Jump to content
PirateClub.hu

Egy kis biztatás,vegyél erőt magadon!


tomirad
 Share

Recommended Posts

Hali! Mindenkinek

 

Elég sok helyen látni hogy mennyire bizonytalan egy csomó ember.

Eleinte velem is ez volt pár kosár után. :( De tükörbe néztem. Megigazítottam a hajam ahogy jól áll. És FŐKÉNT FOGAD EL MAGAD HOGY MILYEN VAGY.

 

Na de nem ez a lényeg hanem mindenki írja le hogy mit csinál mikor oda megy egy csajhoz hogy vesz magán erőt.

 

Sokak attól rettegnek /köztük régen én is./ Hogy mi lesz ha a csaj nemet mond és megtudják a haverjai és mindenki rajtuk röhög.

 

Én már nem foglalkozok velük. Csak elmegyek mellett mosolygók és azt mondom hogy Szia.

 

Próbálja mindenki ki aki fél a lányoktól. Segít hogy tudj velük beszélgetést kezdi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nem olyan egyszerű azt elfogadni amilyen vagy :( nem mindenkinek sikerűl ... annyiszor szivtam már ilyen téren hogy most már nem nagyon érdekel ..... aki nekem tettszik azokkal soha nem fogok összejönni ,mert sajna nem vagyok tul jó hozzájuk de az az igazság hogy már nem érdekel annyira nagyon... de még érdekel xD csak már kevésbé ... meg az h van e önbizalmad az nem cask magadtól függ hanem a családi hátteredtől is h milyen a helyzet totthon meg ilyenek ..vannak ismerőseim akiknek ilyen a helyzetük :( nah mindegy akkor adj tanácsokat h legyen az enyém akit nagyon szeretnék de nem ismerem hanem cask tettszik ;)

Link to comment
Share on other sites

Ú gyerekek én olyan baromságokat csináltam hogy lányra nem tudtam nézni. :lol: de tudjátok úgy van ez hogy próbálni kell újra és újra és újra és még valami ÚJRA! mert olyan ezt mint a lottó aki nem játszik az "lehet" hogy nem nyer! :) Szerencsére ritkán kell uj fehérnép után néznem. De én barátommal mindig odaülünk lányokhoz és benyomunk valami irgalmatlan baromságot amire ha nevetnek kkor fel van oldava a feszülség ha meg néznek mint a kuka akkor én mindig benyögöm hogy az elöbb szebben néztetek ha erre sem reagálnak akkor haverom azt mondja hogy te ezek nem igaziak és elhúzunk röhögve. Egyedül nem szeretek pbálkozni mert mindig kell valaki aki megfékezi az ilyenkor belölem kitörni akaró hülyegyereket :D Meg a lányok is ritkán ülnek egyedül le bárhova. Ha mégis egyedül van akkor oda megyek érdeklödni erröl-arról és mindig kérdezek... aztán még kérdzezek... és végül felrakok pár kérdést. Ezt a pszichológia tanszéken verték belémhogy az a legpozitívabb dolgo ha ez ember kérdze mert az érdeklödést feltételez és az emberek szeretik ha érdekesnek találják öket :D azt hogy ez bejön-e vagy sem nem tudom. Persze adhatnám sokkal inkább magamat is de ha már az eleján kiderül milyen vagyok mit adok egy komoly kapcsolatba? :D

Link to comment
Share on other sites

Ez igaz.

 

1.-nek sztem:. /én a saját személyembe írók sok mindent le de sokakkal ez még a helyzet/.

 

Próbáld eldöntői hogy milyen kapcsoltatott szeretnél az illetővel. /Persze ez már akkor ha ismeritek egy kicsit egymást./ És a szerint próbálj közeledni. Mert ha egy egy éjszakást akarsz akkor lehetsz rossz fiú és csak arra menni hogy jól meg d... De ha valami komolyabbat szeretnél akkor inkább legyél vele kedves. Figyelj nagyon miket mond. És próbálj egy hullám hosszra kerülni vele. Bokolgas néha neki. DE NE VIDD TÚLZÁSBA. És elsőnek minél jobban arra hajtsál hogy barátok lehessetek. Mert akkor jobban megfogjátok érteni egymást és még nagyobb bizalma lesz hozzád. /hamarabb beavat a titkai, álmaiba/ ÉS legyél mindig gyengéd vele.

 

2.-nak Ha komoly kapcsolatra vágy akkor saját érdekedbe NE OLVASD A CSAJOZÁSI PASIZÁSI TANÁCSOKAT csak elveszik még jobban az önbecsülésed.

 

ReKs miért gondolod hogy nem vagy túl jó hozzájuk?

 

Ismert is meg már egy meg nagyon közelről akivel jó barátságba kerültél?

A külső csak elsőre számít. De a lényeg ha tudsz vele beszélgetni meg minden akkor ha megismeri milyen vagy HA MAGAD ADOD. Akkor minden megtörténhet. Csak el kell fogadni magad.

 

Na egy kis történet. Én is megismertem egy nagyon csinos lányt. Címerzésen nem is nézztem jól ki ott meg semmi. Nem is törödött velem. Utánna egy ideig nem láttam meg semmi. Egyszer fogtam magam + jelöltem myvipen. Felvettem msn-re. Elsőnek azért lennéző volt egy kicsit. De mostmár jó egy hónapnyi napi rendszeres beszélgetés után kedves lett megértő. És hát mostmár alakul hogy együtt legyünk mert már nagyon olyan jeleit mutatja.

De elsőnek én is csak bartátkoztam. Nyiltan megkérdeztem pár dolgot. /Sztem célra vezetőbb mint csak kerülgetni a forró kását és pár szót belökni hogy ő izé.../ És válaszolt őszintén ő is kérdezett én is őszintén válaszoltam.

 

Probáld ki.

 

Élőbe és msn-en is lehett. Csak merj hozzá szólni. Ugyan olyan ember mint te.

 

Link to comment
Share on other sites

Jó szerintem hagyjuk mert ... egyébként probáltam már ugy msn en is de hát a szokásos eredménnyel ..de egyébként már annyira nem érdekel ez a téma mert már belefáradtam meg mostanában semmi nem jön össze semmilyen téren....és most eléggé depi vagyok sokminden miatt .... Amugy sem lehetett volna semmi a casjnál mert ha ránéztem akkor elfordult meg ugy nézet rám mint valami hülyére meg stb... mindjuk tudta h tettszik nekem de mikor megtudta akkor már baja volt h én rocker vagyok ő meg nem ...de nem baj ne mérdekel én mindig csak barátnak voltam jó és azt hiszem hogy ez igy is marad :mellow:

 

és mielőtt valaki még mondaná h keressek rocker csaj t velük is ugyanugy jártam ...

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem az a csaj olyan is aki zene stílus miat nem jön össze valakivel... :D szerintem jól is jártál, hogy nem jöttél össze vele.Én meg olyan vagyok, hogy msnen meg neten imádnak a csajok meg beszédes is vagyok, élőbe meg teljesen más nem tudok olyan lenni sajnos, meg msnen marha sokat tudok beszélni élőbe meg nem vagyok beszédes mondjuk azért akit egy jó ideje ismerek azokal az vagyok nagyon :D

Link to comment
Share on other sites

Srácok...

 

az az alap hogy egy lány olyannal nem áll szóba, akinek nincs jó megjelenése. Szerintem. És ez nem is baj azt hiszem... adjunk már magunkra... hisz ugyanezt várjuk el :blink:

EZ annyit jelent, hogy rendszeres tisztálkodás, borotválkozás, spré és parfüm használata... kócos frizkó kilőve... stb. Az öltözködésről meg annyit, hogy ne szakadt cucc legyen már rajtunk amikor ismerkedni szeretnénk. EZ a kezdet.

 

Utána kell erőt venni hogy oda merj lépni... ez a második...

 

Gondoljatok arra, hogy ugyanolyan emberi lény egy csaj is mint te... ugyanolyan érzései lehetnek, lehet szégyenlős is. Stb... dumálni kell és az baromira oldja a gátlásokat!!! Mindenféléről! SOKAT KÉRDEZNI! Lehetőleg olyan dolgokat amire nem az igen és a nem a válasz. Nem olyan bonyolult az a női lélek, csak tudni kell hazsnálni.

Legalábbis eleinte... később meg majd úgyis bonyolultnak fog látszani :D :D

 

 

És könyörgöm! Így nem lehet hozzáállni SEMMIHEZ hogy úgysem fogok bejönni neki. Honnan tudod?

 

 

A legszebb lányoknak van pocakos borostás hapijuk. Miért? Mert tudnak dumálni mint a vadállat annyit.

Link to comment
Share on other sites

Markeee: hogy vagy? milyen volt a napod? vagy mit csinál vagy mit fog vagy olyan dolgokat amikről nem dumáltatok... van pármillió lehetőség :)

 

Raks: miért negatív? Mitől az? Előszőr légy elégedett magaddal... ha ahhoz az kell hogy leadj 10 kilót akkor hajrá. Ha más akkor csináld azt... de pesszimistán nem sikerülhet.

Link to comment
Share on other sites

Reks: egy lány legyen szép ne egy fiú :)

Abból meg h csúnya vagy egy szép lányhoz... hm. Baromi nehéz elhiszem, de próbáld egyenlőként szemlélni őket. Nincs szép és csúnya. Lány van. A külső egy dolog, a belső meg más. Lehet ugyanolyan egy csúnya lány, mint egy szép... annyi különbséggel hogy utóbbihoz kegyesebb volt a természet, de ettől még nem néz le téged alapból... na most ez elég nyakatekertre sikerült de biztos érted.

 

Vajon a modellek miért nyilatkoznak olyan dolgokat, hogy nincs pasijuk...? Mert nem merik őket megszólítani se. Nem azért mert olyan válogatósak lennének. Mindneki azt gondolja húbazmeg ennek tuti nem kellek meg se próbálom. MIÉRT??? Max annyi lesz a vége hogy bocs nem jössz be. Oszt akkor? Lehet hogy a következő még szebb lesz és annak bejössz.

 

Aki még nem csalódott az nem is élt. Csak próbáld meg: odamenni egy lányhoz és megszólítani, dumálni vele.

 

"mi lesz ha a csaj nemet mond és megtudják a haverjai és mindenki rajtuk röhög" - leszarni magasról. Ez a dedógegyóba működik így... ahol még a lányok haját huzogatják és így akarnak "bejönni". Ott elég gáz az hogy szeretlek :D De 12 fölött már rohadtul nem az :)

Link to comment
Share on other sites

Az a baj hogy a csajok fele plázaribanc és az ilyen rózsaszín pólós egyszál bél csirkelábú impotens de a papi vett neki motort meg kocsit meg saját háza van típusra buknak. Aki értelmes mély lelki adotságokkal rendelkezö okos erös emberek meg labdába se rugnak. Hánynom kell amikor légyszemü óriásszemüveges csontvézna tagokat látok plázaribancokkal. De mindig megnyugtat hogy olyan is kell mert így van egynesúly a világban.

 

Ez volt a biztatás. Legyetek ti is helyes vékony fiukák legalább 2x akkora napszemcsivel mint a fejetek és legyen rajtatok valami nöies (rózsaszín karszalag és póló alap!)

 

Szerencsére jópár csak ugyan így hány az egésztöl és nem feltétlenül a prolik. A barátnöm elegáns nöies és kihívó is tud lenni de ribancosra sose vette a formát. Igaz nem is nagy discoörült jobban szereti a kulturált szórakozást a turmixnál. Most rhatnám hogy tisztelet a kivételnek de mély érzelmü lányt még discoban nem láttam ha mágis lenne akkor automatikusan bocsánat.

Link to comment
Share on other sites

Reks: egy lány legyen szép ne egy fiú :)

Abból meg h csúnya vagy egy szép lányhoz... hm. Baromi nehéz elhiszem, de próbáld egyenlőként szemlélni őket. Nincs szép és csúnya. Lány van. A külső egy dolog, a belső meg más. Lehet ugyanolyan egy csúnya lány, mint egy szép... annyi különbséggel hogy utóbbihoz kegyesebb volt a természet, de ettől még nem néz le téged alapból... na most ez elég nyakatekertre sikerült de biztos érted.

 

Vajon a modellek miért nyilatkoznak olyan dolgokat, hogy nincs pasijuk...? Mert nem merik őket megszólítani se. Nem azért mert olyan válogatósak lennének. Mindneki azt gondolja húbazmeg ennek tuti nem kellek meg se próbálom. MIÉRT??? Max annyi lesz a vége hogy bocs nem jössz be. Oszt akkor? Lehet hogy a következő még szebb lesz és annak bejössz.

 

Aki még nem csalódott az nem is élt. Csak próbáld meg: odamenni egy lányhoz és megszólítani, dumálni vele.

 

"mi lesz ha a csaj nemet mond és megtudják a haverjai és mindenki rajtuk röhög" - leszarni magasról. Ez a dedógegyóba működik így... ahol még a lányok haját huzogatják és így akarnak "bejönni". Ott elég gáz az hogy szeretlek :D De 12 fölött már rohadtul nem az :)

 

Engem a legeslegjobban az zavar h ugy utálnak meg hülyének néznek amikor nem is ismernek :( és az zavar amikor röhög rajtam valaki ugy h nem is ismer csak nem tetsszik neki a képem ez idegesit fel :(

 

Link to comment
Share on other sites

Hallod kaksizd le. A érett szociális kapcsolatok alapfeltétele hogy az embernek fel kell nönie agyilag is nem csak testileg. Gondold azt hogy nézd már itt egy 1x éves csaj 8 éves aggyal de gáz. A lényeg hogy mindig meríts valmaiböl magabiztosságot. Pl tud hogy te vagy a jobb és a dolognézöpont kérdése mit kezdenél egy olyan csajjal HOSSZÚTÁVON akinek 8 éves a tudata? Mind a logika mind a józan paraszt ész vereséget szenvedne egy vele folytatott beszélgetés során. Elhihetitek el az ilyen lányok belül halottak és azok is maradnak. Egy mély kapcsolatnál a lelki támasz náluk addig terjed hogy "jajj de ceji én tutti frutty summer love partykat"

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ismerkedj inkább előszőr az interneten, mert ott nem látja senki a képed, ha van is fotód mond nekik, hogy nincs, beszélges vele sokat és érd el hogy jófejnek tartson utána már ha eléggé ismered akkor találkoz vele. És szerintem ezután már nem az fogja érdekelni, hogy hogy nézel ki persze azért az is valamennyire de szerintem így nem lesz az ami eddig!

Link to comment
Share on other sites

ReKs helyzette nagyon ismerős nekem :( velem is mindig ez van :( megse szólalok de a legtöbb csaj röhög rajtam meg hülyének nézz :( mondjuk nekem nem az ilyen pláza ribizlik jönnek be de akkor is veszélgettek egy csomót vele h ő mit szeret meg én mit stb. jól elvagyok vele , de mikor (ha élőbe , ha msn-en) szóba hozzom hogy estleg ő+én akkor egyből fel kerülnek olyan dolgok vagy ellentétek amik az előtt nem érdekleték :( áhh simán ronda vagyok és nem kellek senkienk ennyi... :( :(

Link to comment
Share on other sites

Akkor mi lehet a gond, ha a csaj altal kiszemelt vagy a haverom vagy vki más ?

Azt ne is mondjátok, hogy ne foglalkozzak és felejtsem el, mert képtelen lennék erre...

 

 

Én pl. most olyanba szerettem bele akinek van pacákja. Ez nálam is gondot jelent ne aggódj... viszont én sem tudok csak úgy lemondani róla. Majd a csajszika döönt... ha felhőtlen és boldog a kapcsolatában akkor így jártam. Viszont ha vannak gondjai akkor jó lehetek.

 

Egyébként ha a csaj által kinézett a haverod akkor mi a kérdés? nem te jössz be neki, ennyi...

Link to comment
Share on other sites

Nah ide jovok okoskodni.

 

Elso dolog az h vegyetek erot magatokon es ne legyetek kishituek. Kurvara nehez lesz a gatlasokon, "jajmileszhabeégek" reszen tultenni magad, de gondolj bele mi lehet? Max tényleg beégsz. És? Mi van abban, pofara estel, elo fog fordulni meg par 100X az eletben, de az igazi baratok nem fognak szivatni miatta, ugyanugy megy tovabb az elet. Az is lehet h nem egsz be /nem vagytok annyira mint amennyire annak gondoljatok magatokat, higyjetek el/ szimpatikus leszel a csajnak. Vagy osszejottok, vagy nem, de legalabb beszelgettel egy jot. Ez is haladas, plusz a baratsagbol barmi lehet.

 

Nagyon jol tud jonni egy haver, akivel lehet egyutt menni. Egyedul nem annyira jo, egy esetleges kudarc utan ott allsz magadban es hulyesegeket fogsz gondolni. Haverral mi van? Isztok egy sört es rohogtok utana.

 

Utoiratkent meg annyit hha osszejottok egy csajjal akkor ne kovessetek azt a hibat h tulsagosan raszalltok, folyton egyutt akartok vele lenni, stb. Lehet h marha jo, meg minden h vegre szeret, megert valaki, van akihez hozza lehet bujni, aki hozzadbujik, akinek te vagy a Nagy Eros Pasi, de ha tul sokat vagytok egyutt akkor el fog romlani. Viszont azt se csinaljatok h feltek vele lenni mert hulye herites baromsagokat irkal meg "jajj mi lesz ha rajon a hibaimra, megbantom, elrontok vmit, stb"

 

Mindig adjatok magatokat, a kulonbozo csajozasitanacsok, casanova titok, stb baromsagokat hanyagoljatok. Vagy olyannak szeret meg a csaj amilyen vagy, vagy hosszutavon ugyis kiderul h "hazudtal" neki, es ugy csak nagyobb pofara eses, negativ elmeny lesz.

 

Mindig eljetek ugy ahogy jolesik, es ne ugy ahogy kulonbozo kulso hatasok akarnak alakitani. Persze valamennyire valtozni kell, csiszolodni, de magatokat, az eneteket soha semmiert ne adjatok fel.

 

ps: egy rossz hir, normalis /nem ribanc, ertelmes, erzelmes, stb/ csajt talalni 1:100hoz. Vagy meg annyi se :) Lehangolo a sok buta kurva plazapitcha az utcakon

 

Ilyen temaban lesz meg agymenesem eleg, csak most elhuzok aludni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...