Jump to content
PirateClub.hu

SonyEricsson K800i


Gabesz
 Share

Recommended Posts

 

SonyEricsson K800i

 

sony-ericsson_k800i_1.jpg

 

Készítse el a legjobb képet

A K800i készülékkel nehéz rossz fotókat készíteni. Válassza ki a képet, amelyet a BestPic? funkcióval szeretne elkészíteni. Ebben a képességben az a különleges, hogy az eredményül kapott képek közül négy már közvetlenül a kamera gomb lenyomása előtt elkészül, négy pedig közvetlenül a felengedés után, teljessé téve a sorozatot. Válassza ki a legjobbat. A többit pedig törölje.

Továbbfejlesztett képkezelés

Ahol a fényviszonyok nem megfelelőek, ott a beépített xenon vakuegység kiváló fényt szolgáltat, a K800i pedig kiküszöböli a piros szemet, és ezáltal biztosítja, hogy a legjobb képeket készíthesse. A kamera stabilizáló funkciója fényképezés és videofelvétel közben képes kompenzálni keze bármilyen kis elmozdulását is.

Blog

Amikor elkészített egy fotót, azonnal megoszthatja Bluetooth?-on keresztül multimédiás üzenetben, vagy felhasználhatja blogjához. Készítsen fotót, adjon hozzá szöveget és küldje el egy blog oldalnak. Az oldal az első fotó blogolásával jön létre, majd válaszként egy szöveges üzenetet küld a webcímmel és a bejelentkezési adatokkal. Küldje el a címet barátainak, és ossza meg életét képekben.

Minden infó megtekinthető a szépségről itt:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10407&zone=pp&lm=pp1&pid=10407

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Most vettem :) T-mobile elég nehezen ment fel a gépre anyáztam is eleget de most müxik. Még csak 6 órás a teló szóval nem sok infót tudok róla megosztani. Eddig csk annyi hogy nem tünik rossz vételnek figyelembe véve hogy többet tud mint a forgalomban lévö nokiák legtöbbje és nem kell megfizetni rajta a sysbian-t + a sonyericcson névjegy garancia a minöségre ami már a mobil tapintásán is érezhetö hogy nem papírból van összehajtogatva.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Csupán csak az év mobilja a K800as szóval igenis 3év mulva is meglesz az ára. Aki "otthon" van a mobiltémákban az tudja hogy a SE-nál nincs jobb teló. Gagyi Nokia v. Samsung labdába sem rughat. ;)

Nekem is K800asom van, térkép, GPS navigáció, mp3, filmek, zseblámpa, RSS, Email, MSN, 3MP vakus kamera kategóriájában a legjobb, flash, internetböngésző, teljes mértékben konfigurálható, menuk-ikonok szerkesztése, tökéletes softwares támogatás,frissités és még sorolhatnám mi mindenre jó és használom is rendesen :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Csupán csak az év mobilja a K800as szóval igenis 3év mulva is meglesz az ára. Aki "otthon" van a mobiltémákban az tudja hogy a SE-nál nincs jobb teló. Gagyi Nokia v. Samsung labdába sem rughat. ;)

Nekem is K800asom van, térkép, GPS navigáció, mp3, filmek, zseblámpa, RSS, Email, MSN, 3MP vakus kamera kategóriájában a legjobb, flash, internetböngésző, teljes mértékben konfigurálható, menuk-ikonok szerkesztése, tökéletes softwares támogatás,frissités és még sorolhatnám mi mindenre jó és használom is rendesen :)

Én sztem a Nokia és a Samsung telok se gagyik,a telonak 3év múlva is lesz persze ár,mennyi talán 30 000ft(vagy még annyi se :lol: ),minden műszaki cikknek csökken az ára :rolleyes:

Ha olyan gagyi a Nokia,akkor miért lett 2005 és mobilja a Nokia N70-n a Mobilkor újság szerint.

Én nem azt modom,hogy a K800 nem jó telo,de nekem nem kéne,mert a Symbian+Nokia párosítás többet ér mindennél ;)

Ez az én véleményem :D

B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kb 3 hónapja wan iylen telefonom egyszerűen imádom a Vodafone-nál 61 ezerért wettem de pl a pannonnál 105.000 ért láttam a teszveszen meg 75 ért HASZNÁLTAT a xenon waku egyszerűen csodálatos úgy megwilágítja a tárgyakat wagy bármit h az hietetlen.. 64Mb a belős memória 3.2 Mpixel 240*320 kijelző a hibája a teleonnak: egy kicsit nehéz és wastag más nincs :P

 

Ez a telefon majdnem tud annyit mint a nála 100.000 drágább nokiák. Am. nemsokára kijön a SE K850 i 5Mpixeles kamera további infó:

www.sonyericsson.com

(magyar oldal)

Link to comment
Share on other sites

Hat volt nekem Samsung D900 is, Nokia N73 (mind 3MPX)is de este olyan kepeket csinaltak majdnem mint egy vezetekes telefon :P A K800-nak viszont ossze merem hasonlitani az esti kepeit meg digitalis kamerakeval is (nem kell a legszuperebbre gondolni eppen)!! Es ugzan ey a helzyet a TE ev telefonod vs a K750 kozt is!! Ugyhogy kovetkezokor amikor velemenyt irsz azelott TE hasonlitsd ossze a telefonokat ne holmi hulyesegeket olvass ossze s az utan beszelj!!

UI: Bocs a fellangolasert :P:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

a joystickos telókkal vigyázni kell, könnyen porosodnak, és ha elkopik a joystic, akkor a csere nagyon drága, vagy dobhatod a telódat a szemétre emiatt mégha nem is használod sokat. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok

Most szeretnék venni egy ilyen telót, de az lenne a nagy kérdésem, hogy a K800 és a K800i között mi a különbség? Mert egyik újságban K800 volt írva, ugyanazokkal a tulajdonságokkal, mint a k800i. Már azon is gyanakszom, hogy lehet a kettő ugyanaz? <_<

Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...