Jump to content
PirateClub.hu

Milyen mobiltelefonod van?


tibiole
 Share

Recommended Posts

Nekem sony ericsson k500i

 

user posted image

 

nem a legjobb teló de nekem tőkéletes

18534[/snapback]

 

nekem is ilyen van csak világoskékbe!

nekem müködik, csak enyhén karcos mivel párszor esett!

nem baj, úgyse adom el, ez is megy a polcra a nokia6100 mellé, amely már 2 éves!

Link to comment
Share on other sites

Nekem Nokia 3650 van egy ideje. Így néz ki: [attachmentid=143]

Elég jó teló, kicsit nagy, de azért tud is vmit. BT, infra, kamera, MMC hely: [attachmentid=144], Symbian op rendszer... Csak a gombok elrendezése furi egy kicsit, megszokást igényel:[attachmentid=145]

25139[/snapback]

 

3650-nek syimbian rendszere? blink.gif Ez nekem új.

Link to comment
Share on other sites

Nekem 1 6630-as nokiám van elég szupkó telcsi.Tud csomó mindent 3g,1 óra videó felvétel egyszerre,nem kell kikapcsolni a telót ha memó kártyát cserél az ember,tv-t is lehet rajta nézni,meg mp3 lejátszó is van benne,WCDMA+EDGE,1,3-as kamera,6 szoros digitzoom videonál is,meg 1-2 két apróság!

DE EGY ROHADT SZ*RT KIHAGYTAK BELŐLE:IRDA!igaz,hogy bluetoth van benne de sok haveromnak csak irda-ja van!user posted image

 

Ne használj ide nem illő szavakat!

Módosította -=NicK=-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A Symbian 6.1 alapú Nokia 7650 mobiltelefon

 

Hosszabb szünet után a Nokia ismét egy új mobiltelefonnal lepte meg lelkes rajangóinak táborát. Az új supertelefon Nokia 7650 névre hallgat. Kinézetében a 7000 széria modelljeire hasonlít kisebb apróságokat eltekintve. Ettől függetlenül a 7650-es garantáltan 2002 nagy mobiltelefon újdonsága.

 

A Nokia 7650 az első 2.5G Symbian OS alapú mobiltelefonja, kifinomult üzenet- és képkezelési funkcionalitásokkal, beépített kamerával, bővített felhasználói felülettel és nagy színes kijelzővel. Szintén elsőként találkozhatunk a Symbian OS v6.1-el, mint a telefon alapját képző rendszerrel. Ez egyben azt is jelenti, hogy támogatja a GPRS- t csakúgy, mint a HSCSD kapcsolatokat, WAP, Bluetooth, SyncML, infra adatátviteli, email, MIDP Java funkciókat és a multimédiás üzenetváltást.

 

A telefon egy beépített kamerát tartalmaz, mely VGA minőségű képeket képes készíteni és továbbítani. Ezen kívül a 7650-esünkön tarthatunk egy szerényebb méretű fotoalbumot, amit a 176x208 pixeles felbontásű kijelzőn nézhetünk meg. Az MMS ugyanúgy működik, mint az SMS, mindössze azzal a különbséggel, hogy megengedi az audio, grafikus és szöveges információk kombinálását. Ha a felhasználó kiválaszt egy képet, ír hozzá egy szöveget és csatol mindehhez egy audio állományt, akkor ezt az üzenetet képes továbbítani egy másik MMS képeségekkel rendelkező gépre, vagy akár egy email címre.

 

A Nokia bejelentése szerint a Nokia 7650 kb. 2002 második negyedévében lesz elérhető Európában és Ázsiában. Ez azt is jelenti, hogy a telefon egy dual- band GSM. Az 1900 MHz-es GSM hálózatokon működő modellt valószínűleg a későbbiekben jelentik be.

 

Technikai adatok:

 

* Elérhető: Európában, Afrikában, Ázsiában

* Súly: 154 g

* Méretek: 114 x 56 x 26 mm

* Beszélgetési idő: 2-4 óra

* Készenléti idő: 90-230 óra

* Legfontosabb jellemzők: beépített digitális kamera, képek fogadása- küldése, MMS (Multimedia Messaging Service), fotóalbum tárolás, GPRS, fejlett felhasználói felület, joystick a navigációhoz és színes kijelző

* Frekvenciák: EGSM900/1800 Európában, Afrikában, Ázsiában

* Kijelző: Grafikus színes kijelző, 176x208 pixel, 35x41mm

 

 

hát mind1 tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...