Jump to content
PirateClub.hu

Ti hol vesztek óvszert?


nyavajgós
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nos igen!

 

Szerintem is az automata lenne a legjobb megoldás csak nálunk nem elterjedt... szórakozóhelyeken a wc közelében azért ált.-ban van! De a pólusban is van a wc-k mellett ;)

 

A gyógyszertár érdekes... én is bementem egyszer... azóta se... mondtam a néninek hogy egy normál durexet adjon. Azmeg hátrakiabált hogy:

 

Irénke! van még gyurexünk??????

 

Nah... persze h tele volt a patika... :blink:

 

SZupermarket: nekem nem lenne semmi bajom azzal hogy ott vegyen vki kotont, de basszus... ez is oda van kitéve a pénztárhoz. Múltkor előttem egy kétgyerekes anyuka állt a sorára várva a gyereke meg kb. 5 lehetett vette le a polcról hogy anyu ez rágó? vegyünk!

 

Szal azt is szépen meg lehetne oldani: pl. férfirészlegen a pacsulik közelébe tehetnék.

Link to comment
Share on other sites

En gumit siman Tescoban, ott van penztar mellett, esetleg DMben is van. Nem kell ezen szegyellni semmit.

Link to comment
Share on other sites

Múltkor mentem házibuliba...vasárnap...ugye akkor csak a Tesco volt nyitva. :D Nálunk szerencsére nem a kassza mellett van, hanem a többi férfi cuccosnál (spray, parfüm, sampon, tusfürdő,stb). Mondjuk...az úgy elég kellemetlen volt, bemegyek kis kosárral...berakok egy csomag óvszert...más semmi (előtte kb egy órával voltam anyámmal szintén ott "nagybevásárolni",vele meg csak nem veszek már :D)...figyeltem is a kasszát, melyiknél vannak a legkevesebben. :lol: Pont kifogtam egy vén nyanyát...az bekódolja...aztán beszól...h leesett valami...oszt somolyog... :huh: mondom, itt sehol semmi nem esett le...oszt mentem :D

 

De amúgy igen, a patikában persze hogy kellemetlen helyzetbe hozzák az embert...állandóan. :unsure: Na persze kinek mi a kellemetlen, van aki felveszi, s van aki nem. :D

Link to comment
Share on other sites

Mit kell gorcsolni ennyit egy gumivasarlason? De tenyleg, nem tiltott aru, korhatar sincs rajta es mer nezne valaki azert hulyenek mert nemi eletet elsz?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Én amikor még kellett, akkor a DM-ben vettem, vagy a Rosemann-ban, elég korrektek voltak az eladók és nem kellett semmit szólni, amúgy sem éges, főleg ha a csajoddal mész és látják, hogy milyen jó kis bulát pakolsz! :D

Link to comment
Share on other sites

' timestamp='1201196473' post='1342375916']

Jha jó a tesco-s óvszer is. Csak ki kell belőle kaparni a kempingsajtot :D

 

durex, rako, lifestyles mindegyik van tescoban...

Link to comment
Share on other sites

Én sem értem mit kell ennyit parázni és ilyen adrenalinnal venni egy óvszert?!

 

Én volt hogy vettem 3 csomag óvszert és egy síkosítot egy nagyobb bevásárlóközpontban. Ez volt csak a kosárban és érdekes nem riasztották a biztonsági szolgálkatot meg a hangosbemondóba se mondták be hogy mit vettem :)

Link to comment
Share on other sites

Rossman-ban szoktam venni Masculant, nagyon jó ára van és szerintem elég jó óvszer. Durex sokkal drágább de se én se b.nőm nem érzünk különbséget vele, szóval akkor masculan inkább mert olcsóbb. De várom már mikor tablettát szed, mert gumi nélkül sokkal jobb :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ha patikába veszed, akkor ne úgy kérd, hogy koton, hanem gumióvszert szeretnék. amúgy a DM-ben is lehet kapni live stylet, ami nagyon klassz óvszer, tudom ajánalni. :P különféle kiszerelések vannak. de szórakozóhelyeken, suliban már vannak óvszer automaták. szipi

Link to comment
Share on other sites

Én simán boltba vettem.... Nézzet az eladó öreg lány.... De nem szólt semmit csak az árát mondta....

 

Haverom még fiatabb volt asszem 14 akkor vett és megkérdezték töle hogy mire kell erre csak annyit mondott nem muszály ha maga fizeti a gyerek tartásit eladni nekem....

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Lemegyek Marika nénihez a patikába illedelmesen köszönök majd, már előre mondja hogy óvszer lesz? Mondom igen! És aranyosan vigyorgok! :D Igy megy ez! :) Régebben még illedelmesen kérnem kellett h: csókolom! Kérhetek egy doboz óvszert? -persze miet kérsz... ennyi volt. :D

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Én ilyesmit a gyógyszertárakban szoktam venni , ilyen dolgokban nem bizom semmilyen más boltokban ! Lehet maradi vagyok de ez van !

 

 

Maradi és bölcs :) Minden tiszteletem a tiéd lac! ;)

 

Én is ott veszem!

Link to comment
Share on other sites

Gyógyszertár a legjobb, én még nem tapasztaltam leégetést, mondjuk nem is zavarna. Hadd irigykedjenek! :D Amúgy a fiatal kor miatt sem kell aggódni, mi 10 évesen vettünk először, hogy majd milyen jó vízibomba lesz belőle, és nem szólt be az eladó. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...