Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sziasztok! az a nagy helyzet, hogy én már mondtam pár helyet a csajozásra, de most arra lennék kíváncsi, hogy ti hova vinnétek el engem, vagyis inkább a csajokat! milyen új helyszíneket ismerhetnénk meg. :lol::rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Ez igaz! De én is mégcsak 17 vok.....

Ejnye, akkor ne rosszalkodj itt, kisfiam! :lol::P

szia kedves caprine666! nem vagyok kíváncsi arra, hogy sok piratos pár van-e, mert írtó kicsi a valószínűsége, mert kevés a lány, és azok is fiatalok!!!! az általad tudott helyszínekre pedig tényleg kíváncsi vagyok, de ezzel sokaknak segíthetnél is, hisz ez a topik neve is!!! :rolleyes:B) szipi

Elárulom Neked a helyszíneket, de nem ebben a topicban... ;)

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

szia kedves danyi! ha elég rugalmasak vagytok akkor a helyszín teljesen mindegy! ha jó az idő, akkor vidd el őt sétálni a népligetbe, városligetbe, amelynek a környezete nagyon szép, megindító, romantilus, teli van a tó kacsákkal, lehet őket etetni, vagy viheted őt csónakázni, vagy margit-szigetre, az nagyon szép lett, én magam is jártam ott! az állatkertet felújították, és ingyenes vadaspark lett belőle, és be lehet menni, le lehet ülni az állatok között, vagy lehet őket simogatni. a szigeten van egy zenélő szökőkút a bejáratnál, szép látvány, ott le lehet ülni, vagy végigsétáltok, és megnézitek az aranyahalaktól és tavirózsáktól nyüzsgő tavat, és a végén pedig ott van a zenélő kút is, oda is fel lehet menni, és hallgatni lehet a zenét! ha eléggé szereti az állatokat, akkor nagyon jó program az állatkert, szinte egy nap alatt sem lehet végigjárni! :D:P:lol::rolleyes: szipi

Hát köszi, majd hasznosítani fogom. :)

De annál a csajnál akiről folyt a szó még anno június elején, már biztos nem... :D

Link to comment
Share on other sites

szia darxky! remélem, ez a részedről csak vicc volt. mert szerintem, ha igényes egy lány, akkor tuti ott hagy téged, vagy azt a fiút, aki ilyen helyre viszi a lányt. nehogy már azt mondd, hogy egy kocsma bizalomgerjesztő, vagy színvonalas, vagy romantikus hely, amire a csajoknak szükségük van??? de eleve egy nő nem jár ilyen helyekre. személy szerint én még a közelébe sem megyek. de te tudod. ha elmegy veled a csaj, akkor tuti lepusztult, igénytelen, és olyan, akinek minden mindegy alapon van bármi. szipi :(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szipi a helyszínek úgy frankók ahogy írtad, csak a népligetet hagynám ki, kicsit sok a foci drukker alkalmanként meg a hímringyó és rengeteg fura bácsi van ottan :D amúgy a planetárium naon faxa :D

 

Nem kell törődni ilyesmivel, ha belédkötnek belevered őket a betonba, vagy földbe. Én már megtanultam ha olyan helyre mész ahol ilyenek vannak vipera, boxer minimum kell. Néha nálunk a buszon is kell, de mióta bekamerázták a helyijáratot, nem rántanak elő bökőt :D :D :D :D :D :D :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tudom h engem senki nem kérdezett, de az egyik legjobb hely a csajozásra a pesti millenáris park.persze csak ha süt a nap.egyébként érdi vagyok szal buszoznom kell odafelé, de sebaj, megéri. kisöcsémmel szoktam néha bejárni, ha megvan az áldozat akinek sikeresen nekidobtuk a frizbit és elkezdtünk dumálni, beküldöm a kisöcsémet a csodák palotájába. ennyi!préda van, öcsém nincs..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

jah, valahogy én is így xoktam... megkérdezem mihez lenne kedve... általában a válasz vagy hallgatás vagy nemtudom és akkor jöhetnek az ötleteim, és miután elmondtam vagy 5dolgot merre mennyünk akkor mindig meglepődök hogy a csaj aki eddig hallgatott nekiállja mondani hogy melyik miért nem jó XD de aztán legtöbbször jól sül el :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Én erre ezt mondom hogy Pláza :)

Úgy mondják hogy nagyon jó hely sajnos itt még csak most épül :(

 

hogy napjaink imperatívuszai szerint fejezzem ki magam: LoOoL :D

 

ott a kirakat bábut nehezebb összeszedni, mint az első találomra szembejövő csajt :D

 

és a bábuval lehet tartósabb is lesz a kapcsolat :D:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fiúk egy tanács: ne ezeket a hülyeségeket olvasgassátok, mert úgyse tudtok felszedni minket, nőket

Engem is hívott már el úgy fiú hogy nagyon meg akarta szervezni a randit és semmi se lett belőle, mert mindig a részletekre figyelt és nem rám. A másik meg amit olvastam (persze nektek szólt), hogy csábítsátok el a barátnőimet? Persze én meg összeállok a barátnőm volt pasijával?!?!?! Inkább gondolkodjatok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!!!

 

A közelmúltban ismerkedtem meg egy lánnyal egy internetes társkereső oldalon. Eddig ott levelezgettünk, lassan már mindent tudok róla s ő is rólam! Most nincs barátja, s úgy írta nem is szeretne...ettől függetlenül szívesen találkozik velem úgy néz ki. Úgy alakult, h holnap délután (vagyis már máma :) ) találkozunk. Én egy bevásárlóközpont elé írtam, ő rábólintott...azért gondoltam oda, mert könnyen megtalálható hely végül is :)

Nekem tetszik a lány s nem akarom elszúrni az ismerkedést...s kíváncsi volnék a véleményetekre!

Kérdés:

Jó hely egy bevásárlóközpont az ismerkedésre???

Esetleg (szerintetek) hova lehetne még menni...ahol "értelmesen" lehetne ismerkedni, ha számba vesszük azt, h vasárnap van, s hogy "Kicsi ez a város, nem egy Las Vegas..."???

Ha elkérem a telefonszámát az "első alkalommal" (mivel megadtam már neki pl az msn-em...de nem is vett fel, meg nem is reagált h miért)...akkor az úgy nyomulásnak, bunkóságnak tűnik???

Vagy pl... ha a "randi" végén hazaviszem autóval...???

Azt már tisztáztam vele, h nem azért ismerkedem, h meg...oszt cső :lol:

Most komolyan, lányok...nektek a nyomulós pasik jönnek be...vagy a kicsit szolidabbak???

 

Kérem aki tud, segítsen, mert nagyon tetszik ez a lány...s nem akarom vele elrontani a dolgot! ;)

 

A fejleményekről beszámolok...persze csak ha igény van rá :P

Link to comment
Share on other sites

Elsönek szerintem ugy menj oda hogy ismerkedés barátkózás céljából nem pedig hogy szerelmet valasz neki + ilyenek.

 

Haza nem hozzád vidd szerintem ez is fontos mert abból az jöhet neki le hogy csak azt akarod.

Szerintem nem olyan rossz hely amit válaszottál.

És vidd el teázni vagy kávézni és ott tudtok beszélgetni + minden.

 

De lehet hogy hülyeségeket írtam csak. :/

Link to comment
Share on other sites

Szerintem már rég el kellet volna kérned a számát.

 

A pláza elsőnek elmegy, bár én strandra vinném/hívnám

mégse akkora zsákbamacska ;), másrészt ott netes előzmények nélkül is lehet(ne) ismerkedni, harmadrészt lehet együtt röhögni, meg közös élményt gyűjteni, mert az a legfontosabb!

 

Amúgy meg nyugodtan éreztesd vele, hogy vágysz rá, és akarod! A tutyimutyiság nem jön be a csajoknak!

Link to comment
Share on other sites

Bár már délután van szóval, ha minden igaz, épp most talizol vmikor a csajszival, de azért leírom, én hogy csinálnám..

 

Első randin én kávézóba szoktam beülni a kiszemelt alannyal, ott megiszunk vmit, és közbe jót beszélgetünk, kis romantikát viszel a beszédedbe, nem nyalizás meg ienek, szal inkább csak csevegjetek az első randin.

 

Én első randin csak ezt az egy dolgot szoktam csinálni, beszélgetünk úgy 40-50 percet, aztán elmondom h még van más dolgom is, h lássa nem vagyok rákattanva...

 

Telefonszámot végén kérek, ha addig nem volt meg, az mindenképpen fontos szerintem h ne akard már az első alkalommal lekapni a csajt, hacsak nem qrvára rád van izgulva/kattanva, de ezt az írásodból kétlem.

 

Rá 1-2 napra felhívom, h lenne vmi program... :)B)

Link to comment
Share on other sites

Na köszi a hozzászólásokat mindenkinek :rolleyes:

 

Tegnap találkoztam a csajjal ott s akkor ahol s amikor meg volt beszélve. Bemutatkozás után két puszit váltottunk (arcra :lol:), majd rövid vásárlás után elmentünk egy kávézóba. Valami eszméletlen jól nézett ki a csaj a kis miniruhájában, oan lábak voltak alatta... ;) A kávézó nem messze volt a bevásárlóközponttól, az úton végig mellette mentem, kezét nem fogtam meg (talán korai lett volna), szatyrát sem engedte h vigyem (megkérdeztem segíthetek, mire ő, elbírja...na jó, kb 5 kg ha volt...ő meg amúgy sem az a törékeny nádszálka ;) ) Végig míg a kávézóba nem értünk is beszélgettünk...szinte mindenről, abszolult beszédes, soha nem volt kínos csend. Majd mikor odaértünk leültünk s rendeltünk, s folytattuk a dumcsit ;) Rengeteg mindent megtudtam róla, ahogy ő is rólam...s hangsúlyozta kétszer is, ő csak ismerkedni szeretne (egyelőre) mivel párszor már eléggé nagyot csalódott! De ugyanakkor említette h nagyon vágyik már egy barátra, akivel pl nyugodtan elmehet a közeli szórakozóhelyre s így nem tapadnak rá hatosával a csávók!!! :lol: Szal kicsit ellentmondásosnak tűnt nekem... :unsure: Legtöbbször ő beszélt, én figyelmesen hallgattam, s ittam szavait (ebben nagyon jó vagyok :lol: ) de komolyan, szinte félbe kellett szakítanom hogy hagy én is már mondjak valamit vagy legalább reagáljak szóban, nem csak ühöm... :rolleyes: 4-kor találkoztunk, már az elején szólt, h neki 7, fél nyolc körül mennie kell mert dolga van, mondtam jó...ahhoz képest (vagy ennek ellenére) elbeszélgettük az időt rendesen...8óra volt mire észbe kapott :lol: Szerintem jó hatással voltam rá, meg is nevettettem párszor...na meg szerintem ha nem lettem volna neki szimpi...nem dumcsiztunk volna oly sokáig ;) Én abszolult magam adtam, a szerény, "nem vagyok elszállva magamtól" srácot, mondta is, h ki nem állhatja a beképzelteket... :lol: Okos, értelmes lány, szinte mindenről el tudtunk beszélgetni, még a számítógépekről is!!! :D

Annyi a bibi, h ő egyetemista, s nem ebben a városban tanul ahol én lakom,szal tanidő alatt 2-3hétig is odavan :blink: meg ahogy említette ehónap közepétől kezdődik neki a "gyakorlat" ami kettő hetes, szóval "randink" végén elkísértem vissza a bevásárlóközpontba (ahol ő még venni akart ezt-azt), s útközben rákérdeztem h talizhatunk-e még? Ő igennel válaszolt, de közölte, h nem tudja még mikor...de felajánlotta, h tartsuk a kapcsolatot azon az oldalon keresztül ahol meg is ismerkedtünk...szal telefonszámcsere sem volt :blink: , hanem ismét két puszi (arcra) s elváltunk! :rolleyes:

 

Várom a hozzászólásokat, véleményeket, ötleteket...stb :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jó látni h vannak még normális csajok azt hittem kihaló faj, legalábbis én mindig csak a rosszakkal akadok össze, hát ha ennyire jól elvoltatok tuti h megadta volna a számát, kül lehet h még benned megtalálja a következő pasiját csak idő kell, bár ha 1 csaj csak barátként néz rád akkor az az is marad szal nehéz mutatvány lesz, de pl ez h 2-3hétre elmegy az durva mert legtöbb kapcsolat az idő miatt megy tönkre, tul sokat van távol a másik , viszont szeretem az olyan talikat ahol egy szintben vannak a társalgó felek akkor még van esély h összejöjjön a dolog, na mind 1 sok sikert igy ahogy elmondtad tul képpen nem vagy elveszett ember

Link to comment
Share on other sites

Kösz Belami18 a hozzászólásod! ;)

 

Ezaz h jócsaj is...meg értelmes is...csak ahogy írtam egyetemista s nem abban a városban ahol én élek, s ha odavan, akkor két- három hétig is :o szal...szerintem ebből nem igen lesz sok semmi :(

 

Én a randin magam adtam...abszolult nem játszottam szerepet, minek egy idő után úgyis kiderülne... :lol: Ha tetszik neki ez a "típus" akkor jól járok, ha nem, ez van.

 

Amúgy érdekes lány...most h így belegondolok, mert kétszer is leszögezte h csak ismerkedni akar...nem kapcsolatot! Ennek ellentmondott akkor amikor azt mondta, h reméli hamarosan összejön valakivel (ezt arra mondta h nem szeret szórakozóhelyekre járni mert unja h rácuppan 5-6 fiú...hát mit mondjak elég feltűnő jelenség a lány, na persze nem közvetlenül s azonnal vágta rá ezt, hanem a beszélegés folyamán)...én igazán nem értem a nőket... :blink:

 

De, márpedig elmegy...még a hétvégén :(:huh::o a nyári meló...

 

Ugyanakkor...hozzászólásod ellenére...néha k*rvára elesettnek érzem magam...nekem nem szokványos, vagy hétköznapi h beülök egy lánnyal egy kávézóba...főleg nem egy ilyen csinos lánnyal! :o Én szívesen elbeszélgetek minden lánnyal...de amikor valaki tetszik...azzal nem igazán tudok...mert olyankor a "szív szalutál"...na vagyis kalapál!!! Így is mikor megláttam...kellett 5-10 perc h lenyugodjak, s ne kapkodjam a levegőt ezzel is mutatván zavaromat ;)

Ez van, én ilyen vagyok :(

 

A telefonszámát...pedig ha legközelebb találkozunk elkérem tutira most már!!! :P

Link to comment
Share on other sites

csak halálnyugi, legyen önbizalmad, néha még túlsok is, de semmi beképzeltség, légy vele aranyos, de ne legyél a csicskája..., mert nem is vagy az, de mondok neked vmit;) próbáld ki 1 csajszival, beszélj vele ugy mintha Te lennél a nő, szval vedd rá h ő akarjon téged felszedni ne pedig te őt, lehet h elöször furán hangzik, de ha otthon vagy benne, nem lesz gondod a nőkkel:)

Link to comment
Share on other sites

Kedves eric_koston! ;)

 

Kösz a hozzászólásod...picit nekem "magasnak" tűnik, h érjem el azt, h ő akarjon engem, vagy ha nem is ő...más lány :blink: Azt hiszem én nem az a fajta vagyok... :huh:

 

Amúgy meg...egyre inkább úgy érzem, h a "távolság" miatt csak barátként fog rám tekinteni :o na meg írta h jól esett neki (is) a négyórás beszélgetés "ha van kivel" ahogy fogalmazta... :P De nekem kevés az, ha csak barátként tekint rám, vagy csak annak akar...s ezt el is fogom neki az adandó alkalomban mondani, mikor számomra is kiderül <_< !

 

Egyébként...ahogy munkahelyemen beszéltem erről pár spannal...hát ők csak oltogattak, h ki tudja igazat beszél-e a csaj, meg h lehet h csak nekem állítja be ezt a képet magáról. :huh: Hát nem tom...nekem elég őszintének tűnt, bár elég naív típus vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...