Jump to content
PirateClub.hu

Ki Mit Sportol ?


micky71
 Share

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

én 4 évig ping pongoztam, aztán 4 évig shaolin kung fuztam, és közben szerelmes lettem az összes küzdősportba, és harcművészetbe. De aztán abbahagytam, nemtudom miért. Vagyis tudom:)

 

mert igazából dobolok. Valahol az is sport:) Csak a kettő nem fért össze.

 

na mindegy. Meg az izületeim sem a megfelelőek, túl sokat ülök a gépnél. Mostanában futok néha, szeretek futni. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sziasztok! napi 100 felülést csinálok, és sokat táncolok itthon. ha ez sportnak számít. elvégre kondiban tartom magamat, és teszek az egészségemért is vele. szipi ;)

Link to comment
Share on other sites

Nagyon helyes szipi, így tovább! Én kondizni járok, de abbahagytam 3 hete, a tetkó miatt, de jövő héten ujra kezdem. Néha anyuval elszoktam menni futni (nem nekem való) Focizni is szoktam, de már 2 éve nem fociztam, pedig imádtam, egyik kedvenc sportom, a labda után az aén mázsámmal úgy futottam, hogy Schumacher Ferrari - ja is megirigyelne. Én nem azért sportolok, hogy fitt legyek, hanem azért, hogy ismét 95 kg legyek, ne pedig több.

Link to comment
Share on other sites

fél évig úsztam anyi elég volt h megtanuljak :lol:

2 éve kick-box, de még nem versenyszerűen, majd ujévtől végre,

meg nyáron kijárunk a nagypályára atlétikázni.....télen a suliba benn kondi, ösz-visz ennyi..

Ja és persze 2,5 évig sakkoztam, elme sportnak számít :lol::D

Link to comment
Share on other sites

No lássukacsak :D

16 vok most...

11 évesen elkeztem deszkázni....összetörtem magamat abbahagytam

12 évesen megkaptam az első BMX-emet....összetörtem a BMX-et meg magamat,abbahagytam

13 évesen egyesületbe (BEAC) kosaraztam,abbahagytam me nem tetszett az edzés,de a streetballnál megmaradtam

14 évesen nyáron napi 6-7-8 órát kosaraztam,aminek az lett a következméye hogy 94 kilóról most 64 vagyok

15 évesen rászoktam a cigire

még ebben az évben elkezdtem hip-hop táncra járni,ECD-Team

16 éves vagyok,dohányzom,biciklizem,focizom,kosarazom,és az összes ellentmondás ellenére semmi nem nehezebb a cigi miatt mint régebben,sőt amióta cigizem egyszer nem jött elő az asztmám pedig az is volt. ennyi :)

 

 

byebye

Módosította beton
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
igen nekem is volt már ilyen incidensem egszer kint voltunk az iskolánk sportpályáján(délután) és a pálya mellett házak vannak egyszer megküldtem labdát(focizok :) ) és hát mivel a pálya végén vas rács van (hogy ne menjen ki a labda az útra) csattant egy nagyot....erre kinéz egy pali az ablakon és elkezdi pofázni hogy rongáljuk a pályát meg ilyesmi....mikor mi csak fociztunk

 

Ez már tényleg nagyon nevetséges :lol: volt szerintem! :lol:

Ja és én focizon és a mi sulinknak is van pályája de szerencsére ott nincs ház. :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sok mindenbe belekóstoktam, persze mindig a foci mellett. Igazolt játékos vagyok heti 3-4 eddzéssel és egy bajnokival, hol NB3, hol Megye 1(hehe), mikor hogy megy a csapatnak, bár már nagyon rég itt játszom, végigjártam az összes korosztályos ranglétrát.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...