Jump to content
PirateClub.hu

CD/DVD iró és olvasó gondok,vásárlás!


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nos azaz igazság, hogy nem tom, hogy a philipstől a verbatinon át milyeneket kelllene még megemlítenem...

Elhihetitek minden fajta cd-vel kiprobáltam :(

de semmi nem történik... a meghajtó pörgeti a cd-t és annyi..csifu

szal nem tom mi a gond... lehetséges olyan,hogy a cd-t olvaso fej behalt???

ilyenrőlmég nem hallottam...

pls help

Szejc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Helló! Olyan problémám van hogy 1 ideje a dvd-íróm nem olvassa be a dvd filmeket, írásnál meg úgy írja ki őket hogy csak asztali dvd olvassa be, próbáltuk másnál is, nála sem olvasta be. Minden mást kiír, adat dvd-t is rendesen, de a dvd film valamiért nem tetszk neki :( Próbáltam már lejátszó meg író programot is cserélni, de nem történt változás. Ez azt jelenti hogy elromlott az íróm? Légyszi valaki segítsen!

Link to comment
Share on other sites

sziasztok nejkem is LG dvd írom van (GSA 4167B) és ahogy olvasgattam, majd nem ugyan ezeket a hibákat produkálta nekem is a íróm és végül az lett a megoldás hogy a Firmware frissítés lett rajta csinálva és gondnélkül működik tovább

 

 

mi is az a Firmware frissítés? Lehet hogy hallottam már róla csak nem így

Link to comment
Share on other sites

hi all!

most van egy Pioneer 110D D íróm, de már kezd koros lenni és ezért szeretnék új dvd írót venni, de nem tudom, hogy milyet vegyek (mostanában nem vagyok jól informált a dvd írók terén). ide várom a tippeket (és az érveket- ellenérveket).

Előre is köszönöm. ;)

Link to comment
Share on other sites

Találtam egy oldalon firmware frissítéseket de az én írómhoz többfajta is van A101 Windows (RPC-1 and Auto-Reset )A102 ... egészen A106-ig illetve van egy AN16-os is. Ezek között annyi a különbség h mondjuk a 106 újabb mint a 105? Magyarul mindegy hogy melyiket szedem le, vagy keresnem kéne egy ezzel kapcsolatos utasítást valahol a csomagoláson?

Link to comment
Share on other sites

ha sata-s kell, akkor Plextor vagy NEC

ha ata-s, akkor ugyan ezek, kiegészítve Pioneer-el..., a lighscribe felesleges giccs, semmi értelme ráadásul a lemez 4x annyiba van bele, ezek közül a NEC labelflashes (hasonló a lightscribe-hoz), a többi csak írni képes, de az rendesen...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...