Jump to content
PirateClub.hu

Saját Minisigjeim (userbarjaim)


K3C$K3
 Share

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szeva K3C$K3!

 

Én is elkezdetem gyártai saját minisigeket, és észrevettem hogy csináltál egy mobilosat is. Azt szerteném megkérdezni, hogy azt hogyan lehet megvalósítani, hogy a teló képe végigfolyik a sigen. Ez mint állókép alapra van csinálva, vagy pedig szépen darabonként egy gifanimátorral csináltad-e meg. Ha tudnál dobni egy rövid tutorialt, azt megköszönném.

Módosította Gabi89
Feleslegesen ne idézd az előtted szólót
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hűűű :o bakker ti nagyon vágjátok a témát :D Flegeton csinálnál nekem is egyet?PL azzal az erősítővel ami az avataromban van, vagy egy gitárral vagy mind2vel :) Ja meg a nevemmel.Köszi előre is!Ezt photoshoppal csináljátok ugye?

Link to comment
Share on other sites

HÚÚÚ DE RÉG VOLTAM MÁR ITT, MENNYI KÉRDÉÉS :D

 

Hello!

Kecske, kérhetnék egy olyan minisiget mint neked van 3310-eses, csak SE k750i-vel? köszi elöre is :)

 

Sajnos mostanában alig gépezek, meg ha mégis, akkor is egy csomó dolgom van, csináld meg a leírás alapján, kb 30 perc!

 

Szeva K3C$K3!

 

Én is elkezdetem gyártai saját minisigeket, és észrevettem hogy csináltál egy mobilosat is. Azt szerteném megkérdezni, hogy azt hogyan lehet megvalósítani, hogy a teló képe végigfolyik a sigen. Ez mint állókép alapra van csinálva, vagy pedig szépen darabonként egy gifanimátorral csináltad-e meg. Ha tudnál dobni egy rövid tutorialt, azt megköszönném.

 

Úgy kell ilyet csinálni, hogy csinálsz ps-ben egy kész minisiget, a mobil pedig először 3 pixel látszódjon belőle, utána Mentés másként (Ctrl+Shift+S) 1 néven. Ezután szabad alakítás (Ctrl+T) -> 3 pixellel told feljebb, alkalmaz, utána ismét mentés másként 2 néven. Ezután művelet megismétlése (Ctrl+Shift+T), és mentés másként 3 néven. Ezt addig kell csinálni, amíg végül teljesen el nem tűnik a mobil felül, ezután GIF Animator/Easy GIF Animator, és add hozzá az összes képet, a frame pedig annyi legyen, amilyen gyorsan akarod, hogy a mobil felcsússzon.

 

Ja és Kovi, nincs jó képem rólad, meg asse tom, hogy mit tegyek a háttérbe...

Link to comment
Share on other sites

nagyon király kösz! de nem lehetne annyit változtatni rajta hogy a tégla helyett olyan piros legyn vagyis bordó és ne úgy legyen hogy megjelenik a név hanem csak ott van és jpg-be van az egész? kjöszi a fáradságot előre is!

Link to comment
Share on other sites

Hello Flegeton tudnál csinálni nekem is egyet? Az lenne rajta hogy GIGACENTER és hogy user: Leki

Mellékelem a képet amiből lehetne csinálni. Nagyon szépen köszönöm előre is. Légyszi. :):):)

[attachmentid=967]

post-15576-1147588157.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...