Jump to content
PirateClub.hu

Star Wars


Daemon
 Share


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miért nincs olyan választási lehetőség, hogy egyik se????

Mindegyik tök gáz, nem tudom megérteni, hogy mit lehet élvezni ezeken, a hadonászunk a fénykarddal kezdetű filmeken!

 

u.i.: senki se sértődjön meg, ez egy női válasz volt... :happy:

a kardok is az emberiséggel egy idősek (mondjuk) sok mítosz legendában feltűnnek nézzuk csak pl Az Exkaliburt...

Amúgy nem a fény kard a lényeg hanem az a hihetetlen mennyiségű "tudás" amit képvisel a föld valamennyi vallása, jelképei és népekszokásai mítoszai stb van összegyűjtve, és ez a történet mindig is aktuális lesz, ez igy volt 30 évvel ezelőtt most is és 30 év múlva is igy lesz...

 

egyébként a magyar néptől is vannak bent kapcsolódó dolgok a filmben...

a film egyébként sok mindenről szól sok-sok szemszögből lehetne megvizsgálni megnézni.

de talán az egyik központi szerepet betöltő dolog a jó és a rossz örök(?) harca...

 

egyébként vannak női ismerőseim akik szeretik...

Link to comment
Share on other sites

Mindegyik tök gáz, nem tudom megérteni, hogy mit lehet élvezni ezeken, a hadonászunk a fénykarddal kezdetű filmeken!

 

Talán azért nem tudod megérteni, mert nem a "hadonászunk a fénykarddal"a lényeg...

Nem rossz semmelyik elb*szták szerintem ezzel hogy 4-5-6 utána jött az 1-2-3 bár valahogy érdekes megoldás volt!!Nem tudom!!

 

Ez azért van mert 30 évvel ezelőtt még a 4-5-6 részhez sem voltak meg a technikai feltételek, Lucasnah új technikákat kellett kitalálnia hogy leforgathassa. DE közel 30 év elteltével már annyit fejlődőt a filmipar, (speciális effeketek stb) hogy lehetősége lett megvalósítani az akkor még lehetetlent.És ott döntött úgy Lucas hogy leforgassa azt a első 3 részt is és így teljes lesz a történet.

 

Mert olvastam itt hogy első trilogia 2 trilogia "Én nem hat külön álló részt látok, hanem egy teljes történetet látok" vagy vmi ilyesmit mondott Lucas...

amúgy én is olvastam Zahn 3 könyvét a 7-8-9 részt...

De szerintem nem fogják leforgatni mert mind mondtam az nem egy "új" történet.

egyébként meg a régi 3 részt is felújították...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...