Jump to content
PirateClub.hu

ÁgyugolyóFutam 24!


DriftKing
 Share

Recommended Posts

news_2007101694751.jpg

 

2007 sem múlhat el ÁgyúgolyóFutam nélkül, és most már csak rajtatok múlik milyen bulit fogunk csapni 2007. November 16-17 és még egy picit 18-án is. Ebben az évben egy rendhagyó, és izgalmakban bővelkedő különleges futamra hívunk mindenkit, aki szereti a sebességet, az adrenalint és a kihívásokat.

 

Bemutatjuk az ÁgyúgolyóFutam 24-et!!!!

 

Miért 24? Mert egy nap 24 órából áll és nektek is csak ennyi idő áll rendelkezésetekre, hogy bebizonyítsátok ti vagytok a legjobbak!!!

 

November 16-17-én indul az első küldetés ahol a valóság és a fikció összefonódik, ahol 24 óra áll rendelkezésetekre megoldani az összes feladatot teljesíteni az adott távot és megszerezni az elrejtett fődíjat (jutalmat, vagy valami ilyesmit)!!!

 

A küldetés 16-án indul amikor is délelőtt üzenetben kapjátok meg az első feladatot, melynek a megoldása rejti az indulási pontot és az időt!!!

 

Ezután indul a futam és végig követnetek kell a nyomot, hogy elérjétek a végső állomást, ahol rövid pihenés majd vacsora és buli vár mindenkit.

 

A 24 óra alatt vendégeink vagytok egy villás reggelire valamint frissítőként RedBull-al próbálunk a fáradtságotokon enyhíteni.

 

Soha nem tudhatjátok milyen felaldatok várnak rátok, mikor mit kell tenni, ezért mindig nagyon figyeljetek oda, és a kellő biztonság mellett nyújtsátok a maximumot!!!

 

Az útvonalat természetesen nem áruljuk el, az erre irányuló megvesztegetéseknek a végsőkig próbálunk ellenállni..

 

A feladatok sokkal nehezebbek lesznek mint eddig és minden eddiginél többször fogunk röhögni rajtatok ahogy szenvedtek! De soha ne adjátok fel mert a végén mindenki elnyeri a megérdemelt jutalmát!

 

Mit is nyernek a nyertesek?

 

- a dicsőség mindenek előtt

- elismerő serleget

- és meglepetést jutalmat

 

Az ÁgyúgolyóFutam 24 megrendezéséhez minimum 12 csapat szükséges de maximum 24-en próbálhatják ki magukat! 1 csapat (egy autó) legalább 2 főből kell hogy álljon!

 

A nevezés 30.000 FT/fő.

Jelentkezni November 2-ig lehet.

 

A nevezés tartalmaz:

 

- 1 éjszaka hotel szobai elhelyezést reggelivel

- vacsorával egybekötött záróbulit

- villás reggelit

- RedBull-t

- rengeteg szivatást

- fokozott adrenalin szintet

 

Mire lehet szükségetek az ÁgyúgolyóFutam 24 alatt:

 

- kitartásra

- zseblámpa

- meleg ruha

- fürdőruha, törölköző (kötelező)

- GPS, navigáció (jó ha van, ha nincs akkor nézz után hol tudsz infót szerezni)

 

- Csapatonként 1 mobiltelefon (kötelező)

- szárítókötél

- ásó, kapa

- távcső

- térkép

- rengeteg kitartásra

 

További információk, kérdések és nevezéssel kapcsolatosan keressetek a 0630-356-0257 telefonszámon, vagy az info@agyugolyofutam.hu email címen!

 

A szervezők

 

(forrás:carStyling.hu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...