Jump to content
PirateClub.hu

Ki Mit Sportol ?


micky71
 Share

Recommended Posts

Ugy látom hogy a gigát általábam a 15-25 év közötti fiatalok látogatják . Kíváncsi volnék, hogy te sportolsz -e valamit, vagy a testmozgást számodra azt jelenti hogy a számítógéptől elmész az ágyadig.

Ha sportolsz akkor milyen rendszerességgel és mit ?

Persze az se baj ha nem csak kíváncsi vagyok !

 

Én 35 éves vagyok és hetente 3 alkalommal rúgom a bört (amíg bírom).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én vagyok az első a témába aki ír!!!

Biztosan lesznek többen is!!

te idősebb vagy nálam az biztos én 14 éves vagyok !!!!!

 

És egy éve rendszeressséggel gördeszkázom!!

Meg hát tesiórán én is "rúgom a bőrt"!!!

 

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

már azt hittem hogy egy új topicot kell nyitni "halott témák" címszóval és oda kerül ez a téma.

De úgy látom hogy felpörögtetetek ! Ne szégyenljétek elmondani ha mozogtok , vagy ha nem .

Az se baj ha az csak alkalmi sport a haverokkal !

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Én amikor csak tehetem zúzok kosarazni. De van amikor csak nézem havert amint ép flatland-ezik. De szinte mindenhonnét elküldenek minket. De ez néha már röhejes, a tv mindig arról sír h a fatalok nem sportolnak eleget, amikor mi meg sportolnánk, akkor jönnek az öregasszonyok azt jártatják a p*fájukat v hívják a yard-ot. Hát igen, itt tartanak a magyar emberek, no tolerncia.

Link to comment
Share on other sites

Nekem is elegem van már ebből! Mindig amikor kimegyek deszkáézni de csak gurulok akkor is belepofázank hogy minek"ugrálok"?Ember hát azért mert nem iszok és nem drogozok helyette a k*rva nénikédet azt!Ez nagyon bosszant.Múltkor kinn voltam és elestem aztán a 3. ról vagy a 4.ről kiszól egy szemüveges f*sz aki alig látott valamit azt mondta:

-NA! Ezt vártam hogy felborulj!

Nem hogy megkérdezné hogy jól vagy -e? vagy nem esett bajod? vagy lemenjek segíteni? Nem.Nem.Ehelyett rámszol hogy ezt várta.Hát takarodjon tudja hova!!!!

Link to comment
Share on other sites

Yaya, én is pont ezekről pofázom. Én nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, csak sportolok! De gyakran úgy néznek rám.... nemistom, mintha halálost bűnt követtem volna el! Én nagyon nem szeretem a focit, DE tisztelem az összes embert aki sportol, azt is aki focizik! Mert nem csak otthon hízlalja a hájas valagát a Barátok közt-re hanem legalább csinál vmit! Sztem inkább az emberek hozzáállásán kéne változtatni, így is hízik a világ, legalább azokat becsüljük meg akik sportolnak vmit. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

igen nekem is volt már ilyen incidensem egszer kint voltunk az iskolánk sportpályáján(délután) és a pálya mellett házak vannak egyszer megküldtem labdát(focizok :) ) és hát mivel a pálya végén vas rács van (hogy ne menjen ki a labda az útra) csattant egy nagyot....erre kinéz egy pali az ablakon és elkezdi pofázni hogy rongáljuk a pályát meg ilyesmi....mikor mi csak fociztunk

 

mellesleg még biciklizek :lol:

és néha gyúrok is B)B)B)

Link to comment
Share on other sites

Én vagy 2 éve országúti kerékpárazom, előtte pedig triáloztam, csak egyszer elszúrtam és csúnyán összetörtem magam és utána abba is hagytam!Mellette pedig ha van időm focizom!És néha-néha eljárok a haverokkal fallabdázni Szolnokra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kondizok ha ujra kezdődik a suli mert nálunk 6000/hó a jegy annyit meg nem adok érte.

Már rég fociztam mert a haverok nem érnek rá, meg énse nagyon, az egyetem miatt, de imádtam az egyik legjobb sport végig futottam az egész órát a suliban a 103 kg ommal, de imádtam.

A sörivás is sport? mert akkor abban profi vagyook.

Rögbizni akarok még csak nincs olyan hely nálunk, pedig oda még az alkatom is jó lenne. :D

Módosította MetalGun
Link to comment
Share on other sites

Semmit sem sportoltam mióta lement az iskola(18). Hogy mése lustuljak el ezért esténként 2 órát futok a negyedben. Jah és persze fél évet kihagytam testedzésben emiatt megengedtek az izmaim. Úgy 3 hete ujra neki kezdtem súlyzózni most feltett szándékom nem csak formába hozni, hanem egy kicsit erősiteni is hozzá. :) Haverokkal meg hetente 1x letekerünk 200km-t ha az is számít.

Módosította biohazard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

34 éves vagyok, amióta az eszemet tudom, sportoltam. Tisza-parti gyerekként természetesem az úszással kezdtem.... Az utolsó versenyszerű sport a kickbox volt, de a sportorvos letiltott róla, mondván: ha nem akarok agyműtétet, akkor hagyjam abba. Maradt a horgászat. Munka és fősuli mellett viszont már csak a cs 1.6 megy mostanában...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...