Jump to content
PirateClub.hu

Egerek és billentyűzetek!


togoo
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...

csatlakozom a lidl táborhoz szintén azt használom és semmi gond sincs vele

Bele borítottam egy pohár kolát és még igy sincs semmi :lol: pedig csak másnap takarítottam ki

Másik nagy előnye hogy látom hogy melyik bill hol van még sötétben is :lol:

 

Jó ez!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kaptam egy genius SW-HF5.1 5000es gyártmányú hangfalrendszert,azt mondják a szakértők h elég jó,namost nekem alaplapra integrált hangkártyám van ami valószínűleg nem hoztza ki belőle a maxot. Milyet ajánltok hozzá? ja és mivel nem értek hozzá: ha 3 dugó van és csatlakozó ,és bármelyik dugót próbálom ,mindegyik csak az egyik csatlakozóban szólaltatja meg a hangfalakat,de mindegyik máshogyan...ez ugye azt jelenti h nem jó a hangkártya? ezer kösz

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Valószínűleg a hangkártyád csak stereo kimenetre van állítva,tehát csak stereo jelet ad ki az első kimeneten.Nekem is alaplapi hangkártyám van és a driverrel együtt rakott progit is hozzá,abban tudom állítani,hogy milyen hangot adjon ki (stereo,2.1,4.1,5.1,7.1).Neked is csak át kell állítanod 5.1-re.Ha nincs hozzá külön program,akkor vezérkőpult>hangok és audió eszközök-et ha megnyitod az első,hangerő nevezetű fülön van egy speciális nevű gomb,arra katt és ott már megtalálod.

Link to comment
Share on other sites

az enyémnek is csak három kimenete van, és 5.1-es, a driveben 5.1-re kell állítani, majd a zöldet a zöldbe, a kéket a kékbe és a sárgát a rózsaszínbe, mert ha 5.1-re állítod, akkor a microphone in (rózsa) lesz a surround (sárga), nekem is így van 5.1-em..., más kérdés, hogy csak egy ultragáz Btech rendszerrel... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

az enyémnek is csak három kimenete van, és 5.1-es, a driveben 5.1-re kell állítani, majd a zöldet a zöldbe, a kéket a kékbe és a sárgát a rózsaszínbe, mert ha 5.1-re állítod, akkor a microphone in (rózsa) lesz a surround (sárga), nekem is így van 5.1-em..., más kérdés, hogy csak egy ultragáz Btech rendszerrel... :unsure:

 

És hogyan kell a driveban átállítani?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nincs rendesen leárnyékolva a vezeték. Talán lehet kapni már elektromos árnyékolót vezetékhez (ebben nem vagyok biztos), vagy:

 

a. Árnyékolásként körbetekered a vezetékeket alufóliával. Nem túl szép, de hatékony.

b. Ne legyenek semmilyen elektromos berendezés mellett a vezetékek.

 

Szerintem ez a probléma. Szerintem. :D De ez csak az én véleményem, várjunk meg másokat is...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

namost eztjól megszívtad.... én nem vettem volna ccopperheadet... sajnos ua. a szitu mint amikor PH!-n tesztelték (12 éves hülyegyereknek akkor már megvette anyuci :angry:) nem tudják megoldani azt hogy 1kHz-en is stabil legyen (a logitech se!) + a mozgatás sebességétől is függ a frekvencia, ha mousespeed-del nézted...

Megoldás: vedd vissza 500hz-re ... nem akarlak megsérteni, de nem sok olyan ember van a földön jelenleg aki ki tudna használni (skillben) azt a +500 Hz-et

 

ja egyébként az érdekesség kedvéért egyetlen egér volt ami stabilan bírta a 1khz-et ez pedig a Logitech MX500 volt

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...