Jump to content
PirateClub.hu

Ahogyan egy randinak kezdődnie kell!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

Nem a kezdete a lényeg, hanem a vége. Egyébként full logikus dolgokat írtak le, simán bejöhet.

Szerintem: én első randin, vagy találkán nem adok puszit: mert az olyan intim szféra és mindenki csinálja, ha te nem teszed akkor: lehet hogy gyámoltalannak néznek, de legalább nem csinálod azt mint a másik. És ha olyan a lány akkor kicsit lerombolod az önbecsülését, mert hogy miért nem kapott puszit. A kézmegfogás jó, e előtte mi lenne ha csak piszkálnád, mármint hogy véletlenül arra tévedt stb stb, lehet hogy a lány kap rá. Nem javasolnám a mozit és a tömeggel teli helyeket, inkább egy kávézó vagy teázó, teázót szeretem mert általában (legalább is ahova én járok) az pincében van, így telefonnal se háborgatnak. Másik ami nagyon jó hogy pl.: a Zöldteknős barlangjában, hangulatos zene és fényviszonyok vannak. A lányok szeretnek nevetni, tehát lehet szórni a poénokat, a teázóval kapcsolatosan közlöd hogy nincs térerő, ugye nem baj, ugye nem akarsz segítséget hívni stb, ha nevet akkor jó.

 

Link to comment
Share on other sites

Flegeton:

a teázó egy jó hely de én inkább egy jó kávézóbaszoktam csábítania hölgyeket. DE ot is lehet szórni a poénokat. A lányok imádják ha vlaki normális szintem tartva vicces. A többiben igazat adok a mesternek :D

Link to comment
Share on other sites

Megfogni a kezét? Ez hülyeség. A csajok olyan élőlények, akik mindig el akarnak vkit érni, de utálják, hogyha már megszerezték.

A lányok nagy része olyan, mint szipi, nem a külsőséget nézik. Persze olyan 14-15 év fölött. Azelőtt is csak azért, mert képesek összekapcsolni a külső tulajdonságot belsőkkel. A fiúk meg a külsőségeket nézik, de nem értem, miért hozzák ezt néhányan úgy fel, mint rossz dolgot.

Link to comment
Share on other sites

nagyon egyszerű a válasz! az nem baj ha a külsőségek alapján mentek oda, de csalódás ér titeket, mikor a szexbomba csaj nem valósítja meg az álmaitok asszonyát. nem bizti, hogy a belsőtök le tudja győzni azt, hogy a gyönyörű test mögött egy buta csaj lakozik, akit hosszútávon nehéz elviselni. és ez fordítva is igaz. ezt tapasztalatból mondom. és rengeteg fiú elszámítja magát, mert a szexbomba csaj jól kinéző fiút akar, és ennek a követelménynek nem minden fiú felel meg, akkor meg besérülnek ha elutasítás van. fordítva is igaz! azért hangsúlyoztam, hogy nálam egy gesztus, testbeszéd hang stb sokkal többet elárul és így adok még esélyt is egy randinak. szipi

Link to comment
Share on other sites

Megfogni a kezét? Ez hülyeség. A csajok olyan élőlények, akik mindig el akarnak vkit érni, de utálják, hogyha már megszerezték.

A lányok nagy része olyan, mint szipi, nem a külsőséget nézik. Persze olyan 14-15 év fölött. Azelőtt is csak azért, mert képesek összekapcsolni a külső tulajdonságot belsőkkel. A fiúk meg a külsőségeket nézik, de nem értem, miért hozzák ezt néhányan úgy fel, mint rossz dolgot.

Ez hülyeség. Nevelés kérdése az egész. Minden csaj mást vár egy pasitól: van aki azt, hogy menőzhessen vele a barátnői előtt.. amolyan kirakatbábut akar, van aki társat keres, egy olyat akiben feltétel nélkűl meg tud bízni, és ebben az esetben nem ragaszkodnak annyira az adoniszi külsőhöz...

Mindenki nézi a külsőt is ismerkedéskor, DE mindenkinek más az esete, más az amire gerjed, ami bejön neki. Ami az egyik embernek tetszik, az lehet, hogy nem tetszik a másiknak.

Link to comment
Share on other sites

szipi és akta: Úgy értem, h a fiúknál a kinézet az elsődleges, a lányoknál a belső az elsődleges. Nem azt jelenti, h a másiknak nem kell jónak lennie.. Én is a kinézetet tartom szem előtt, de amikor pl. egy csaj arcán undort látok szinte minden dolog után (van ilyen sok), akkor vhogy elmegy a kedvem. Viszont szexi és egyben értelmes lányból nem sok akad. Valami rendellenes csoport lehetnek. Azér' szerencsére ismerek egyet-kettőt.

Link to comment
Share on other sites

szerintem a kisugárzás nagyon sokat nyom a latba.... az pedig belülről jön.....

és talán amiatt lehetnek tényleg eltérések, mert mindenkinek más a fontos, mást akar egy kapcsitól, más számít, más kategória alapján választ. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Na gyerekek így télen ez pont ideális, mert megfogod a lány kezét és aztmondod hogy : de hideg a kezed várj felmelegítem egy kicsit, kár lenne ha lefagyna :lol: vagy valami hasonló(bocs kezdő vagyok), nemhiszem hogy az lenne a válasz, hogy: héé te hülye vagy vazze, nem látod, hogy hibernálni akarom magam... :rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

hátt sztem ez hülyeség.egyrészt ezek alapdolgok másrészt meg nem biztos h a csaj értékelni fogja ha egyfolytába fogod a kezét már mikor találkoztok.sőt ezzel lehet el is lehet rontani a randi elejét,ha megfogod mindkettőtökben kicsit zavar lesz.sztem.nem mindenkinél van így.heh nálam sem.de kitudja:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...