Jump to content
PirateClub.hu

Indítsunk Online Rádiót!


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

A Pirate Radio Programot honnan lehet letolteni?

Ha megirna valaki azt nagyon megkoszonnem ;)

Nekem amugy a Winampos verzio nem megy...WI-FI netem van...ket konnekcio :blink: nemtom ket olyan kis mutyurke van a tray-ben...nem nagyon ertek hozza...es mind2-nel van egy IP adress az egyik 89.-el kezdodik (Romaniabol vagyok) a masik 10.-el :-?? ! maskulonben amikor az OUTPUT fulben CONNECT-et nyomok akkor nem megy :( .... a statusban NOT CONNECTED-et ir

nemtom mi lehet... KERLEK SEGITSETEK

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

hali! Nagyon jó kis leírás elolvasgattam bár én már rádiózok 2-3 hónapja vagy több nem számolom :D Egy másik warez oldal rádióját csinálom esténként amikor van időm (am az aláírűsomban elérhető a pls fájl) és hát a SAM Broadcaster-t használom! Mellesleg nem nehéz kezelni, bár nagyon sok hasznos cucc van benne! Fel kell fedezni és akinek már van jártassága benne, az lazán nyomja...

 

Nekem más kérdésem lenne. Hogy tudnám azt megcsinálni h élőben mixeléhessek? Mondjuk egy laza Virtual DJ-vel próbálkoznék elvileg van hozzá shoutcast progi, de nem találtam működőt! Szal ezt szeretném kérdezni tőletek, és ha vk tud ilyenről, az legyen oly kedves ossza már meg velem ;)

 

Előre is köszi, hali!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Problémám van ami megoldásra vár :)

Ez a miújság szerot nem látják neten... én megtudom nyitni azt a linket ami az

http://ip-m:port

de más kintről nem!

Nahmost van routerem, amin nyitottam is egy átjárót... és hurrá, így már nem azt írja ki h: NAT/firewall/isp cache hanem "Connection Closed 0" mostmár végképp pánikba estem, és nem értem... segítsen aki tud legyen szíves!

előre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
http://www.listen2myradio.com

-on vok regelve (rádióm)

tegnap egész nap ment de ma nem akarja winampal behozni

 

mi a baja?

Hogyan kell ide regisztrálni?

 

Letöltessz egy szerverprogramot a gépedre, felrakod és a kliensel a te gépedre csaklakozol.

PLZ:Rakj fel eggyet vagy mond a nevét!!!

KÉRLEK :D : )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

devil2006 nem beszél hülyeséget ugyanis ha rádiózni akarsz komolyabban vagy akármi,először a mahasznál és az Artisjusnál kell fizetni jogvédelmi díjat,hogy te rádiózol,különben egy jóakaró rád küldheti a szoftverrendőrséget,és cakli-pakk viszik a gépet..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...