Jump to content
PirateClub.hu

Mitsubishi Lancer Evo X (a Király)


giggs
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ami Lancer és EVO az mind király! Szerintem az EVO IX és a VIII jobban néz i, igaz az X sem roszz!

A IX-t és a VIII-t viszont jobban lehet tunningolni(és ez a lényeg)! Majjd ha később EVO-t vesztek, tökmindegyy hogy mejik sorozatot kb. 10 év múlva, akkor forduljatok a KSMM Performance hez mer ez lessz a legjobb tunningcég az egész világon! (Majlimate, V4k0nd és J3t1 vezetésével)

Üdv minden EVO rajongónak!

Link to comment
Share on other sites

Egyértelműen az eddigi legszebb EVO! Modern formák a tökéletes minőséggel és erővel karöltve. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy vetélytárs Subaru mit fog kihozni ellene; már nagyon unalmasak a ráncfelvarott Imprezák. Nekik sem ártana egy modern formájú gépet bemutatni. Ezért is tetszik ez a gép, teljesen új megjelenést biztosít, nem csak itt-ott módosítgatott karosszériáról van szó, hanem egy merőben új designról.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nemtudom az evo 6 óta valahogy folyamatosan ölik kifelé könyörületet nem ismerő módszerrel a rally géneket.... lassan már ott tartunk hogy az evo 11 egy családi egyterű dízelmotorral.... höööhhh remélem nem jutunk el oda... szal mint galant vagy carisma koncepció bejön... de mint a következő evo... meg vagyok rémülve.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

nekem tetszettek a régi EVO-k is, ez a Concept nagyon tetszett, de mire kijön, marad a megszokott EVO forma, kis csinosítással :( remélem annyi előnye lesz, hogy olcsóbban adják az előző generációkat! ;)

kémfotók a valószínűleg véglegesről:

20060116mitsubish4.jpg

 

20060116mitsubish1.jpg

 

forrás:

http://www.origo.hu/auto/ujdonsag/20060116kemfotok.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nagyon gyönyörü autó nekem is az EVO8 a kedvecem és némileg bánt eza formaeltérés de tetszik :D

Agreszivabb formát adtak neki és némileg valami Izomautószerüség is van benne, aki edig nem birta az evokat az monstmár csipni fogja.

Mulkor vitték ki Oroszba a X-es evokat egy kamionon akkor szinte pazarul néztek ki vagy 10 egycsomóba sirály volt... :D:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...