Jump to content
PirateClub.hu

Milyen mobiltelefonod van?


tibiole
 Share

Recommended Posts

nekem már 4 éve egy nokia 3510i-m van és még mindig műxik :D azokat akik meg a sony erikszont istenítik nemértem mert ahogy vki fölöttem is írta, pár hónap és a joystick behalt aztán akkor má sokat nem lehet vele kezdeni... meg amúgy is, egyik szoni se nyújt többet mint egy akármijen más teflon

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6233 felbővítve 1 gigásra...én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom, elég jó képet csinál, persze ha olyan a fény... meg a videója is perfekt, nem szaggat vagy ilyesmi 640x480-ba se, bár lehet hogy ez csak nekem nagy szám :D

de annak nicns vakuja nem?

bátyám most vett 6234et és azon nicsnen...

Link to comment
Share on other sites

nemértem az embereket h mérvesznek se-t

fél év után behal a joy. osztályba kb 4 embernek volt és mind kula.

unokatesomé is

szal...

 

Én 2006. áprilisában vettem meg a k750i-met, még most is azt nyúzom, igaz már w800i kasztival... a joy ugyanaz és még semmi gondom nem volt vele.

Link to comment
Share on other sites

nemértem az embereket h mérvesznek se-t

fél év után behal a joy. osztályba kb 4 embernek volt és mind kula.

unokatesomé is

szal...

 

Hi!

Már megbocsáss, de mit nem értesz??Mert a Sony Ericssonok naon jó telefonok, és ez a joy behalás csak a régi tipusoknál , de nem mindegyiknél fordul elő!!Az újabb Sonyknál már ijen nincs!! Egyépként nekem egy Sony Ericsson K500i-m van és egy Nokia 6610-em!!A k500i-t már több mint 2 éve használom, de még nem naon akarom lecserélni!!

Link to comment
Share on other sites

lassan 1 egész éve ugyanaz a mobilom:[[[[[ ilyen még uccse voot...lasssan váltani kell. amugy sony ericcson w810i vel kenem... de a fülesem behalt...mondjuk nem bánok vele tool yol...de minek váltani, ha a piacon nincs sokkal jobb, hasonló árkategóriában...szoval nem váltok

Link to comment
Share on other sites

Hi!

Már megbocsáss, de mit nem értesz??Mert a Sony Ericssonok naon jó telefonok, és ez a joy behalás csak a régi tipusoknál , de nem mindegyiknél fordul elő!!Az újabb Sonyknál már ijen nincs!! Egyépként nekem egy Sony Ericsson K500i-m van és egy Nokia 6610-em!!A k500i-t már több mint 2 éve használom, de még nem naon akarom lecserélni!!

 

hát pedig tesóm is tavaly vett 1et és a joyya má nemjó, a papám szintén és az övé is használhatatlan...

Link to comment
Share on other sites

Mert a Sony Ericssonok naon jó telefonok, és ez a joy behalás csak a régi tipusoknál , de nem mindegyiknél fordul elő!!

 

Hello!

 

Szerintem is jó telefonok a Sony Ericssonok de a joystick az elég gyenge minőségű!

Nekem egy SE k508-am van 2,5 éves és ez a 3. joystick ami benne van! A 3. is már haldoklik, sokszor nem érzékeli a mozgásokat! Az újabb típusoknál szerintem semmit sem változott a joystick...

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

A K500 és a K508 az ugyan az a telefon csak annyi a különbség hogy a K508-at a T-Mobile-nál lehetett kapni a K500-at meg a Vodafone-nál. Meg még annyi hogy az K508 előlapja fekete a K500-nak meg szürke, és a gombozat is kicsit más. Tudásilag ugyan azt tudja, joystickja is egyforma.

4slf.jpg4sle.jpg

A joystickról meg anyit hogy nem mind1 ki hogyan használja. Haveromnak is K508-a van és 2,5 év után kezdett szétmenni a joystickja... A másik haveromnak a K300-ának 2-3 hónap alatt ment szét...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nekem egy Nokia 6630 és egy Nokia 3510i-m van. Tökéletesen megvagyok elégedve velük. :)

Volt már Sony ericcsonom is (k510i, k700) de azoknak szerintem egyhangú a menüjük.

A 6630 nál olyan ikont észítek, amilyet akarok, és bármilyen programot telepíthetek rá. :D

 

Remélem a következő telefonom egy E, vagy N szériás lesz!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...