Jump to content
PirateClub.hu

Loptatok Már Valamit?


nagypisty
 Share


Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaja az otthoni süti/csoki lopás nagy bűn. Legalább is az anyukám nem veszi jó néven amikor én teszem :rolleyes:

 

Én csak pár apróságot loptam... tollak, csoki.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát igen loptam már sajnos.....de nem direkt akkor még jó ötletnek tűnt!!!akkor.....asszem volt nagyon régen egy kinder tojás a közérből,egy óra :( (véletlen nálammaradt!!) iskolából egy egeret h tönkreverjem,ja meg a billentyűzetből a gombokat!ennyi de lehet h még volt valami.................. :( DE MÁR MEGBÁNTAM BŰNEIM!! :P:P:lol::lol::lol:B)

Link to comment
Share on other sites

Még 9 éves koromban egy fülhallgatót, de azzal is lebuktam, azóta semmit, és nem is fogok. Azt is csak azért loptam, mert a pofám előtt elment a pénztáros és nagyon siettem haza. 10 perc várakozás után elindúltam a 300Ft-os füllhallgatóval és a biztonsági őr észrevett.

Most 23 vagyok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

egyszer nagyon kicsi koromban a barátnőmmel elloptunk egy-egy cumit :D de aztán lebuktunk, és visszavittük

nem vagyok rá büszke...

:D

egyszer találtam rotringot az informatika teremben... nem volt gazdája... nah, azóta is használom :D (a tanár megengedte, hogy megtartsam :D )

amúgy komolyabb dolgokat soha, és nem is fogok!

Módosította gerencsér
Link to comment
Share on other sites

Hát én bementem az auchanba, és bekajáltam. persze senki se vette észre, azt a szemetet is otthagytam, kimentem úgy hogy nem vettem semmit :D boltból csórtam régen kindertolyást, túrórudit, rágót. Meg mikor régen 100Ft volt a csipsz, és 1-2forintosokba vittem 60Ftot, és lusta volt megszámolni az eladó, azt mondtam pont száz azt csá :D

Link to comment
Share on other sites

a csipszes móccert most is belehetne jáccani. attól h több a forintos csak többet kell számolgatnia :) amúgy én kiskoromban narancsot a piacról akkor ilyen tasak vagy mih málnát, asszem ennyi jah meg a nálunk lévő számtechboltból pár cd-t, nemvolt mire kiírni a gémeket :D asszem ennyi... kövezzetek meg :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Kocsma: Söralátét, ilyen műanyag sör reklámos valami :), fekete 8as biliárd golyó, mindenféle hüttymütty gyertya, feles poharak, viszkis poharak, férfi WC tábla (kb 20*50 cm)

 

Suli: Rokkant budi tábla, kémcsövek, szűrő a csaptelepből (szakértők tudják mire jóóó ;)), hatos hub (ott rohadt félévet az asztalon bittos senkinek sem kellett :)), állítható feszkós adapter. (haver lopott Weller(!) pálkát)

 

Egy másik haverom a Golfjára lopott egy farok szpojlert, abban nem voltam benne mert azért az elég durva, meg lopott nekem egy VW jelet is (muszáj volt elfogadnom) :lol:

Link to comment
Share on other sites

nekünk minden nyáron a volt cseresznye lopás a haverokkal ,de mi nem tekintettük annak ,hisz a madarak is lopták...he he :D

 

ahoz képest ,hogy aki írt szinte nem lopott a szavazás mást mutat :D

Módosította tillatilla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

én loptam.11 éves koromba sorolom mit egy oszt társammal: abc boltból és tempóból meg teszkóból rágót pokemonos kártyákat XD csokit nyalókát.teszkóból bementünk kivettük a szotyit azt zsebre meg a sajtos kiflti ott megettük..:D

Módosította Gerikee13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...