közé áll 1 iskolába járunk de mégis mivel én buktam és nagyon sokat kell tanulni és nem tudom mit válasszak a 8. at vagy a csaj-t?mert ez így nem állapot.Amúgy HAJRÁ EMBEREK!!!

Link to comment
Share on other sites

szerintem ez a te döntésed bár a te korodba ugy érzem a sulit kéne választani csaj meg jöhet később is, mert tegyük fel csajt választod aztán megbuksz év ismétlés és közben ne adj isten elhagyna a csaj nah szóval elég kellemetlen lenne, mivel semmi sem tart örökké , de ez a te döntésed, dönts belátásod szerint

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Jó kis masszázs...jó is az! :lol: Amúgy meg...ja nem tok más lányra gondolni... :blink: Szeretem mindenből kihozni a maximumot...értem!? :D Csak vigyázz...csütörtökön nehogy csütörtököt mondj a csajnál :D Na, csak poén volt,nem komolyan venni! ;) Sok sikert!

 

Belami18!

 

Nem találok könnyet társat...na :blink: Pedig nem mintha olyan válogatós lennék... :huh:

 

GYORGY!

 

Ha nem tetszik...ne olvasd! ;) Amúgy meg...mindig örülök az új hozzászólásoknak és hozzászólóknak! Szerintem tanuljá...az fontos, s ha tod, a csajt se hanyagold el...vagy kérd meg h korrepetáljon (ha lehetséges)! ;) (Bár csajozni bármikor lehet...jó pap meg holtig tanul...mondjam még? :lol: )

 

Nnna...fejlemények: válasza előző levelemre (amiben nem értettem miért tudott le 2 szóval...) idézem : "Bocsánat, de per pillanat, csak ennyit tudtam mondani, mert netezőből írtam, és írok. Sajna! :-( " Hát...én hiszek neki :rolleyes: , amíg el nem játsza (ő is) a bizalmam! <_<

 

Hajrá mindenkinek! :D

Link to comment
Share on other sites

de legalább irt a csaj és még kifogást is keresett amugy tök mind1 mert hát igaziból " távolról jött ember azt mond amit akar" nem tudod leellenörizni szal v megbizol benne v sem. de mondjuk volt nem egyszerü story régi "csajom" összevesztünk kb több mint féléve nem beszéltünk egymással aztán küld 1 levelet névnapomra h boldog névnapot! hát mondanom sem kell h néztem h mitörtént. Viszont még akkor is megkérdeztem h mivan vele udvariasságból. nem gondoltam h visszair 1 egész regényt :P bár lehet h nekem is 1 köszönömet kellett volna irnom mivel nem akartam vele nagyon bájcsevegni

Link to comment
Share on other sites

Belami18!

 

Én bízom benne, s hiszek neki...lehet naív vaok,de állandóan ellenőrizni se akarom :blink: !

 

Ja, exem én (is) felköszöntöttem sms-ben szülinapjára (még márciusban,annak ellenére h már nincs köztünk semmi,azt is tudjuk miért... s most hosszú lenne elmesélni), de tényleg csak egy köszöntés volt...semmi más, ő meg aztán napokig csörgetett...meg minden, pedig leírtam neki h csak egy köszöntés volt, csak egy köszöntés! <_<

Link to comment
Share on other sites

Greg akkor te sem panaszkodhatsz nők terén !

Am a randim előrébb tevődött szerdára meg scütörtökre... :)

huhh volt egy olyan beszélgetésünk ma hogy kérdezte hoyg mi számít nekem nagyon nyomulásnak? Mondom hogyha második találkozásnál megcsókolom a kiszemelet leányt... Jön a válasz: Akkor szépen kérlek hogy legyél holnap nagyon nyomulós !

Szóval most csak azon gndolkodom h rögtön kapjam le vagy esetleg a randi végén... :D

Tippek? :rolleyes:

( ez a lány naon de naon tetszik már... )

 

szerk.: yah és akkor hasonlítunk, én is ugyanolyan naiv vagyok mint Te, én is hinnék neki. Szerinetm igyekezz keresni a csajt, vagy akár ezen az oldalon is elkérheted a teloszámát, onnan SMS, onnan kitudja.. :)

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Ja...csak az a lány kb 300 km-re lakik tőlem...na inkább hagyjuk :(

 

Ecsém...nyert ügyed van, mondom neked!!! :lol: Nyomuljááááá :D Szerintem a randi elején...meg a végén is csókold meg...az a tuti...na meg ha közben megcsókolod se gond :lol: Mert az mégis...szal ha nem csókolod meg a elején...furinak tűnhet a lánynak (bár lehet h csak smsen keresztül bátor)...ha meg megvárod h ő csókol meg hamarabb, mert nem bír várni a randi végéig :blink: Én pl nem szoktam ajtóstul rontani a házba...értem?! Én randi elején 2 vagy 3 puszi az arcra...aztán amikor már randi közepe fele vagyunk...na akkor már szájra is...a végén meg mindenképpen :D Szal én így csinálnám...nem követendő példa, csak gondoltam leírom! ;) Ha rögtön csókkal nyitsz...puszi helyett...hát nem tom :blink: Ja...és nem kell egyből a nyelved a torkáig nyomni...értem!? :lol: Csak finoman! ;)

 

A számát meg személyesen akarom elkérni...mert látni akarom a reakcióját :rolleyes: (pl h meglepődik,örül,stb)

 

Hajrá mindenkinek! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...