Jump to content
PirateClub.hu

Ki Milyen Mesebeli Hős Lenne?


Andy1210
 Share

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igazából nem tom...ha lehetne akkor valami sárkányon lovagló harcos mágus lennék. Egyébként az ifjú Sátán a Dragon Ball-ból, vagy Ren a Sámán krályból.Esetleg még Desann nagyúr a Jedi Knight 2-ből.

Link to comment
Share on other sites

a Dragon Ball szerintem nem mese csak baromság már rég nemcsináltak igazi mesét !! a mostani rajzfilmek eszméletlen baromságokról szólnak. holvan frakk,vuk,lolka&bolka,süsü,to&jerry,rumcájsz,a futrika ucca,a kockásfülü nyúl,pom-pom,varázs ceruza,no megálj csak,az erdő kapitánya,dr.bubó,vizipók csodapók,hófehérke,csipkerózsika,jancsi&juliska stb. sorolhatnám még de,ezek még szóltak valamiről! remélem nem csak én gondolom igy :D:D

Link to comment
Share on other sites

frakkot, süsüt, tom&jerryt, mazsola és tádét na és persze a mézga családot (kihagytad!!!) én is nagyon bírtam! :D de én a dragon ball is imádom. a mostani animéket nem nagyon, nem látom a sztorit. :huh: de a jetix rajfilmjei között van egy-két jó, pl. louie élete, kölykök a 402-es tanteremből, de sajna mindig ismételnek.

de visszatérve a kérdésre én is egy dragon ball figura lennék szívesen. mondjuk son gohan, son goku, vegita vagy c18-as :D esetleg a kicsi pan :P

Link to comment
Share on other sites

Rozsomák a legkirájabb, van egy csomó ebook rozsomák képregény és ez tök jó. A dragonball is szeretem és a Fomofut is meg a Full Metal Panicot is, mind a két évadot, meg a Lost Exile is jó sorozat, bár nem vagyok benne biztos hogy így kell pontosan leírni, de akkor is a rozsomák a király.

Link to comment
Share on other sites

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

 

én 3lennék szívesen El Bundy, mer azért :lol:

meg lennák Farkas vagy Roszomák /nekem rendes képregényem van egy csomó/ az x-menből,mer én is szőrös vagyok meg ha kell vadállat :D

meg jedi lennék,mer gyakran vagyok az álmomban,és sztem nekem tökre menne ;)

Link to comment
Share on other sites

 

meg jedi lennék,mer gyakran vagyok az álmomban,és sztem nekem tökre menne ;)

 

Jedi én is qrva szívesen lennék!!!Mekkora fless lenne harcolni egy sith-tel úgy, hogy tudod, hogyha nyersz, és kinyírod, akkor elpusztítottad a fő ellenfelét jediknek. Ezért hagynám én életben ;):P:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sziasztok! én maradnék annál a mesbeli figuránál, amit a nevem is képvisel: sziporkaszivem, aki mindenre talál megoldást. a chip @ del és qardlipót. :D:lol::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

sziasztok! én maradnék annál a mesbeli figuránál, amit a nevem is képvisel: sziporkaszivem, aki mindenre talál megoldást. a chip @ del és qardlipót. :D:lol::rolleyes: szipi

MacGyver is mindenre talál megoldást! :D Mondjuk ő nem túl nőies! :lol::P

Módosította caprine666
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...