Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szea matec7!

Azttudom tnaácsolni og amikor felakarják avatni akkor állj a védelmére és akkor elvileg megköszöni a dolgot és már el is kezdtél vele beszélgetni. Viszont utána próbálj meg nem eldöntendő kérdéseket feltenni hogy mégis tudjál valamiről beszélgetni :D

 

tudom azt is hogy elavult mdószer de ahol kipróbáltam hogy segítek a csajnál bevált.

Most hirtelen nem tudok jobbat pedig van millió trükk :D

persze nem szabad bün rondának lenned.(őszintén megmondva )

 

egy kalappal

szevasz üdv: Marco_HUN

Link to comment
Share on other sites

Ket eves kapcsolat utan baratnom benyogte h o szeret, de nem akarja lekotni magat, szabadsagot akar es komoly kapcsolat nelkul elni. Meg nagyobb fajdalom neki a kotottseg mint az elvalas? WTF???? Tanacs, vagy valami?

 

nálam eleinte ugyanez volt bnőmmel....egyértelmüen oda voltunk egymásért meg vissza, de nem akart járni velem mert h. azután a szakítás ilyen meg olyan szar...aztán egy idő után rájött h. mégse olyan rossz ha "hivatalosan" is együtt vagyunk :)

a lényeg h. ha most még nem is akar veled együtt lenni, egy idő után csak akar majd, mert rájön hogy semmi rossz nincs abban ;)

Link to comment
Share on other sites

nálam eleinte ugyanez volt bnőmmel....egyértelmüen oda voltunk egymásért meg vissza, de nem akart járni velem mert h. azután a szakítás ilyen meg olyan szar...aztán egy idő után rájött h. mégse olyan rossz ha "hivatalosan" is együtt vagyunk :)

a lényeg h. ha most még nem is akar veled együtt lenni, egy idő után csak akar majd, mert rájön hogy semmi rossz nincs abban ;)

ha addig nem jön össze valakivel. Vigyáz rá! Amugy teljesen igaz amit az előttem szóló írt:-)

Link to comment
Share on other sites

Nah én is kérdeznék vmit :) szóval vmelyik nap elhívok 1 csajt a Dunapartra beszélgetés és közelebb kerülés céljából . Az lenne a kérdésem hogy jó e helyszínnek a D.p vagy van vmi más ötlet ? másik pedig hogy mikről dumáljak vele amitől közelebb kerülünk egymáshoz és jól érezze magát velem ? Várom a válaszokat ! előre is thx ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Én erre azt tudnám kérdezni,hogy normális pasikat hol lehet találni? :D

M suliba nincs v már foglalt,szórakozóhelyen se nagyon,m vagy részeg vagy a barátnőjével van vagy hogy mondjam finoman...nem jön be :D Urak,nyilatkozzatok, hol vannak a normális egyedek? :D

Itt vagyunk mindannyian a Pirate Club-on :P Persze csak vicceltem :D

Link to comment
Share on other sites

Én erre azt tudnám kérdezni,hogy normális pasikat hol lehet találni? :D

M suliba nincs v már foglalt,szórakozóhelyen se nagyon,m vagy részeg vagy a barátnőjével van vagy hogy mondjam finoman...nem jön be :D Urak,nyilatkozzatok, hol vannak a normális egyedek? :D

 

Itt pölö találtál egyett vagyis engem biztosra :D

Link to comment
Share on other sites

Also, normalis, egyedulallo pasi here :)

 

Amugy az az idegesito amikor latok egy jo csajt, es 3-200 baratnoje, ismerose, kiskutyaja ott tomorul. Hogy a fenebe robbantsam le onnan a "folosleget"?

Link to comment
Share on other sites

Ha ott vannak baratnoi akkor nem tud 100%ban ram koncertralni, tehat igen, zavar. Meg ha egyedul vannak akkor eleg ha neki vagyok szimpatikus, viszont tomegben az osszes tobbivel is jo fejnek kene lenni, az meg plusz ido.

Link to comment
Share on other sites

Hallod, szakitas ota kb 80-90 csajjal beszeltem /megy az utcan, random hulye szoveggel leszolit, stb :), de legalabb poen es meg egyszer se kuldtek el a picsaba ^^/ es egyik se volt "normalis" olyan ami nekem kene. Szoval a csajok menjek a 'csaba azzal h nincs normalis pasi, amikor nincs normalis csaj se.

 

Maradjunk baratok temat szerintem azert szopod be mert nem vagy eleg ramenos, neha kockaztatni kell. Altalaban bejon, ha meg nem akkor mi van? Legrosszabb esetben is max elkuld a vérbe, vagy csak siman eltol h nem kene... Pofara esni amugy se szegyen, ilyenek nelkul bajosan tapasztalja ki az ember h mi az a pillanat amikor mar ra lehet vetodni a csajra.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! az a nagy helyzet, hogy én már mondtam pár helyet a csajozásra, de most arra lennék kíváncsi, hogy ti hova vinnétek el engem, vagyis inkább a csajokat! milyen új helyszíneket ismerhetnénk meg. :lol::rolleyes:B) szipi

Szia!

 

Téged a mennybe vinnélek! De csak téged! :D;)

Link to comment
Share on other sites

hát a helyszín az teljesen személyfüggő azt mondom, de javaslom h. vmi naplemente vagy ilyesmi időpontot tervezz az elég romantikus is ;)

az hogy miről beszéljetek az teljesen rajtatok múlik, de egyébként bármiről...persze ha vannak közös tapasztalatok akkor már bármiről tudtok beszélni :)

Link to comment
Share on other sites

Én igazándiból mostanába nem azért ismerkedek csajokkal h összejöjjek vele...:) normális csaj meg igen ritka esetben fordul elő és ha már itt tartunk a férfi társadalom képviselőjeként én sem vagyok normális :D

A maradjunk barátok témáról meg a véleményem az, hogy nem kell ezzel a mondattal foglalkozni ugyanis nem mindegyik gondolja komolyan...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok ! Hnap meek 1 csajjal a Dunapartra ( most lett közös időpont ) :D . Szóval mikor még egy suliba jártunk akkor szinte alig ismertem, de mondtam neki hogy bejön és természetesen jött a csak barátok szöveg. most viszont pár hete kaptam egy mailt, hogy milyen rég beszéltünk, aztán azóta msn en dumálok vele . Eléggé jó a hangulat XD És hnap megyünk a dunapartra. Még mindíg bejön a csajszi, de nagyon rég nem láttam már . Sztetek érdemes bepróbálkozni ? Jah meg személyesen "kicsit" beszari vagyok. Vmi 5- let hogy mikről dumáljak vele meg mit csináljak hogy jól érezze magát és esetleg legyen vmi ? PLs válaszoljatok gyorsan mert hnap meek vele :P előre is köszi !

Link to comment
Share on other sites

Én erre azt tudnám kérdezni,hogy normális pasikat hol lehet találni? :D

M suliba nincs v már foglalt,szórakozóhelyen se nagyon,m vagy részeg vagy a barátnőjével van vagy hogy mondjam finoman...nem jön be :D Urak,nyilatkozzatok, hol vannak a normális egyedek? :D

 

Erre csak azt mondom, hogy itt vagyunk a haverjaimmal. Nem cigizünk, nem iszunk, és különösebben nagy hülyeségeket nem csinálunk. És mi az eredménye? Mi vagyunk a gáz-ok, mert ugye, aki nem cigizik, nem iszik, meg nem jár diszkóba, meg nem szívja a jointokat, az már gáz. Úgy meg azért nehéz 1-1 csajt összeszedni, ha alapban szóba sem állnak az emberrel. (Aztán néhány hasonló kudarc után hajlamos az ember hagyni a fenébe az egészet.) És persze az is nagy kérdés, hogy neked mit takar az, hogy normális egyed?

Link to comment
Share on other sites

Nah én is irok már. Sziasztok.

Van egy kis problémám.

Van egy 3.os csaj (én 1.vok) nah még iskola elején felvet msn-re azota már nagoyn jobba vagyunk már voltunk bulizni is együt(barátokal sajnos) meg szokott is hivni. Mostanába mindig azt kérdezi hogy mikor filmezünk mert mondtam neki hogy megnézhetünk valamit. És idáig mindig azt mondtam nem tudom te mond meg ilyen tudod :( nah de már most meguntam ezt. És azon gondolkozok hogy hogy jutasam a tudatára hogy nekem igen is tetszik és én akkarok valamit.

Még régebben megkérdeztem hogy bejövök-e neki és akkor azt mondta hogy ari meg helyes vagyok.

Szerintetek hogyan tovább mert nem tudom

 

Üdv:Petii

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Én interneten kezdtem el beszélgetni egy csajjal (hotdog.hu-n, lehet hogy ciki de ez van :D ) azután felvettük egymást msn re és tök jókat szoktunk dumálni (ő most lesz 16 én meg 18) , csak nem tudom hogy hogyan tovább, még soha nem láttuk egymást élőben, csak néhány képen. Valami tipp hogy hogyan hívhatnám el valahova?? EEsetleg van már valakinek tapasztalata ilyesféle ismerkedésről? ;)

Link to comment
Share on other sites

szerintem nem gáz a hotdog, viszont ha nagyon szeretnéd elhivni valahova simán megteheted, csak ugy spontán megkérdezed hogy nem lenne kedve találkozni , vagy esetleg pont arra tereled a témát, hogy mivel ilyen jól eltudtok beszélgetni msn-en mi lenne ha puszta kiváncsiságból megprobálnátok személyesen is, ha rendes csaj tuti belefog menni ;) nem kell ettől félni, msn-en ugyis könnyebb elhivni bárhova, én ált újabban 2msn-es beszélgetés után megemlítem ha jól elvagyunk , mert nem vesztegetem el felesleges emberekre az időmet, mert eddigi tapasztalatok szerint sok időt el msn-eztem velük aztán semmi, igy most 2beszélgetés aztán ha nem akar, akkor levan ejtve, ha meg nem jönne nálad össze van még sok csaj a hotdogon , majd csak valamelyik összejön

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...