Jump to content
PirateClub.hu

Egy kis biztatás,vegyél erőt magadon!


tomirad
 Share

Recommended Posts

Azért kicsit fura látni az Önbizalom topicban ezta sok magadba fordulást.

Nincs jó csajozós dumád? Mond azt ami eszedbe jut, helyzet kivánja, legyél kicsit vicces kicsit komoly, kicsit okos :) Szal az nem hülyeség (ahogy é észrevettem) hogy szeretik az okos pasikat. De majd a csajok ezt megerősítik.

Szerk.: jah meg egykis Ego sem árt, legalábbis nekem beszokott jönni :P

 

Nekem semmim nem volt meg vagyis az okosaág az alap nállam ebből lett egy "kicsit nagy" EGO :P A vicces is megvan de én olyan komolyabb fazon vagyok. De a kettőt keverve sztem jó stilust alkottam magamnak. Tudok kedves udvarias is lenni de mogorva is. A helyzet hozza hogy milyen legyek. De csak bizonyos határokon belül.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekem csaj mondta. hogy olyan flegma vagyok, meg kötözködös , de ez tetszik neki , mert igy legalább tud valakivel vitatkozni, szóval pici csesztetés sem árt nekik, de csak módjával , mondjuk ha megsértödik , akkor igy járt , bár eddig én nem fogtam ki sértödös csajt, sőt ezek feltudják dobni az unalmas beszélgetéseket, bár nálam olyan nem szokott lenni :P

Link to comment
Share on other sites

ja és még mondják a csajok általában érettebbek , mint a fiúk- ezen nagyon tudok röhögni, fiatal csajokkal például 18-19év alatt nem is szabad szóba állni, ha komolyabb csajt akarsz , eddig olyan sötét csajokkal találkoztam , hogy már nekem égett a képem hogy elkezdtem beszélgetni velük. Szóval én megválogatom , hogy kivel kezdek el beszélgetni komolyabban , bár hülyülni bárkivel lehet, meg cseszegetni- legyen 1 kis szorakozás is benne. Mondjuk aki azzal akar imponálni 1 csajnak, hogy beégeti a másikat előtte és még tetszik is a csajnak akkor azok a tökéletesen össze illő pár. Csendes meg szold csajokról az a véleményem , hogy azok a legveszélyesebbek, persze vannak kivételek de általában vigyázni kell velük , a nagyszájú embereket meg kb "amelyik kutya ugat az nem harap", kategoriához hasonlítanám, de azért vannak a 2között is végletek szóval csak óvatosan ;)

Link to comment
Share on other sites

Nem iszom, nem dohányzom, nem nyúlnék egy újjal sem nőhöz (ez alatt azt értem, hogy nem ütnék meg nőt sohasem), minden nővel tisztelettudó vagyok mindegy kiről van szó, még sem kellettem egy nőnek sem. Olyan emberek kellettek, akik ütötték a barátnőjüket részegen, semmibe sem nézik őket. Vagy én nem értem a nőket?

Link to comment
Share on other sites

senki ne féljen sztem

én se vagyok egy szőke herceg :D de azért nekem is összejött már párszor :)

HAJRÁ ÉS NE FÉLJETEK CSAK AZ AMI AZ AGYADBÓ PATTANI KI :)

 

téll.

most jutott még eszembe

van egy osztálytársam eléggé ocsmányul néz ki sztem (és mások szerint is)

de valahogyan mégiscsak esnek utána a csajok

nem az a szépség is számít de a belső is azért!

 

Link to comment
Share on other sites

Biohazard! az elején olvastam, hogy a jó csajok az egyszálbél kétszernagyob szemcsis pasikra buknak.... meg szidtad őket mert rózsaszin cuccokat hordanak.. :o Most neked az miért baj? Biztos te egy 110 kilós izompacsirta vagy, hogy ieneket megengedhetsz magadnak. Rózsaszin póló? Lehet az is fasza... Kétszernagyob szemüveg? Van olyan szemüveg ami 40 Ezer ft. Az hogy meg az apja a segge alá rak egy motort vagy egy autót az egy dolog.. Gondolom ti nem örülnétek neki... és amugy se ettől függ h becsajozol e. persze van olyan, ho a pénzéért "szeret" vkit a csaj, és akkor meg a srác vak h nem vezsi észre. És most mit vártok? h leszarjátok magatokat és egy jó nő már ugorjon a nyakatokba? egy nap 20 perc a füriben nem sok. ÉS most nem azt mondom, h vegyél ruhákat 100000 ft ért, menj szoliba, meg stb.. CSak egy kicsit válogassátok meg mit vesztek fel, mi ál jól meg stb.. És a legfontosabb h fogadd el magad, nézz bele a tükörbe , ha nem vagy elégedett változtass. Ha meg csajt akartok, merjetek odamenni, ha meg elküld, nah bumm mi van akkor? mennyi más csaj van még kainek tuti h bejössz...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
én barátommal mindig odaülünk lányokhoz és benyomunk valami irgalmatlan baromságot amire ha nevetnek kkor fel van oldava a feszülség ha meg néznek mint a kuka akkor én mindig benyögöm hogy az elöbb szebben néztetek ha erre sem reagálnak akkor haverom azt mondja hogy te ezek nem igaziak és elhúzunk röhögve.

 

ez milyen komoly duma :D ez tetszik :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kíváncsi vagyok a véleményekre:

dec.28 . Debreceneb voltam a Loradaban. 18 vagyok. Fiu. és nincs barátnom.

Többen mentunk, barátok. fiuk lanyok. vegyesen.

Iszogattunk is persze. de most csak módjával ( most csak :))

Leültem mar egy kicsit. fel se néztem és odajött 2 csaj. mit ne mondjak. pöpecül néztek ki.

leültek. és elkeztünk dumalni. az egyik mondta hogy annyira hasonlítok egy barátjukra. aztan lesmarolt. haveR? csak néztem. :) . a masik azt mondta nagyon aranyos vagyok. de van barátja.

2. story: ugyanazeen a bulin. jöttem ki a drum and bass partyrol. meglattam egy lanyt ott üldögélt. elmentem mellette. ranéztem , Ő is rám. majd tovabb mentem. de fel sem fogtam mit lattam. nem tudtam hogy bejön e a csaj. már már ugy volt hogy tovább megyek, de valami késztetett és visszamentem. Megismerkedtünk. aztan 10 perccel késobb jottek a baratnői. Ők is bemutatkoztak. Viccelődtunk. Majd a baratnője megkérdezte hogy lathatnak egy csókot. mondtam rajtam nem múlik. hát rajta se mult. :) szal egész jo kis este lett. ez az uccso csaj meg majdnem még összejött. sms. msn. bla bla. de végül ugy döntött hogy mivel nem egy városban lakunk nem tudnank talalkozni surun. a két varos között 20 km van. -.- ez van. már várom a következő bulit. :)

Link to comment
Share on other sites

Akkor jó estéd volt...

 

Az a 20 km-er nem távolság... Én olyan messze járok suliba... Busszal 25 perc alatt bőven meg van...

Módosította spdeluxe
Ne idézd be a teljes előző hozzászólást!
Link to comment
Share on other sites

Egyetértek veled én is ugyanigy látom :) szerintem is kevés már az a lány aki szép és érdemes érte harcolni ..Épp ma beszélgettünk egy pár csajjal hogy az a bajuk hogy a fiuk nem probálkoznak stb.. de amilyen igényük van a mai lányoknak az alapján nem is érdemes probálkozni :( magas joképű izmos tökéletes stb.... Véleményem szerinte nem a fiuknak kell szépeknek lenniűk hanem a lányoknak :) a higéni persze alap.. nem arrol beszélek .... általában akik enkem tettszenek azoknak én nem .... de majd egyszer valakinek biztos bejövök majd aki nekem is tettszik és akkor majd lsz valami.... nekem nincsenek nagyy igényeim 2 van a külső alapján több nincs ce a belső is fontos h ne legyen sikhülye a csaj stb.... ez a véleményem ...:) (lehet belém kötni )

 

hali

sztem ha mi elvárjuk ho szépek legyenek akko ök is elvárhattják tőllönk. az a lényeg ho ülj le a tükör elé és mond azt ho mi az ami benned jó. Hidd el ho sokat fogsz találni és ez nagy önbizalmat ad. És persze a megjelenés is fontos. Olvastam hogy mondenki szemétnek tart meg minden. Nem lehet ho ennek oka is van??????? Lehet ho mondanak vmi rosszat róladés te rögtön vissza vágsz (ha nem ezt teszed akko ne is vedd figyelembe). Ha elsütnek egy rossz viccet és te vissza adod akko kész a káosz a baráti körben és ez terjengeni fog.

Én pl most próbálok egy csajjal összehaverkodni de nem tom ho mit mondjak neki iwiw-en mer csak egyszer láttam de sajna mellette űlt aza apukája. ez a tesco buszon volt

nem tom mit mondjak neki. azt ho szia, vagy ho:

Hello emlékszel rám egy hete voltam veled egy TESCO buszon

az a baj ho én is ojan vok ho gép előtt beszédes vok, meg kicsit hülye,

de élőben meg hót kussban ülök. Csak a közeli barátaimnál tom elengedni magam rendesen.

csak mindenkinek üzenem ho HAJRÁ es csak nyomulni de érzékkel

Link to comment
Share on other sites

Na figyelj Markeee.Nem akarok bunkó lenni.De ha itt panaszkodsz attól még nem lessz barátnőd.Nyugodtan kérdezz de ne panaszkodj.Ne akarj mindjárt összejönni vele.Legyél először a haverja.De ne olyan akinek csak a lelkét önti ki.Menjetek el szórakozni vagy valami.Időbe tellik de ha nagyon kell a lány akkor megéri.

Link to comment
Share on other sites

Miért akarsz öszejönni vele ha nem ismered?Amúgy marhaság neten ismerkedni szerintem.Ha csak nem nagyvárosi vagy.

 

tod az a baj ho nincs más választásom

olyan suliba járok ahol a hatszáz gyerekbő 3 lány és az sem az esetem

az évfojamomban nincs lány

és ha egyszer nem futok vele össze az utcán muszáj neten ismerkedni ho elhívhassam egy találkára.

és egybként már beszéltem vele msn-en és eddig minden pozitív

Link to comment
Share on other sites

Hogy ne lehetne összejönni bárkivel is neten? Simán. Csak necces a dolog. Viszont ha találkozol is vele néhanapján akkor az már nem is netes ismerkedés. legalábbis nem tipikus.

 

Az a lényeg, hogy dumálni kell, élőben, neten, mindenhol. De tényleg... eleint emég az is mindegy hogy miről... aztán mikor úgy érzi az ember, akkor lehet belekérdezni h vele mi van hogy van mi érdekli stb... nem egy ördöngősség a csajozás ám...

Link to comment
Share on other sites

tod az a baj ho nincs más választásom

olyan suliba járok ahol a hatszáz gyerekbő 3 lány és az sem az esetem

az évfojamomban nincs lány

és ha egyszer nem futok vele össze az utcán muszáj neten ismerkedni ho elhívhassam egy találkára.

és egybként már beszéltem vele msn-en és eddig minden pozitív

 

 

Örülj neki hogy ilyen iskolába jársz! :D

Legaláb nem lesz belőled egy ilyen fingi-lingi akit elnyomtak a csajok az iskolában!

 

De ilyen hozzállással nem sokra mész! Neten lehet ismerkedni, de szerintem ez a legnagyobb hiba ha valaki úgy akar összejönni egy csajjal neten keresztül hogy nem is ismerni és egyből elkezd neki nyomulni. Jó lehet hogy ez néha bejön, de szerintem alapjábavéve a csajok nem az ilyen cyber k*re buknak akik neten írogatnak nekik és ha eljön a nagy nap amikor esetleg taliznak és akkor meg sem tud szólalni...!

Szóval szerintem előbb a rendes emberi kommunikációval próbálkozz a csajoknál és ha már ez megy akkor fűzheted tovább neten!

Link to comment
Share on other sites

Nekem már nem is kell írnom szinte semmit.Msn-en max azt kérdezd meg hogy mikor és hol találkoznátok.Gondolj bele hogy neten eléred azt a szintet hogy már nagyon jól kijöttök egymásal.De testi kapcsolat így nem lessz belőle.Mert csak neten vagytok el.És nem látjátok a mimikákat.Semmit.Szóval.Markold meg a töködet és kérjél tőle egy randit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

hát nem tudom,de ez szerintem hülyeség...mert minden pasi más...mint ahogy nem lehet minden nőt levenni virággal...na de mind1

 

ja és máskor használdd a CODE taget...

Módosította kodax
Link to comment
Share on other sites

Na igen én is erről beszéltem még valamelyik topicban... ilyen sablonos csajozás / pasizási tanácsük hülyeségek, mert olyan primitív egyértemű dolgok vannak leírva amit szerintem mindenki tud, a másik meg az hogy mivel ez egy sablon szöveg kicsi a valószínűsége hogy valaki innen sikerre biztos ötleteket merítsen :(

 

Rengeteg féle nő létezik és mindegyiket külön meg kell fejteni, de még így sem sok embernek sikerül.

De szerintem pont ez a legszebb hogy minden ember más. Milyen rossz lenne ha pl minden nő egyforma lenne nem?! Úgy semmi élvezet nem lenne a dologban, így meg mindíg van kihívás :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...