Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nekem nem tetszik:

Hogy kerül ode egy kosaras a csomagtartó elé?

A hátsó lámpa sem jön be zölden...

Az ablakok háttere fehér maradt csak egy kicsit sötétítettél rajta!

 

Nálam minden más rendben van nekem még mindig nem tetszik a füst!

Link to comment
Share on other sites

Túl telített??

Az meglehet...Enisz nemtom mi a bajod mindegyikkel...:S:S:S:S

De mindig csak fikázod xD

Ocsmányabnál-ocsmányabb azért hogyha az ember veszi a fáradságot...

Mind1 nem érdekel mondjátok és javítom

Nem tartózkodtam itthon ezért nem válaszoltam hamarabb...

Akkor csak a festéssel van a baj???

Túl telített nem?naon fényes?

Ok

Javítani fogom...

Üdv

Link to comment
Share on other sites

hogy mi a bajom mindegyikkel? az, hogy semmi közük a valósághoz. ezt inkább ahhoz hasonlítanám, hogy egy 8 éves kisgyerek kezébe adsz egy kiszínező könyvet (vagy mittoménhogyhívják) meg adnál neki színes ceruzákat, hogy nesze, játtsz! cifrábbnál cifrább színkombinációk, ráadásul olyan, amilyet mondjuk nem hinnék el semmiképpen, hogy fényképezőgéppel készült. ha mondjuk fél óránál többet fordítanál rá, és tényleg odafigyeléssel csinálnád, akkor lehet, hogy normálisabbak lesznek

 

az meg hogy elvárod, hogy itt mindenki elmondja, hogy mi benne a rossz és te az alapján csinálod... előszöris tedd fel magadnak a kérdést, hogy kinek/minek vt-zel? magadnak akarod csinálni, vagy másoknak. de általában az emberek maguknak csinálják (leszámítva azokat akik megrendelésre dolgoznak, de szerintem a te eseteben erről szó sincs)

 

az meg, hogy fikázom... nos, ha szar, akkor mér mondjam, hogy jó? nézd el nekem, de nem fogok jópofizni, hogy hű de sakál, mert nem az! evvan...

 

és amit már említettem nem régen: minek linkeled be ide, ha nem bírod a kritikát?

Link to comment
Share on other sites

LolLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Ez igen

Szövetkeznek ám

Mind1 egyétek meg amit akartok!!

Egyszer te is voltál kezdő nem??????????????!!!!!!!

Valahol el kell kezdeni nem mindjárt leb**zni hogy hű de szar meg minden hanem elmondani emberi szóval hogy mi nem jó nemtom a lamborral mi a bajotok szerintem rohadt király (nincsen túlcsicsázva mint a többi,nincsen carbon,nincsen kép az odlalán, nincsen matrica az oldalán )

Csak egy egyszerű karosszéria festés és kerékfestés,ablakszínezés ennyi!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

jó... na figyi. nekem ez volt az első vt-m

 

törölték

 

ha azt vesszük az egyetlen amit nem hinnék el erről a képről, az a szélvédő... na ha te felmutatsz egy ilyen kaliberű képet, aszondom igen, elindultál egy úton, de amíg ilyeneket dobálsz ki fél óránként, amilyeneket eddig, addig szerintem nincs miről vitatkozni

 

most is ki vagy akadva, nagyon nem bírod a kritikát. :unsure:

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

HÁt szép ez a kocsi de te nem csináltál rajt szinte semmit:D, Azaz kicsit contrastosabbá tetted a képet meg tettél rá felnit, meg egy kis carbonozás, ami a sötiétitett kép miatt alig látszik pedig jo lett volna - én ennyit látok. De ha van valami amit nem vettem észre akkor sory.

 

Ha egy alap gyári fiestábol(aszzem az:D) csinálod akkor le a kalappal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...