Jump to content
PirateClub.hu

Mit Kezdenél A Lottó ötössel?


richeeboy
 Share

Recommended Posts

szia kedves caprine666! de ugye nem te vagy a nyeremény??? :o

Ki tudja?! Lehet, hogy valakinek én vagyok... :lol::P

vagy mégis?? mert akkor elgondolkodom......... :lol::lol: szipi

Mindenesetre adok Neked gondolkodási időt... :lol::P

Na tesék!!! A kisuját nyujtja, de te az egész karját kérnéd!!!! :D:D:P:P

Jelen esetben ezért nem haragudhatok meg Szipire! :lol::P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sziasztok fiúkák! nagyon félreértettetek engem! én ezt viccből negatív értelemben értettem az egészet! arra gondoltam, hogyha te vagy capri a főnyeremény, akkor elgondolkodom, de nem azon, hogy az enyém légy, hanem azon, hogy inkább lemondok a főnyereményről! szóval valami ilyesmit akartam sugallni, de nem ez jött le. ja! és a caprinak se a kisujját, se a karját nem kértem! MÉG!!!!! :lol::lol: de majd szólok, ha aktuális lesz! pusza: szipi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Szipi, akkor tessék ,,egy kicsit" egyértelműbben fogalmazni! ;) ,,Kedves" kis sugallat akart lenni... ;) Én eredetileg a lottónyereményről beszéltem... ;) A kisujjam nem is adnám oda, nem vagyok én ,,jakuza"! :lol::P De azért még szólhatsz! :lol::P

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

2 milliárd?? Elvinném szipi-t Hávájra :) Vennék magamnak egy sport kocsit letenném a jogsit (11 évesen XD),meg sok kocsit vennék főleg egy Hummer H2-est! Talán ennyit!Meg még többet ;) Jah és megvenném a T-online-t és Tibiole-nak adnék egy szervert

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! ne hari rám, csak nem úgy jött le a szövegkörnyezet, de tudod erről már dumiztunk, hogy mindenki másképp veszi le, és nekünk is ebből adódott sok félreértés. majd egyértelműbb leszek, csak nagyon finomkodni akartam veled, nem akartam ajtóstul rontani a házba. egyébként hozzáfűzöm, hogy a lottónyereményből egy kis rész jöhetne, de amúgy ha belőled kellene egy kis rész, az nem az ujjad lenne. de hogy mire is gondolok, azt a fantáziádra bízom. :lol::lol:

szia kedves daemon! annyira aranyos, és kedves vagy, eldobom az agyamat. köszi a fantázia utazást. puszika érte. szipi :):rolleyes:B)

Link to comment
Share on other sites

egyébként hozzáfűzöm, hogy a lottónyereményből egy kis rész jöhetne, de amúgy ha belőled kellene egy kis rész, az nem az ujjad lenne. de hogy mire is gondolok, azt a fantáziádra bízom. :lol::lol:

Akkor biztos az egyik szempillámra gondolsz! :lol::lol::lol::P Illetve van még egy elképzelésem, de az egyáltalán nem olyan kicsi... :lol::P

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! nem kell aggódnod, mert a lottó 5-el mindenre fog telni, még arra is, hogy a plasztikai sebészek csináljanak valami korrekciós műtétet. fel a fejjel. :lol::lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

Vennék egy kis lakást, kifizetném az összes adóságot, Nővérem, és a szüleim kapnának egy közös házat, had boldogítsák egymást. :) Jah és a barátomnak egy laptom, ez minden álma :)

Link to comment
Share on other sites

Üdv...

Én szerintem az összes pénzem elkölteném a legujjabb hardverekre+ 6x megvenném az Obliviont az összes jó moddal 1ütt... :D

 

Na jó...egy fél milliárdot meghagynék....További ujjításokra...

 

Hát én ebböl egy kukkot se értek, de nem baj.

 

Én adakoznék, és szétosztanám a családon és a rokonságon belül.

 

Mit szeretnék a legjobban? Nem tudom így hirtelen. Egy barátnő jól jönne :D:P de azt nem veszek. :P inkább megszerettetem vele magam.

Az biztos, hogy számítógépre meg hasonlókra nem költeném el. Italra se, cigire se. Luxus járgányokra se.

 

De egy motort (chopper) biztos hogy vennék, nekem nem kell Harley meg hasonló drága motorok, egy használt Suzuki Savage 400 ccm tökéletesen megfelel.

 

Más így hirtelen nem jut eszembe, de ha valami fontos eszembejut, azt leirom majd.

 

Link to comment
Share on other sites

szia kedves caprine666! nem kell aggódnod, mert a lottó 5-el mindenre fog telni, még arra is, hogy a plasztikai sebészek csináljanak valami korrekciós műtétet. fel a fejjel. :lol::lol: szipi

Hehe! Nincs szükségem semmilyen korrekciós műtétre, és nem vagyok csaj, úgyhogy nem kellenek nekem szilikoncicik sem! :lol::P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

aszongya hogy osztunk szorzunk, az havonta 120 milliót kamatozik, hagynám a picsába a kétmilliárdot, havi 120 milkós "fizun" élnék ameddig jól esik...

 

Az havonta legalább egy jó kocsi...

havonta legalább 500 luxuskurva :D

2 hónap után egy kúúl ház...

 

szal 4 hónap alatt megépíthetem álmaim házát, egy álomaUTÓval, és egy 500 kurvás bulival...

 

ezután lerombolnám a picsába ezt a szar helyet... a VIII. kert, megvenném a házakat szép lassan bumm le mindent, és megépíteném a világ első 10 pályás streetballpályáját, közvetlen clubbokkal, és egy rohadt nagy freestyle extrémsport parkot is lekúrnék mellé...

 

röviden ennyi, de ehhez már az 5milliárdos kellett volna...

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...