Jump to content
PirateClub.hu

Karaoke készitése!


GhostDog
 Share

Recommended Posts

Hello mindenki!

 

 

Van valami módszer arra, hogy hogy lehetne egy számból Karaoke számot csinálni???

Tehát egy mp3-ból ki lehet valahogy szürni az éneket??

Tudom, hogy létezik pár olyan szám aminek van ének mentes változata...

 

Valakinek van ötlete?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hello mindenki!

Van valami módszer arra, hogy hogy lehetne egy számból Karaoke számot csinálni???

Tehát egy mp3-ból ki lehet valahogy szürni az éneket??

Tudom, hogy létezik pár olyan szám aminek van ének mentes változata...

 

Valakinek van ötlete?

 

vmi modszer sztem biztos van ha külön hangsávban van rögzitve az mp3!

1ebet nemtudok elmondani!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nem tudod kiszürni. Csak a hangfrekvenciák levágásával tudol variálni. Mint például ahogy a winampban használod az eqvalizert.

 

Esetleg azt csinálhatod, hogy a nem éneklős részekből vágod össze a zenét. Mert ugye vannak olyan részek amikben pl a refrén alatti dallam megy csak ének nélkül. Lehetséges programok amivel próbálkozhatsz: Audacity, Steinberg WaveLab 5, Sound Forge 8. Itt keresd a progikat

http://www.directdl.com

.

 

Sok sikert, szerintem ez a legjobb módszer. Picit pepecselös, de megéri.

Módosította DJ Z-Project
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 9 months later...

Szia!

mi otthoni ökörködésre ezt használjuk:

vanBasco's Karaoke Player (ingyenes ,magyarnyelvű , akár a

www.szoftverbazis.hu

-ról is letöltheted)

Van benn pár alap Sz@ar zene ,de milliónyi van fent a neten a googleba keres majd rá álltalában .kar végződésüek.

 

Link to comment
Share on other sites

hali a progi megfelelő, most már csak azt szeretném elérni, hogy a mikrofon az ki is legyen hangositva a számítógépen, tehát hogy szóljon a hangfalban az ének is ne csak a zene, ebben tud valaki segíteni?? előre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

Jobb oldalt alul a tálcán katt gyorsba 2x a kis hangszóróra aztán ott lesz hogy mikrofonbemenet. *Add rá a hangot, vedd le a némítást és szólni fog. Ha nincs olyan hogy mikrofonbemenet akko katt a beálításokra aztán a tulajdonságokra és ott pipáld ki a mikrofonbemenetet. Aztán próbálkozz a *-tól. Ha így se megy akko ugyan ott a tulajdonságoknál válaszd a felvételhez opciót. A mikrofon legyen ki pipálva majd nyomj egy ok-ot. A mikrofon alatt legyen a kiválasztva bepipálva majd add rá a hangot. Ha így se megy akko rossz helyre dugtad a mikrofonodat! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Hali!

Tudom, régi téma, de ha valaki olvasná, akkor tisztában lesz azzal, hogy karaoke változatot egy mp3 dalból úgy, hogy le/kiszürjük az éneket.... olyan NINCS! :D vagyis... van, de akkor kiszűröd a többi frekvenciát is, ami azonos az énekkel, és az már ront az eleve tömörített dalod minőségén!

Stúdiótól kérhetsz zenei alapot(de ne aggódj, 7lakat alatt őrzik az eredeti változatot...), vagy megkérhetsz egy ezzel foglalkozó zenészt, aki készít zenei alapokat kérésre, hangnem és hangszereléstől függetlenül is! /-ha erre van igény/

Zenei alap készítésekor újra kell játszani az összes hangszert, ami az énekelni kívánt dalban megszólal, majd úgy kell lekeverni az anyagot, ahogyan az eredeti dal szólal meg! Amit pedig a zeneszerkesztő nem tud helyettesíteni szoftverrel, vagy külső szintivel, akkor szoktak vendég zenészeket hívni... pl. gitárosokat, saxofonosokat, hegedűsöket, és vokalistákat.

 

Lényeg, hogy lehet készíteni úgy zenei alapokat, hogy "megszólalásig" hasonlítson az eredeti dalra!

Csak fordulj a megfelelő emberhez! :) vagy keresgélj a megfelelő módon, a megfelelő helyen! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...