Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

hát az elesetségről ne is beszéljünk , most én nagyon ugy érzem magam legalábbis szombat óta beállt a depi, de pl annyira jó csajjal nem is szabad kezdeni mert már eredetileg felnyomták az egoját a sok kis műmájer a szánalmas produkciojukkal akkor is zavaró, kül jobb is ha nem lesz semmi érzelemed iránta én is csak szenvedek szombat óta. De persze a tapasztalatok mindig jól jönnek , de azért jegyezd meg ha 1 csaj azt mondja h kék a fű akkor te belehalhatsz és bármit csinálhatsz az akkor is kék marad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"kék a fű" ez jó, tetszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Én úgy vettem észre, szerény lány, nem tartja magát bombázónak... nincs elszállva magától, átlagos lánynak tartja magát (valljuk be, arcra nem egy cicababa, szal nem egy szépségideál), holott csak a vak nem veszi észre szerintem :P meg amikor sétáltam vele az utcán...a sok irigykedő tekintetet a többi csávótól "csekkoltam" :lol: Szóval tipikusan az a nő, akit meg is kell védeni ha úgy alakul - más pasiktól - ...én meg mondjuk nem igazán vagyok az a Schwarzenegger fajta :blink::unsure::huh::o Meg is jegyezte, h inkább az izmosabb karú és mellű fiúk tetszenek neki...picit rosszul esett, de próbáltam nem mutatni <_< De ha neki inkább egy "ideális popsztár" kell...hát legyen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na félreértés ne essék, ezzel senkit nem akartam megsérteni! ;)

 

Amúgy meg...Belami18! Egy nő sem ér annyit h lógasd miatta... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nah hello Greg!!

 

Örülök h ien jól sikerült a randid, majdhogynem tökéletes :)

Elején, jó h csak beszélgetettetek, ebbe a 4 órába, remélem vonzalom megvan a csaj részéről is irántad!

 

A következő randin viszont már mindenképpen kezd el a kapcsolatépítést, tapi, kézfogás, puszi, puszi nyakra, szagolgatod...

 

Ha ezeket jól csinálod és télleg érez irántad vonzalmat, szinte már ő kínálja fel a számát neked B)

 

Ha jól értem legközelebb 2 hét múlva talizhattok csak, várjuk majd a fejleményeket, és sok sikert :)

Link to comment
Share on other sites

Bocs, Belami18...nem tudhattam :unsure: ...azért fel a fejjel ;)

 

BTommy!

Hát...tulajdonképpen én is sikeres randiként könyvelem el! Igen...ő is megemlítette...h nem akárkivel beszélget ily sokat s íly sokáig :lol: a vonzódását nem tudtam lecsekkolni, hogy meg van-e :blink: (De nekem az se baj, ha elsőre az eszembe szeret bele :rolleyes: )

 

Hát...következő randin is meglesz a puszi...az arcra mindenképpen...na de a többi... :unsure: egyből a második randin...? Na jó...illatát elsőn is éreztem mikor közelebb bújtam hozzá az asztalnál (mivel "szólt valami zene...de engem csak a szeme érdekelt..." na ez kis Tankcsapda volt, szal közelebb hajoltam h halljam a hangját mivel szólt a "házimozi rendszeres plazmatévés cuccos")...finom illata volt nagyon :D mondhatnám...gerjesztő :lol: na meg a rucija se volt kispályás... Mondjuk én is a legfinomabb illatú arcszeszemmel pacsmagoltam be magam...na csak picit, de hogy érezhető is legyen :lol:

Ja, ha meg nem jön be a nyakpuszis cuccosos...tök hülye a helyzet...áááá hagyjuk :blink:

Igen...két hét...most vasárnap utazik...de sajnos a héten sem tudunk talizni, mert én dolizok... :unsure:

Ettől függetlenül naponta tartjuk a "kapcsolatot", leírja mi van vele...meg ilyenek ;)

 

Tök jó érzéssel tölt el, hogy "velem vagytok" :lol: s ígérem tájékoztatást adok a fejleményekről :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

már minden oké legalábbis velem , rájöttem vmire igy akár még jó is lehet, vonzodást talán ugy tudod h ha fenn van a keze az asztalon rárakod ha nem veszi el akkor nyert ügyed van, második randin ha olyan a szitu akkor már lehet csók, persze az se hátrány ha van igéző bociszemed és mélyre ható tudatos tekinteted, nyakpuszit ált szeretik a csajok csak szerintem nem az elején elször probáld megcsokolni, ha pedig vmi nagy hibádra kifogás kell fordulj hozzám mert nekem mindenre van magyarázatom. De azért sok sikert továbbra is

Link to comment
Share on other sites

Belami18! :lol: "vmi nagy hibádra kifogás kell fordulj hozzám mert nekem mindenre van magyarázatom" ez jó, tetszik :lol: na azért engem se kell félteni, (szinte) mindenből ki tudom magam magyarázni, illetve mindent meg tudok magyarázni! :D Azt gondoltam, h ha az asztalon lesz a keze...én ráteszem az enyém...de akkor is...na azért megjátszuk hátha :lol: de ha sétálni megyünk, ott már mindenképpen! :rolleyes:

 

Amúgy meg...picit úgy érzem kezd múlni a "varázs"...ma már nem írt "levelet"...meg az érdeklődése is alábbhagyott akármilyen dolgommal kapcsolatban, vagy csak arról, h mi van velem :unsure::blink::( Jó, oké, értem én...vasárnap utazik...s biztos kisebb dolga is nagyobb annál...de akkor is sz*r érzés :(

 

Egyik munkatársam (egyidős velem, de a tipikus csajozós macho...) na szal...ő négyórás ismeretség után már dugta volna...szal le vagyok maradva...szerinte... :blink: hát én nem érzem úgy :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hát rossz dolog ha már az eléjén múlik a varázs, de 1 nagy hibát ne kövess el : ne rójad fel neki, de mondjuk mindenki arra ér rá amire akar, amugy csajozos macho-kra ne hallgass más dolog ha meg d**gta volna , mert hát ott a volna nem biztos h összejött volna neki csak a szája (ha meg birod akkor ne ez hajtson), az ilyeneknek machoknak jól összetom zúzni a lelkivilágát ha nem jön össze, állítolag picit szarkasztikus vagyok főleg ha szar a kedvem

Link to comment
Share on other sites

Belami18! ;) Lassan egész jól kisajátítjuk ezt a topic-ot :lol:

 

Isten ments...hol rónnám én azt a fejére h miért nem ír...ez egy szabad ország, mindenki azt csinál amit! :lol: Amúgy meg... még aznap írt...csak miután én már lefeküdtem aludni ;) én nem toltam le érte h miért nem írt, nem is kérdeztem, én szokás szerint megírtam mi volt velem aznap, meg válaszoltam pár feltett kérdésére még...majd mikor írt ő magyarázkodott (holott nem is kértem), h tanulnia kellett meg stb... :huh:

 

Csajozós figura munkatársam szavára én nem adok...nem is hasonlítok rá cseppet se! ;)

Link to comment
Share on other sites

eric_koston!

 

Igen jó volna elérni azt, ha a kéthetes nyári meló után hazajön...s h ő akarjon velem találkozni (holott én is nagyon akarom ;) ), s ő kérjen erre engem, ne én őt (megint). Érdekel a véleményed, épít, kiegészít, szívesen olvasom (ahogy másét is szívesen fogadom), szal ha erre jársz, nyugodtan ;)

 

na_itt!

 

Azt hiszem a kitartóságommal nincs gond...volt egy olyan lány...akire négy évig vártam :huh::rolleyes: !

Közös élmények...na azt hiszem ezirányban már "letettem valamit az asztalra", mert a négyórás beszélgetés benne is nyomot hagyott :lol: "nem akárkivel beszélgetek ilyen sokat"- vagy hogy is fogalmazta utána mailben ;)

 

Belami18!

 

Türelmes vagyok...érdekes mostanában mindenki ezt mondja...pedig belül "vérzem", gyötrődök, hánykolódok! :blink: Meg a munkahelyen is mindig mondják...milyen nyugodt vagyok (pedig belül sík ideg szinte mindig... :o ) Én nem vagyok türelmetlen...de ha most magamba szívhatnám az illatát...vagy a karomba zárhatnám is késő lenne!!! :o:blink::blush:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Haverommal szoktuk mondani h lekéne lőni azt az illetőt aki kitalálta a szerelmet, sajnos én nem csak belül szoktam nyugtalan lenni hanem látszik rajtam, amugy h vártál rá 4évet megérte mármint a csajra? Amugy a türelem kérdése mindig kényes volt számomra mivel türelmetlen vagyok és ezt ki is mutatom, ezért már pár kapcsi zátonyos lett. 1-2 dolgot ugysem fogok megérteni soha sem de hát ilyen az élet

Link to comment
Share on other sites

Belami18!

 

Chaten ismertem meg azt a lányt, valami eszméletlen messze lakott...hát hogy megérte-e... azt most így hosszú lenne elmesélni, lényeg az, h nem egészen oan volt amilyennek elképzeltem :blink: de nem is bánom h nem hagytam ki ;)

 

Amúgy meg... nem kell, és nem is lehet mindig mindent megérteni...szerintem :huh: "A tudatlanság áldásos." :blink: hát nem is tom... :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Haverommal szoktuk mondani h lekéne lőni azt az illetőt aki kitalálta a szerelmet, sajnos én nem csak belül szoktam nyugtalan lenni hanem látszik rajtam, amugy h vártál rá 4évet megérte mármint a csajra? Amugy a türelem kérdése mindig kényes volt számomra mivel türelmetlen vagyok és ezt ki is mutatom, ezért már pár kapcsi zátonyos lett. 1-2 dolgot ugysem fogok megérteni soha sem de hát ilyen az élet

 

hát ja még nem tudta senki megmagyarázni a szerelmet de én már tok vmit: szar.

Eddig mondjuk úgy h adtam de nem kaptam...hanem yo nagyokat szívtam.....1 miatt már meg is akartak verni....és mindenki azt mondja h válogatós vok..miért?azért mert látok több éves kapcsolatokat a csúcsról a porrba hullni és félek h én is így járok.Inkább tanulok ezekből és később majd ezeket a hibákat elkerülöm...mivel már a középsuliba nem sok értelmes csaj van pl:van 1 csaj aki után mindenki csak les erre olyan balfasszal jár....olyan mint 1 félresikerült goblin...beszélni se tud ritka a foga.... kibirom ezt az 1évet csajok nélkül aztán meg go egyetem v főiskola... ;)

 

én azt mondom és sokan ezt állítják h a neten ismerkedés sokkal job mert ott 1 nem szól bele senki, télleg "belülről" ismered meg az embert...nem azt amit az utcán látsz...mert sokszor a látszat csal....

Link to comment
Share on other sites

Cseten már én is ismertem meg csajt távol laktunk egymástól 240km 1szer taliztunk jó volt akkor aztán összevesztünk és vége én mondjuk megbántam 1es dolgai miatt h megismertem 1,5 év mire rájöttem :( , amugy kül 1 kapcsolatot külső szemlélőként nem mindig érthetsz meg, tapasztalat fontosabb, én probálok a saját hibáimból tanulni de néha elkövetem ugyanazt ez van , meg hát a legfontosabb tapasztalat ami nem közhely, a fontos személyek hiányát akkor érezzük meg igazán ha már nincsenek mellettünk, Amugy a félresikerült embereknek néha szerencséjük van h kifognak klasszis csajokat, de fordítva is igaz, nem kell meglepödni a szerelem vak "szó szerint" bár ált sztem az ilyen csajokat az is mozgathatja h az ilyen balf*asz tán nem veri át őket mert h más csajnak tuti h nem kell

Link to comment
Share on other sites

xXJoCXx!

 

"A szerelem olyan, mintha bevizelté volna. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!" :P

A neten télleg jó ismerkedni...csak mé van az, h mindig olyanokat fogok ki...aki a ország másik végén lakik :blink: de érdekes módon...azokkal el lehet beszélgetni... értelmesebbek...nem úgy mint a nálunk lakó "helybéli" sunák. Jó lehet én lakok rossz helyen... :blink:

 

De most ez a csaj...akit találtam a társkeri oldalon helybéli s értelmes, (néha már komolyan úgy érzem...túl jó hozzám) csinos csak most nyári melón van :o:angry:

 

Hát sajnos ahol én lakom nincs felsőoktatási intézmény... :blink: a középsuliban se tudtam összejönni egy csajjal se ahol én jártam, me oan beképzelt...á hagyjuk, pedig a suli 76% lány volt...

 

Belami18!

 

A 240 km...még közel is van ahhoz képest nekem milyen messziek "jöttek össze" :blink:

Szomszéd csaj is...tök jó, szép...s oan csávóval jár...hát nem tudom h védené meg a barátnőjét...ha esetleg olyasmire kerülne a sor... :P

De én már ezen komolyan nem agyalok h milyen jó csajok milyen (hozzájuk nem illő) csávókkal járnak...nem is idegesítem magam vele... ;)

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: ütlek ruglak titeket :D :D abban a srácban azt látta + h kedves volt vele, +értő volt, figyelmes...

ezek fontos dolgok..., de nem pénzügyileg, szval nem azzal vagy kedves h fizetsz 1 nőnek 1böl mindent, és nem szerelmes verseket olvasol neki 3nap után, mert ugye mkinek az kell amit nehezen kaphat+ ;) csak figyelj a csajra kérdezgesd, beszélgess vele, ha jó beszélgető partner vagy, az jó nagyon :) de neked kell irányitanod a beszélgetést, mivel a nőknek igazi FÉRFI kell, nem 1 puhapöcsü... ugy mint ahogy nekünk is igazi nő kéne, a legjobb nők is emberek...

és aki sztem azt mondja h a szép lányok nem jók mert beképzeltek, az verje otthon még 1 jódarabig a monitor elött... :wacko: csak irányitani kell a dolgokat, magabiztosan... és közben figyelmes lenni rá, nem kell nyalizni semmi, csak láccon rajtad h szeretsz vele lenni, és Ő is szeretni fog veled, nahm ennyi így röviden, Én eszerint müködök, nagyon röviden :DB) nah csövi:)

Link to comment
Share on other sites

eric koston megmondta a frankót!

 

Higyjétek el, h nem a külső számít egy nőnél, az elején sem, hanem inkább a megjelenés, fellépés, határozoottság, önbizalom... ezeket a nők észreveszik, szal ha van önbizalmad, és jó ruháid, stílusod, emellett figyelsz a csajra nyertél!

 

Greg82 nem tudom, h beszélsz-e a csajjal, míg távol van, de nem tudom mi lesz ebből, így a "kapcsolat" elején kettévágni a dolgot, ha full oda van érted akkor ok, máskülönben nemigazán bízok benne h összejön...

Hacsaknem lehengerled a kövi randitokon és megmutatod neki ki a Jani, jó sztorikkal, flörtöléssel, kinoval, és persze a végén csókkal :happy:

 

Majd írj h mi a szitu!

Link to comment
Share on other sites

eric_koston!

 

Azt már megtanultam én is h nem egyből szerelmes verssel kell indítani a lánynál, meg h nem kell neki rögtön bevallani :lol: A figyeléssel nincsen baj...csak amikor négy órán keresztül mondja és mondja...mindent megjegyezni... :blink: Szal kösz a hozzászólásod, építő kritikának veszem! ;) (de mintha ezt a hozzászólást már reggel megtettem volna...mégse találom :huh: )

 

BTommy!

 

Vasárnap elutazott...nincs netközelben, számcsere nem volt :o szal úgy néz ki most két hétig off :( Egyre inkább én (is) úgy érzem nem lesz ebből semmi :blink: meg mondta, ha hazajön se lesz sokkal több ideje, mint eddig volt, még pár vizsgáját le kell tudnia aug. közepén, aztán meg újra a suli :o:huh::unsure:

Persze én töröm magam a következő tali reményében, mihelyst hazajön...de ha ő egyszer elkönyvelt "barátként"...akkor nem tom mit tehetnék még...(mivel többször is "leszögezte" h csak ismerkedik, kapcsit nem akar...de ennek ellenére kb emondása után fél órával már azt mondta, h jó lenne már végre egy pasi :blink: akivel pl el tud menni a discoba is s nem tapadnak rá mások <_< )

Link to comment
Share on other sites

greg82, amit mondanak a csajok 4 órán keresztül, nem kell megjegyezni, csak fontosabb dolgokat amiről később tovább kérdezősködhetsz... am furcsa mert inkább én szoktam többet beszélni mint a csaj :/

am sok sikert az egészhez, hátha összejön ;) de ne várj rá soká mert nem éri meg egy csajra se várni... szerintem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nem tudom greg lesz-e ebből vmi, de sztem, nem sok. max barátság :(

sztem ne nagyon éld bele magadat, mert utána nagyon rossz lesz.

hát igen... ez a sok elfogaltság... szeretnél vele nagyon találkozni, de nem tudsz, mert sok dolog közbejön (vizsga, suli stb, amiket írtál)

sajnos ezeket el kell fogadni :( (még ha nem is megy könnyen)

 

"(mivel többször is "leszögezte" h csak ismerkedik, kapcsit nem akar...de ennek ellenére kb emondása után fél órával már azt mondta, h jó lenne már végre egy pasi blink.gif akivel pl el tud menni a discoba is s nem tapadnak rá mások dry.gif )"

vannak ilyen érdekes dolgok amiket én se nagyon értek :blink:

mondja, hogy nem akar kapcsolatot, rá fél óra múlva meg már pasit akar... szal érdekes ám ez...

Link to comment
Share on other sites

jemo69!

 

Kösz a hozzászólásod! ;) Amúgy én se vagyok az a kuka típus...szal ha van kivel s van miről, tudok beszélgetni én is...de komolyan, már félbe kellett szakítanom a mondanivalóját, hogy had én is mondjak már valamit na! :lol:

Hát, hazajön a nyári melóból, "kierőszakolok" ;) egy újabb talit, s szerintem ott majd már kiderül h csak barátként akar, vagy nem szal őrá nem fogok négy évig várni... :D amúgy is pár hét és 25 vok :(

 

eric_koston!

 

Kösz a msncímed...de mostanában oly ritkán s keveset vagyok rajta...szal nem ígérem h felveszlek ;)

 

Richard90!

 

Következő tali alkalmával rámenősebb leszek s kiderítem ha csak barátságot akar, s akkor ha csak azt (mivel én mondtam már neki h számomra a barátság kevés), akkor el is felejtsük egymást de gyorsan! ;)

Én próbálom nem beleélni magam...de ha egyszer (most még) nincs senki más "kilátásban... :o

Amúgy meg...mindenkinek arra van ideje akire és amire szakít...szerintem :P

Ja igen...amúgy meg a csaj tele van ellentmondással, ahogy írtam már korábban is... :o egyszer nem akar pasit mert csalódott s nem akar megint...utána meg..."remélem hamarosan lesz egy" :blink: meg pl már az első alkalommal mikor írtam neki megadtam az msncímem is, h ha akar felvehet...ő nem tette...azonban beszélgetésünk folyamán kiderült van neki msn, a "családtagjaival" szokott... :huh: szal még sorolhatnám a ilyen dolgokat... :(

Link to comment
Share on other sites

"Amúgy meg...mindenkinek arra van ideje akire és amire szakít...szerintem tongue.gif "

 

Ebben tökéletesen egyetértek ;)

 

Jah és sok szerencsét, remélem összefog jönni... :)

 

ha meg nem jön össze akkor ne bánkódj, lehet találni fogsz egy sokkal jobb csajt ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...