Jump to content
PirateClub.hu

Ati Vs. Nvidia GeForce


 Share


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

én speciel már kezdem marhára unni, hogy EZ a jobb... NEEEEEMM!!!!! AZ a jobbb.... mindenki azt vegye ami neki tetszik, persze vannak olyan modellek amiket kerülni kell (pl mostanában X1650 pro), de ebbe általában a két tábor egyet szokott érteni.... és igen az FPS csak az adott driver optimalizáltságának kérdése.. szerintem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hello mindenki Nekem Ati 9600Pro-m van egy kicsit régi de megvagyok elégedve vele!!!!!

Nem volt még Geforce kártyám de szerintem nem is lesz!!!

Szerintem amugy mindegy de PL: az atinál nem halotam olyanrol hogy, nem támogatja

a játékot mint Geforce-nál a NFS-Carbont!!!

Szerintem ATI szerintem!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Nana mi az,hogy nem támogatja a Carbont hát ezt nem mondanám simán megy Gef. kártyán sőt ha jól rémlik pont,hogy Ati kártyán nem ment rendesen bővebben nem volt Motion Blur Ati kártyákon és nem volt rá megoldás ezért volt az,hogy XBOX360-on sem volt Motion Blur mert abban is Ati kártya van.

Link to comment
Share on other sites

Nekem volt 9600XT-m, most 7600GST-m van, de januárban hd 3850-et (esetleg 3870-et, az áraktól függ) fogok venni.

 

Aki azt mondja, hogy én csak nvidiát, vagy csak atit veszek, mert a másik nem megbízható, vagy nem tetszik a színe, az hülye.

 

Mindig azt kell nézni, hogy mennyibe kerül, ezért az árért mennyi teljesítményt kapsz, és nem utolsó sorban te mennyit szánsz rá.

 

Éppen ezért ez is hülyeség, hogy ati vagy nvidia, mert ezt csak konkrét kártyáknál lehet eldönteni.

Link to comment
Share on other sites

„...Aki azt mondja, hogy én csak nvidiát, vagy csak atit veszek, mert a másik nem megbízható, vagy nem tetszik a színe, az hülye.

 

Mindig azt kell nézni, hogy mennyibe kerül, ezért az árért mennyi teljesítményt kapsz, és nem utolsó sorban te mennyit szánsz rá.

 

Éppen ezért ez is hülyeség, hogy ati vagy nvidia, mert ezt csak konkrét kártyáknál lehet eldönteni.”

 

Ismét jól beszél a kolléga. up.gif

 

Amúgy ATI. Hogy miért? Mert sokkkal innovatívabb cég az NVIDA-nál (persze "kis" cég, csak előre mehet).

Link to comment
Share on other sites

Btw, igaza van annak, aki azt mondja, hogy mindkettő... Kezdtem egy GF 2-vel, utána 9800XT, jelenleg 7600GT. Igaz, a 9800-ast azért kellett lecserélni, mert 3 év után nem bírta a graf. memória a kiképzést, egyébként tökéletes volt az is.

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem volt,GeForce 2, 4, FX5200, 6600, ATI 9600 pro, és most 7300 GT. Nvidia párti vagyok, de általában ár/érték arányban jó karikat veszek, mind1 melyik gyártó. Bár az 5200-as az baklövés volt...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hidd el, a maga korában az 5200-es über kari volt. Egyébként NVidia párti vok én is, csak mostanában azt olvasom a gamer lapokon, h az ATI ilyen karit adott ki, az NVidia tanácskozik + stb... Ha így megy tovább akkor az ATI behozhatatlan előnyre fog szert tenni a NVidia előtt. :S

Link to comment
Share on other sites

hali!

én úgy gondolom h nem lehet eldönteni h melyik jobb,melyik rosszabb.

mindegyik gyártónap más-más előnye van:

 

ATI:

jobb a gyártás teknológiája mint az Nvidiának(pl.:HD4770)

ugyanazt a teljesítményt megkapod olcsóbban(pl.:HD4890(50000Ft) vs. GTX280(80000Ft))

 

Nvidia:

kevesebb áramot eszik mint a vele megközelíthető teljesítményű ATI(ez azért fontos mert ha a tápod nem bírja ez az ATI kártyát és nincs pénzed másik tápra akkor érdemesebb Nvidiát venni,mert 2/3 ad annyit eszik mint a vele azonos teljesítményű ATI)

sokkal több játék támogatja az Nvidiát mint az ATI-t és ez grafikailag is megnyilvánul(pl.:Crysis)

 

nekem már volt mind a 2 gyártótól kártyám mind a 2 vel nagyon meg voltam elégedve bár egyszer csalódtam az nvidiában az ár/teljesítmény miatt...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...