Jump to content
PirateClub.hu

Milyen mobiltelefonod van?


tibiole
 Share

Recommended Posts

mióta utoljára itt jártam volt egy nokia e72öm, majd lett egy xperia ray aztán használtam egy zte skatet de annyira nem tetszett így visszatértem a rayhez, aztán lett egy huawei y300 ami szintén nem jött be így vissza a rayhez. egy szép napon mocskosul eláztam és szegény rayem is. így most egy lumia 800-ast használok. (azért ha nagy a vész a ray még kéznél van csak néha válik használhatatlanná amit egy ki/be kapcsolás "megold") most azon megy a dilemma hogy menjek el a tepsik felé vagy várjam meg még a z1 compact ára leesik...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Én is imádom a qwerty billentyűs készülékeket. 2010-ben szerettem volna:

nokia-e7-1.jpg

 

 

Viszont nem ért 100.000 forintot, mire lejjebb ment az ára már elavultnak számított.  <_<  Szóval be kellett érnem egy lumia 720 modellel. Remélem hamarosan láthatunk wp telefont kihúzható gombsorral.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Tegnap ismét újítottam...

 

Egy iPhone 5s Gold -ot vettem, és a hitelesség kedvéért, hogy lássátok, kezemben fényképeztem, képek Spoiler mögött:

 

 

gilaip10.jpg

 

gilaip11.jpg

 

gilaip12.jpg

 

410.jpg

 

510.jpg

 

610.jpg

 

 

Technikai adatok: https://www.apple.com/hu/iphone-5s/specs/

 

 

Kezdem megszeretni a tapis telefonokat...

 

Árban: 140e ft-volt független, zsírúj + előlapi: üveg plusz -védelem (ami üveg!) lett rátetetve nem FÓLIA, hátoldalra pedig: 3-réteg fólia (igen hátoldalra is kell ennél már a védelem!) + természetesen Notesz -jellegű bőr tok! (plusszok: 13.500ft -értékben kerültek a telefonra így)

 

 

Annyit mondhatok akinek eddig volt szerencséje Androidos vagy Win mobilokhoz az mindenképpen tesztelje az iPhone 5s-t.

 

Egyszerűen BRUTÁL GYORS és ez az újjlenyomat olvasó cucc khiiiráály...

Egy gomb ami sokkal több annál, nem is gondolja senki.

Ez a tel, nem akad, nem várat sehol, amit nyomsz azonnal prezentálja.... TE ATYA ÉÉG, teljesen más világ gyerekek, megéri az árát sőt!!!

 

Nekem az iPhone 6 már hatalmas méret, de árban bármikor vállalható szint.

 

iPhone 5s -t csak ajánlani tudom!

 

Kamera:

 

https://youtu.be/kK0_OVn_uxA

 

Újjlenyomat:

 

 

 

Sokakkal szemben ugyebár van aki nem kamuzza milyen mobilja is van ténylegesen. ;) (példám etalon!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...