Jump to content
PirateClub.hu

Ki Milyen Mesebeli Hős Lenne?


Andy1210
 Share

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na, akkor az X-Men-beli Nightcrawler(Árnyék, teleportáló, ahogy tetszik) :) átvette a vezetést! :D Ha jól számoltam akkor már 3 szavazatot kapott :DD

 

Hát nagy ász a srác az biztos. De ha már számoljuk akkor Spiderman és Shon Gouku is kapott egy pár szavazatot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hát izé.. mesefigura? Mondjuk Crazy Frogg, ha valami békés figurára kellene gondolni. Randa retro bukósisak, brum-pöff. Na ilyenek nekem is vannak. A kedvenc világom persze a szerepjáték.. LoTR-ben pl. Aragorn (a hős nagy király, elbűvölő asszonypajtival Arwen persze a csajom :) ), Star Wars-ban Thrawn admirális (ővele sajna filmen még nem találkozhattunk.. lángelme, igazi stratéga). Shrek (közös vonás a nagydarab, pocakos, ámde jószívű oriás). A mangás dolgokat meghagyom nővéremnek és sógoromnak, akik túl a 3. ill. 4. X-en is az A+ -t nézik.. nagy gyerekek :P, én 29 évesen csak kissebb gyermek vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Régi M.A.G.U.S.-os, szerepjátékos koromból maradt meg az árnyak lénye, egy toroni mesterlövész (bár valszag sok embernek ez nem mond semmit), akit bármikor el tudnék képzelni. Ha más is lehetne akkor már azért is Vegita, szerintem sokkal jobb arc mint Goku.

Link to comment
Share on other sites

Én a Fatasztikus 4 esből lennék az a tüzes emberke amelyik repülni is tud, hiszen pont olyan piromániás mint én :D Jó lenne itt ott egyyszer egyyszer fel fel gyújtani egy egy kukát meg stb. És még fűszerezném ezt a képességemet egy kis Jedi erővel és fehéren világító kardom lenne. De ilyen mesehős sajnos még nincs. :(

Link to comment
Share on other sites

Régi M.A.G.U.S.-os, szerepjátékos koromból maradt meg az árnyak lénye, egy toroni mesterlövész (bár valszag sok embernek ez nem mond semmit), akit bármikor el tudnék képzelni. Ha más is lehetne akkor már azért is Vegita, szerintem sokkal jobb arc mint Goku.

 

Éljen! Még egy Igaz Ember aki tudja mi is az Elátkozott Vidék! Milyen az élet Shulurban, toron és az abasziszi hercegkapitányok kapcsolata.. A Zászlóháborúk!!!!! Én mindig Kránt képviseltem annak idején, kivéve ha KM voltam.

Link to comment
Share on other sites

Nagyon égen játszottam már. Nincs rá idő, és nincs már meg az régi csapat, akikkel játszottam. De ettől függetlenül nagyon jól elvoltunk. Ellenben kránt túlzottan erősnek találtam, így az kimaradt életemből. De volt még egy Uzulbuzul nevű hipergyökér barbárom is. Őt viszont csak akkor használtam, mikor már nagyon elhülyültük a játékot. De ettől függetlenül őt is szívesen alakítanám.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...