Jump to content
PirateClub.hu

Mit Kezdenél A Lottó ötössel?


richeeboy
 Share

Recommended Posts

NA most lehet, hogy hülyén hangzik, de én körbejárnám az összes jó egyetemet, és megcsinálnék egy csomó diplomát, ami csak érdekel. Ha mégsem tetszene valami, akkormeg otthagyom, és nézek vmi mást, ami érdekel. Dolgoznom úgyse nagyon kéne, unatkoznék mint az állat, sokminden érdekel, hülye meg nem akarok lenni. Ez meg legalább hasznos...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

- vennék egy házat

- vennék egy nagyon f@sza számítógépet (szupergyors netkapcsolattal)

- vennék egy-két szuper bringát

- vennék egy-két jó kis kocsit

- vennék egy fekete Pontiac Firebird-öt, és megcsináltatnám olyanra, mint a K.I.T.T.

- adnék pénzt a családtagjaimnak és a barátaimnak + a rászorulóknak is

- nyitnék egy bringaboltot

- nyitnék egy kocsmát

- nyitnék egy rock klubot

- nyitnék egy night clubot

(gigásoknak kedvezményt adnék az általam nyitott helyeken...)

- valamennyi pénzt bankba tennék, hogy kamatozzon

Link to comment
Share on other sites

Először is még vagy 100x megnézném a szelvényt, hogy tutira nyertem-e :D

Vennék 1-2 "házikót"

minden eggyes szobába lene minimum 600W hangerő

vennék pár Club-ot

Vennék pár Alfa Romeo-t, BMW-t + brutális tuning

vennék pár hajócskát :D

egy qurvajó gépet qurvajó nettel

adnák lóvét a családnak

egy jó szervert a gigának

adnák a rászorulóknak

bérelnék testőröket (haverokat a konditeremből :D)

a többit meg bankba + befektetném és a kamatokból élnék

és másnap bemennék a suliba és pofonröhögném a tanáraimat és aztán elemennék a haverokkal bulizni

 

Asszem ennyi :D

Link to comment
Share on other sites

ÉN vennék egy fain kis sport kocsit(ferrarit) és mivel tuti hogy szétdrogoznám az agyam meg mindig csak alkoholt innák ezért tuti hogy a nyereményem átvétele után 1 honappal meghalnák autos balesetben mert részegen és bezsívva vezettem :D

Link to comment
Share on other sites

Volt egy srác aki Ámerikában nyert 100.000 $ -t. Megkérdezték, mire fogja költeni. A srác válasza egyszerű volt., idézem: " Az egyharmadát elisszuk a haverokkal, a második harmadot elk*rvázom, az utolsó harmadot pedig egyszerűen elb*szom vhol."

 

Viccet félretéve:

1. Névtelen adakozás egy gyeremekkórház javára

2. Ingatlanbefektetés

3. Saját kégli (nem nyaraló) Zamárdiban (a válasz a miértre, az, hogy imádok ott lenni)

4. Vmi iszonyat verda, de mindenképpen tuningolt

5. Saját vállalat beindítása

6. Ősök nyugdíjazása, meg a szűk családi köré is.

7. Megtámogatnám a Gigát egy kis pénzmaggal, amit saját belátása szerint felhasználhatna

8. Iszonyat űber számítógép

9. Iszonyat űber nettel

10. Maradék a bankba, és éldegélünk, mint hal a vízben.

Link to comment
Share on other sites

Én

-Gigának biztosítanék tárhelyet, meg mindent amire szükség van ;)

-egy-két sportkocsit vennék meg olyanokat amiket lehet tuningolni

-egy házat, de nem kicsit

-családtagoknak adnék pénzt

-rászorulók és részesülnének a nyereményből

-és indulnék a Gumball-on :D

-Vennék egy csomó gépet hogy egyszerre tudjak 1000 albumot leszedni :D

-motorokat is vennék spanoknak is

-ja és egy tuning céget alapítanék v4k0nd-dal, és J3t1-vel B)B)

Link to comment
Share on other sites

2 milliárd? Az sok pénz.. allighanem sok olyan alapítványnak adnék belőle, amelyeknek a tevékenységét fontosnak ítélem. A lista széles.. de ha csak mindegyik kapna 1-1 millát, már akkor is megérte, mert 2000 x 1 millió creditről van szó. Ha csak mondjuk 500 milliót hagynék meg, a kamataiból is bőven megélhetnének a gyermekeim és tovább.. persze azért olyan feltételek mellett, hogy dolgoznak és stb. nincs lazsálás, mert van pénz a bankszámlán. Valószínűleg úgy kötném le, hogy amolyan járulékszerű kifizetése lenne havonta. Vagyis nem tudnák elverni a gyerekek..

Link to comment
Share on other sites

1. Én elöszzör is tunning céget alapítanék majlimate val és V4k0nd dal és minden király gigacenter tag jöhetne tunningoltatni a verdáját 99% kedvezményyel (ebben a tunningolt autó alapára is benne lenne).

2. Vennék egy nem olyan nagy (monyuk 200 négyzetméteres) házat pest belvárosában, és alatta lenne a műhely.

3. Hihetetlenül nagy tárhelyet vennék a gigacenternek, monyyuk 10x nagyobbat mint a rapid.

4. Admányoznék a rászorulóknak

5. Családtagoknak adnék

6. És én is élnék a kamaból + a tunningcégből

7. Newyorkban szerveznék egy gigacenter talákozót és mindenkinek tunningolnánk limuzint és felvonulnánk new york legnagyobb sugárútjain :D és Pamela Anderson és még hasonló világsztárok mosnák le mindenkinek a szélvédőjét :D

Link to comment
Share on other sites

J3t1 nem rossz elgondolás! a tuning cég nekem is eszembe van! szal én is csinálok tuning céget! meg lenne egy király autószalonom! a gigásoknak 100%os kedvezmény! vennék egy régebbi (nem az új mert az ronda) Nissan Skyline-t és halálra tuningolnám! J3t1-el megbeszéljük és rendezünk egy világraszóló GigaCenter találkozót ahova mindenki jön a tuning verdájával! Jah azt ne msi mondtam neki megveszi nálam az autót az egyből jön tuningoltatni... hogy néz ki hogy egy Murciélago nem tuningos ( :D ) aztán new yorkban tényleg a világsztárokkal mostajuk a szélvédőnket :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Én elősször is rendezném a tartozásokat.

aztán vennék egy űberbrutál gépet a létező legjobb netkapcsoltattal, Alapítanék egy játékfejlesztő céget(.Nem nagyot csak valami kissebb fajtát. Olyan 10-20 főből állót)Úgy az 1/4 -ét a bankba raknám.Adnék a családnak, meg persze a Gigának is nem keveset B) . Becsületesen kijárnám a sulit és éldegélnék a cégemből... B)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sziasztok! mivel szeretem a biztonságot, és utálom a kiszolgáltatott helyzetet, amiben bőven volt, és van részem, így befektetném a pénzt, és a kamatokból szépen, nyugodtan éldegélnék. szipi :lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hali.

2 milliárd hmm, egész szép pénz, én a felét befektetném ( vállalkozás vagy bank-kamat) a másik feléből pedig vennék lakásokat kocsit meg egy csináltatnék egy frankó repülőt, ami az igényeimnek pont megfelelő, és azzal repdesnék :D:P:D ( egyébként télleg, szeretnék majd egyszer... B):) )

Link to comment
Share on other sites

Én először vennék egy saját 100Mbites szerverházat vagy 50 fullos géppel :D

 

Utánna egy kocsmát egy szép kis felszolgáló nővel :D

 

Házat(Villa), kocsit(BMW és Merci), motort(GSXR 1000), repülőt(Boing) :D

 

Vmi jó kis nyaralót

 

Többit meg beraknám a bankba havi kamatra és a kamatbol megélnék :D

 

Csak két gond van, ha hetes lottón nyerek egy 5öst, az soha a k.rva életbe nem fog 2 milliárdot perkálni :D

És nagyon szeretnék nyerni, de nem lottózok :D :D

Módosította LoLSoft
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...