Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ismerek egy jó oldalt: www.jvt.hu

 

Nyugodtan töltsétek fel oda is, elég sokan véleményezni fogják a munkát, sokat lehet tanulni, akadnak profik is!

Jah és van többféle versenyek, sőt online is, ahol 2-3 óra alatt kell valami szépet alkotni:D

 

http://www.jvt.hu

Módosította Gabi89
Direkt link tilos.
Link to comment
Share on other sites

Nyugodtan töltsétek fel oda is, elég sokan véleményezni fogják a munkát, sokat lehet tanulni, akadnak profik is!

 

igen, régen jó oldal volt, de mostanában eléggé lesüllyedt a színvonal. általában amatőr gyökerek fikázzák a haladók munkáit, a szar verdákat meg felpontozzák az egekig...

 

ha normális oldalt akarsz, akkor ott a hvtm, igaz ott vérprofi emberkék vannak, szóval lehet több hibára hívják majd fel a figyelmeteket, de hosszútávon jobban jártok, mint jvt lefitymáló tunereinek véleményeiből (mert ott csak fikázni tudnak, meg ész nélkül pontozni, de nem csinálnak valójában semmit 1-2 embert leszámítva)

Link to comment
Share on other sites

Sajnálom enisz, hogy ilyen Jó véleményen vagy... Pedig te is a JVT-n nőttél fel. hvtmen nincs is szinte semmi VTd.

Amúgy a jvt színvonala folyamatosan nő.. de nem baj... Nem is látogatod már rég óta, honnan tudnád.

 

jvt.hu is jó oldal.. Szerintem :) Sokat fejlődött.

Link to comment
Share on other sites

bázz, ezért képes voltál ide beregelni? :blink: tény, hogy a jvt-n nőttem fel, de akkor még volt színvonala az oldalnak. ma már kik vannak? robika, meg a hasonszőrű tunerek, akiknek a szája akkora mint a bazilika kilincse, de hogy egy normális vétét nem csináltak hónapok óta az biztos.

 

főleg mióta új szerverre költözött az egész, eléggé elszaladt a jvt-vel a ló. az meg, hogy nem látogatom... csak azért nem mert fűzök hozzá kommenteket? igenis látogatom az oldalt, de tényleg csak akkor szólok hozzá, mikor már annyira felháborító, hogy egy 2-3 pontos vété kap 8-9 pontokat, és mindenki csontig benyal mindenkinek, na akkor szoktam hozzáfűzni, hogy hékás!

 

és tudod mit? a régi oldalon nem volt ilyen! ott mindenki megindokolta, hogy mit miért ad! nem az, hogy "jaaaj szép kerék" és 9 pont... hova tüntek a normális tunerek jvtről szerinted? tény, hogy sokat fejlődött, de ez csak a technikai részén mutatkozik meg...

 

és javíts ki ha tévednék, de valóban az oldalnak max 15-20 aktív felhasználója lehet, ráadásul olyanokat bannolgattok, meg veszitek el a tuner jogokat, akik baromira nem ezt érdemelnék... a kezdőknek meg odaadjátok, hogy nesztek, pontozzatok. és csodálkoztok, hogy mióta új szerveren van a jvt, azóta nagyon ritka az olyan vt, ami 7 pontnál kevesebbet kapott... hova tűnt a reális pontozás???

 

és igenis, inkább küldök hvtmre, mert ott nem húzzák le a vétéket indok nélkül

Link to comment
Share on other sites

Nagy butaságokat irsz enisz, de nem baj. Elöször is már rég óta be vagyok regelve... Csak nem kommentelek.

Aztán Nézd meg a Top50et jvt-n.. Aminek 9 pontja van az úgy is néz ki!!! Meg nézd meg a főoldalt.

Ami gyenge VT az 4-5 pontos.. Tehát egyáltalán nincs igazad!

 

Ha nem tetszik az oldal kérlek tartsd meg magadnak és ne irj nem valós dolgokat :(

 

Amúgy a hvtm 6 éve megy kb, nem csoda hogy 2szer annyi az aktiv tag :) De jvt-n is van sok!!

 

Link to comment
Share on other sites

Nagy butaságokat irsz enisz, de nem baj. Elöször is már rég óta be vagyok regelve... Csak nem kommentelek.

Aztán Nézd meg a Top50et jvt-n.. Aminek 9 pontja van az úgy is néz ki!!! Meg nézd meg a főoldalt.

Ami gyenge VT az 4-5 pontos.. Tehát egyáltalán nincs igazad!

 

Ha nem tetszik az oldal kérlek tartsd meg magadnak és ne irj nem valós dolgokat :(

 

Amúgy a hvtm 6 éve megy kb, nem csoda hogy 2szer annyi az aktiv tag :) De jvt-n is van sok!!

 

régen nekem sem volt semmi bajom az oldallal... sőőt.. ha visszaolvasol láthatod, hogy több helyen is ajánlottam régebben az oldalt...

Link to comment
Share on other sites

spiner fejezd már be ezt a vitatkozos témát légyszives.. miért nem tudod lezárni a témát? :( Ha nem tetszik az oldalt ne látogasd... :huh:

Am majdnem megér 9et.... (meg miért ne lehetne jóindulatúan is pontozni.)

Ha nálad nem, adj rá 6-7-8ast, vagy amennyit ér nálad.....

 

Inkább a VTm kommenteld.. hibák stb.. :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...