Jump to content
PirateClub.hu

Ti hol vesztek óvszert?


nyavajgós
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most ez a topik (télleg nem olvastam végig) azért jött létre, mert szerintetek ciki gumit venni nyilvános helyen???

 

Amúgy én nem veszek, mert mindig lehet találni buszmegállókban pölö. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ha nagyon szükségetek van rá, megveszitek bárhol.

 

Csak nehogy így járjatok!

 

Egy hapsi megy kiküldetésbe és filózik:

- Hajóval megyek, azon hányni szoktam, tehát Dedalont vennem kell...

Az asszony otthon marad, nő meg kell, tehát kotont is vennem kell.

Bemegy a gyógyszertárba és mondja a patikusnak:

- Kérek egy levél Dedalont és egy csomag kotont.

Megkapja, fizet és kimegy, de közben morfondírozik:

- Lehet, hogy ott is utaznom kell még, és hát nők mindenhol vannak, kevés lesz a készlet.

Visszamegy és mondja újból:

- Lesz szíves még egy levél Dedalont és még egy doboz kotont.

Mire a patikus:

- Uram, kérdezhetek valamit?

- Hogyne, parancsoljon.

- Ha hányingere van a hölgytől, minek ..........ja?

 

Akit ma megdughatsz, ne halaszd holnapra.

 

További jó szexet.

Link to comment
Share on other sites

már tuti lejárt a szavatossága is! :o

 

:D :D Ez durva.

 

"nem k.rok minden nap kétszer mint a mezei nyulak"

 

A lányok nem szoktak ezzel a szóval élni...ők szeretkezni szoktak...:D

 

"és ha meg arra kerül a sor akkor meg nem mindig hasznalok óvszert, mert vagy van a partneremnek vagy nincs ra szükség."

 

:blink: ...erről nem részletezném gondolataimat.

 

off: lesz majd Pirate baba? :D:D

 

 

Link to comment
Share on other sites

nem kéne .... szegényt. Eljuthatott volna odáig is a fejed,hogy nem csak az az egyfajta védekezési mód van. Az,hogy te zoknizol mindig, a te magánügyed. Én is sokszor használom, de

-1: nem mindenki él közel a barátjához/barátnőjéhez; nem is mindenkinek van

-2: zokni nélkül sokkal jobb. Ég és föld a kettő, ha lesz alkalmad,próbáld ki. De lehetőleg akkor,amikor a lánynak véget ér a havija, akkor sokkal kisebb az esélye,hogy jöjjön a "pirate baba", és lehetőleg akkor se bele élvezz.

-3: egy gumi szavideje általában 5 év,mire lejár, jobb minőségű még tovább bírja.

Link to comment
Share on other sites

Na most akkor tisztázzunk valamit...A gumi arra kell,hogy az ember sose tudhassa mikor csipik nyakon őt a hormonok es esik neki egy ferfinek a dizsibe...hozzáteszem, erre nalam meg nem került sor...

Másrészt meg, ha a párommal szexelek,akkor minek a gumi? 1. védekezek terhesseg ellen tablikkal, 2. tudom,ismerem ot, nincs nemi betegsege sem neki sem nekem.

Ezert van az,h nalam van a gumi,mert azert jo ha van. Viszont a szavatossagat tenyleg nem tudom mikor jár le...de kit is érdekel. Még mindig jobb egy lejárt gumi mint ha végképp nem volna nálad gumi, vagy nem értetek egyet???

Link to comment
Share on other sites

Még mindig jobb, ha lejárt a gumi s tegyük fel széjjel szakad... ? :huh: Mindez nagyon szép, és jó, már mint hogy megbízol a párodban, de ha most ezt megkérdőjelezném, akkor már eltérnénk a témától... ;)

 

Én már csak komolyan azt nem értem...ha nem esel másnak amúgy sem dizsiben, illetve sehol máshol, mert te ugye nem vagy olyan, ami szép és nemes dolog...meg ha pároddal szeretkezve úgy is tablettával fogalmazásgátlol...akkor minek a gumi nálad? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mondjuk a zokni mosható az elég gazdaságos...

 

Ha cikinek érzed hogy gumit vegyéd gondolj bele minek árulja a boltos a gumit ha nem akarná eladni, bemész kéred a napi adagodat kifizeted kész. Utána meg rájössz hogy ez nem cink. Az mennyivel xarabb lenne ha a nőgyógyász cseszne le mert nem voltál képes felöltöztetni az admirálist teszemazt vagy a csaj anyja :S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...