Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. szerintem nem kéne minden vétének külön témát nyitni, van erre egy virtual tuning téma, ahova lehet rakosgatni

2. psd-t szerintem senki nem fog neked adni, max ha nagyon ismer téged, és tudja, hogy nem publikálod saját néven

(mert a psd-vel lehet igazolni, hogy saját munkáról van szó)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a visszapillantót nem kellett volna leszedni vagy kellett volna másik mert így olyan mintha egy embernek nem lenne keze :D Persze ez lehet csak nekem nem tetszik szóval nem kell rám hallgatni :lol:

Viszont a karbon az nem olyan mintha igazi lenne, mert a hajlatoknál a rátett rétegnek is hajolnia kéne...bocsi ha érthetetlenül fogalmazok :D Meg még a rács kicsit fura, de a többi tetszik grat...én ennyire se értek hozzá szal :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én egy elég "szegény" művemet szeretném megosztani veletek, kezdő vagyok a téren és ezt tudtam kihozni magamtól :rolleyes: :

 

http://photoshopium.com/wp-content/uploads/tutor17_files/2.jpg

 

És a végeredmény :)

 

http://kepfeltoltes.hu/view/080702/9638095263_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Tulajdonképpen nem is nevezném tuningnak, de szívesen várom a kritikákat, és hogy min próbáljak javítani :)

Link to comment
Share on other sites

hát, kezdjük az elején... a virtual tuningokat általában szabványméretben készítjük, mert úgy még látszanak a részletek, de a hibák nem annyira. a szabvány méret általában 1024x768. ha ennél kisebbet csinálsz, akkor nem lehet megmondani hogy mi a hiba, mert nem lehet látni semmit.

 

a vétéről: a technika nem rossz, viszont a szöveget nagyon maszatosan tűntetted el, ez nagyon csúnya :S ha jobban megnézed egy sima színátmenet van mögötte, úgyhogy elég a pipettával mintát venni, és egy sima színátmenetet húzni a szöveg fölé.

 

a színvilág, ami ezen a tütün van, az én gyomromnak egy kicsit sok. nem tudom, hogy a felnit miért kell színezni, meg az ablakot is ilyen rikító zöldre... szerintem utcán ilyet nem látsz. mondjuk ha nem arra mész, hogy fotó realisztikus kocsit csinálj, akkor nem baj.

 

összegezve: jó úton haladsz :)

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem nagyon kevés egy igazi vt-hez... és már bocs de sztem az a kék egyben borzalmas és még csak nem is hihető... más változást csak matricát vettem észre az meg nem nagy kunszt... 1. vt-m(félkész) után megtanultam a festés a legutolsó folyamat...

bocs lehet hogy szigorú voltam és értelmetlen de késő van:D

 

Szerk : A karbon az jó lett:)

Link to comment
Share on other sites

Akárhogy is nézem, te csak színeztél? :huh: A színösszeállítás elég érdekes, én mondjuk egy sötétkék, lila kombinációt próbáltam volna ki. Az karbon vagy csak befestetted?

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem nagyon kevés egy igazi vt-hez... és már bocs de sztem az a kék egyben borzalmas és még csak nem is hihető... más változást csak matricát vettem észre az meg nem nagy kunszt... 1. vt-m(félkész) után megtanultam a festés a legutolsó folyamat...

bocs lehet hogy szigorú voltam és értelmetlen de késő van:D

 

Szerk : A karbon az jó lett:)

 

ha már ott tartunk, a te vétéd sem valami hú de nagy durranás... egy tisztítás egy fényezés, meg egy olyan matrica, ami nem is hajlik a kasztnira, az nem nagy kunszt :unsure: ... ráadásul eredetit sem linkeltél

 

úgyhogy ne hurrogd le a kezdőt

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem nagyon kevés egy igazi vt-hez... és már bocs de sztem az a kék egyben borzalmas és még csak nem is hihető... más változást csak matricát vettem észre az meg nem nagy kunszt... 1. vt-m(félkész) után megtanultam a festés a legutolsó folyamat...

bocs lehet hogy szigorú voltam és értelmetlen de késő van:D

 

Szerk : A karbon az jó lett:)

 

Egyelőre még csak az alapokat gyakorlom de köszi a "jó" kritikát :P És nemtom, a karbon nem is igazi karbon, nem máshonnan raktam be, egyszerűen ctrl shift u-t nyomtam és ennyi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nahakkor én is beraknék egy párat csak próbálkozások :( a bodykit nem egy tudna valaki segíteni benne? az pls. PM-ben küldjön üzit jah és lehet ócsárolni meg minden merrt nem valami jók csak minimum dolgokat változtattam de egyébként rengeteg van! :lol: :

A ferrari nagyon rossz az volt az 1.!

Előtte:peugeot_307-cc__2005_r13_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Utána:peugeot_307-cc__2005_r13_Tuninged_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Előtte:peugeot_307__2005_r12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Utána:vt4_www.kepfeltoltes.hu_.jpgAz igazi nevemet húztam ki fent!

 

Minden féle jellegű kritikát elfogadok csak pls. ne sziddjátok meg ne sz@rozzátok le!

Köszi!

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

és akkor a kollega még finoman fogalmazott :unsure:

 

Finom voltam és nőies :lol:

 

neeo9v2, amúgy nem rögtön vt-vel kell kezdeni hanem egyszerűbb dolgokkal bár ahogy érzed :D Én nem tudom Enisz barátunk hogy kezdte...én meg nem vt-zek szóval nem tudom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Én sem vagyok nagy mester meg nem is sokat foglalkozok virtual tuninggal de sztem túlságosan "mű" a cucc...mármint nagyon látszik h megvan csinálva psel...Az opacity-t kicsit (nagyon) szedd vissza, és próbáld meg az üveget is úgy csinálni, hogy ne úgy nézzen ki mint amit Paint-el fújtak le :D De am jó lenne maga a kép....mennyi idő alatt készítesz el egyet? mert ha 10 perc alatt, akkor azért ilyen! Minimum fél óra!

Link to comment
Share on other sites

mennyi idő alatt készítesz el egyet? mert ha 10 perc alatt, akkor azért ilyen! Minimum fél óra!

 

öhm... látszik, hogy még nem nagyon foglalkoztál vtvel :P jó munkához idő kell - szokták mondani. a leghosszabb vétém több mint 1 hónapig készült

 

szóval fél óra az lópikula.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...