Jump to content
PirateClub.hu

Loptatok Már Valamit?


nagypisty
 Share


Recommended Posts

sorolom:

Madaras teszkóban meg a simában mindíg zabálok meg iszok.....

Multkor haverral csortunk 2fülhalgatót 5500ft értékben és elkaptak minket :D de csak ő nála találták meg mert nekem a cipömben volt oldalt :P

Még általános iskolás koromban egy ábécéből csortunk mindig édességeket :lol:

A suli mellett lévő traffikbol egy fél literes üditót..... (szomjas voltam épp) :D

Balatonon egy "Partalja Utca" feliratú utcatáblát....

 

másra nem naon emléxem,de nem esküszöm h nem volt más :) jah meg mindig lenyultuk a dolgozatot a tanároktol és fura módón mindig 5ös lett :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Tazókat pokemon kártyát + kis szuper hős figurákat haveromtól. + egy db cigi a lindiből de azt haverom kérte. :( de csunya dolog és soha többet nem. :( :(

 

JA + mint minden pirate clubos aki tölt le. DVD film játék. stb... mert ez is lopás. :(

Link to comment
Share on other sites

én kb 10 évesen loptam egy fél lliteres sió ice teát, rágót... egyik oszt. társaimtól 50ft-t a másiktól meg asszem 200-at bratyótól pokemon kártyákat, volt különtanáromtól egy kettőszázast amikor elment vécére.. de ezekre nem vagyok büszke szégyellem magam...

Link to comment
Share on other sites

Igen az egyik osztálytársam bicaját :D Nah jó csak vicc volt, ő biztos értené ;)

Egyépként kisebb dolgok már tűntek el a kezem jóvoltából :P

Bruhhahha, értem-értem,** vicces :P Elég szar hogy ellopták a bicajom a strandon, dehát máskor majd jobban vigyázok :'(

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás és egyéb sértő kifejezések használata! Módosító karakterekkel is!
Link to comment
Share on other sites

Úgy 5 éves lehettem,amikor kirohantam egy késsel a kezemben a szomszéd kertbe.Már napok óta

azon törtem a fejem,hogyan lopjam el a szomszédasszony száritókötelét.Akkor felmásztam a karóra

és megtettem.Nekem pont az kellett :D

Azóta csak a Gigabytokat lopom :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

én vidéken lakok és itt sok a gyümölcsös meg az ilyenek volt olyan nyár hogy 25 db görög dinnye tűnt el most csak kevésnél tartok (3-4 darab)

 

amikor kicsi voltam: kinder meglepetés + a szomszédból szőlő, barack, alma stb. + egyszer ellopták apám bicikliét egy bolt elől és én vissza loptam :P

Link to comment
Share on other sites

Oviban loptam egyszer egy forintot.

Az úgy volt, hogy mentem a rollerrel és jött ez egyik gyerek, mondja, hogy ad egy forintot a rollerért én nem elvettem az egy forintot és elhajtottam. :lol:

 

Nemrég meg egy mekiből loptam olyan táblácskát amin szám van, és a tálcára teszik amikor kihozzák.

Link to comment
Share on other sites

tescoból 3×is

vannak ilyen műanyag dobozkák, kettőt egymásba ragasztottam, és a pénztáros nem vette észre

eccer családostul mentünk, elsőnek bekerült egy vaj, arra unokatesóm kabátja, és az rajta is maradt. simán kimentünk vele.

eccer 2 karton dobozos sört vettünk, kérdezte a fickó: hány db van? rosszul számoltuk, 8-cal kevesebbet mondunk /csak otthon derült ki/.

Link to comment
Share on other sites

Én is loptam már a régi sulimból 3.os koromban Pokémonos martricákat, de egy raklapra valót az eggyik váza tanár árulta én meg egyszer jöttem haza a suli álltal szervezett úszásról, a suliban meg szülői értekezlet volt és meg megvártam anyámat közben kaptam az alkalmon és bementem a terembe aholtartották a matricákat és kitömtem az összes zsebem soha senki nem jött rá. Hoppá ezek szerint idáig... :lol:

Amúgy lenne egy kérdésem: A nagy bevásárló központokban a riasztó mire indulbe csak azokra a műanyag bizbazos cuccokra vagy mindenre?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Én is loptam már a régi sulimból 3.os koromban Pokémonos martricákat, de egy raklapra valót az eggyik váza tanár árulta én meg egyszer jöttem haza a suli álltal szervezett úszásról, a suliban meg szülői értekezlet volt és meg megvártam anyámat közben kaptam az alkalmon és bementem a terembe aholtartották a matricákat és kitömtem az összes zsebem soha senki nem jött rá. Hoppá ezek szerint idáig... :lol:

Amúgy lenne egy kérdésem: A nagy bevásárló központokban a riasztó mire indulbe csak azokra a műanyag bizbazos cuccokra vagy mindenre?

A riasztó fémcsíkokra indul be ami ha jól tom a legtöbb kisebb olcsó terméken nincs.De pénztárcába van mert én egyszer a saját pénztárcámmal bementem a Corába akkor nem riasztott amikor jötte ki meg beriasztott mert új ovlt még és a fécsík bennemaradt után niztonságiőr elég volt kimagyarázni.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...