Jump to content
PirateClub.hu

Ti hol vesztek óvszert?


nyavajgós
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én a sarki füszeresnél nah jó nem :P

 

 

 

Igazábol nem tudom miért szégyen gumit venni !!?? Legalább a férfi ember büszke lehet magára hogy tudják hogy lessz egy jó éjszakája =) Noh de mind egy én bárhova bemegyek nyugodtan venni söt még poénkodni is szoktam ha szép az eladó lány =)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sztem, a patikában a biztos, mert Hallottam már olyat, hogy a csökött agyú idióta kissrác azzal szórakozik, hogy a boltban kiszurkálja a cotonokat...

Bár, van ahol olyan helyre teszik, hogy ez ne történhessen meg...

Link to comment
Share on other sites

akkor annyi hogy 13-vok bemék pla dm-be vagy a Rossmanba és kérek akkor biztos hogy nem lessz semmi gáz mert ha igen akkor nagyot szívhatok?

 

Már miért szívnál? én először 9 évesen vettem kotont, bár akkor még nem a biztonság érdekében... Gondoljatok csak bele milyen képet vághatott, az akkori ofőm, amikor az óráján felfújtunk néhány kotont a haverokkal, és azzal játszottunk :lol:

 

De ha a biztonság a lényeg, mint mondtan, a patika a biztos... Ha te nem mersz venni, kérd meg a tesód, vagy valamelyik baarátod... Valaki csak válalkozik, eme életveszélyes küldetésre. :lol:

Link to comment
Share on other sites

akkor annyi hogy 13-vok bemék pla dm-be vagy a Rossmanba és kérek akkor biztos hogy nem lessz semmi gáz mert ha igen akkor nagyot szívhatok?

 

13 évesen inkább lufit vegyél :lol:

 

amúgy bárhol lehet venni, tényleg nem ciki (személy szerint tesco :D )

Link to comment
Share on other sites

Semmi cink nincs az óvszer vásárlásban. Ha szüksége van az embernek rá akkor inkább vegyen. Nem olyan jó össze hozni egy gyereket túl korán. Én általában ha veszek akkor a DMben veszek Durex-et elégedett vagyok vele nincs semmi gond vele. Mondjuk már jó ideje nem vol szükségem óvszerre mert mivel már egy két éves kapcsolatom van a barátnöm is és én is jobban szeretjük nélküle, de ez kockázatosabb. (szeretek veszélyesen élni) :lol:

 

Xorm

Link to comment
Share on other sites

gyógyszertár vagy bolt.ha a szupermarketek szimpatikusabbak vegyél ott de a kis boltokban is lehet kapni(legalábbis elég sokban) :)

 

Rossmann vagy DM - a kis boltban volt már kellemetlenségem öreg nénikével, akinek el kellett magyaráznom mit is akarnék venni :lol:

 

Rotated: CB-ból szoktam

Nem mondom :mellow: én még 14 évesen nem foglalkoztam ennyire a témával

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...