Jump to content
PirateClub.hu

Street Drifting


CIVIC Dom
 Share

Recommended Posts

Hagyad már!!!! Ezt a tokyo undergrundot vágom!!!! Jó cuccos!!! Ajánlom mindenkinek!!!!!

Link to comment
Share on other sites

olvasgattam, hogy ki mit írt, és mindenkinek van egy kis igaza...

 

:)

 

 

Ebben igazad van teljesen... Mindneki aki ki akarja probálni az utcán elkénne menni egy zárt pályára /nem fontos a hungaroring csak ne legyen ott forgalom meg legyenek biztonságiak is/

Link to comment
Share on other sites

Hát még nincs jogsim de egyszer azért kiprobálnám... Meg ahozz elsőnek kell egy ócska vas gyakorlásnak amit lehett törni is... :D

 

na szerintem ez a helytelen hozzáállás... olcsó kocsit, amit lehet törni... az ilyenek miatt halnak meg rengetegen az utakon... gondold végig... a kocsi magától nem törik össze, valaminek/valakinek neki kell menni vele ahhoz, hogy törjön...

 

és az életben sajnos nem pattansz le a falról, mint a níd for szpídben...

 

meg ha a driftnek csak az anyagi vonzatát nézzük:

teljes garnitúra gumi, benzin, autó. mert ugye gyári kocsival nem fogsz csúszkálni, mert előbb vagy utóbb tönkre megy valami (gondolok itt tengely törésre, vagy simán gallyra megy a motor mert túlpörgeted) az utcai kocsikat nem erre találták ki. 1 garnitúra gumi is iszonyat drága... még ha használtan veszed, akkor is jóóóval 100.000 forint fölött jössz ki, és azzal max 2-3 napot csúszkálhatsz, utána ki kell dobni. a benzint meg ugye nem kell részletezni... minél jobban pörgeted a motort, annál többet zabál... márpedig alapjáraton nem csúszik :D

 

szal ezeket kéne mérlegelni, mielőtt valaki azért akar autót, hogy drifteljen...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem mondom úgy látszik ez a téma mindenkit felpiszkál!!! :huh: Ez sose baj hisz ezzel tapasztalat csere jön létre és itt már kérdéses h kinek van igaza hisz jó formán mindenkinek kicsit igaza van!!!! Nah az a lényeg lökjétek mert én azen a forumon már tanulhatam mert látom vannak kik már nagyobb tapasztalatal rendelkeznek és ez jól esik hisz tanulhatok!!!

Link to comment
Share on other sites

aLaP :

 

Dav3 :

 

 

 

:D LoL ...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Nem baj Alap mi értjük! :lol::D

 

Ha megnézed a Tökjó Driftet támad benned egy érzés h annyáád én most marhára jól fogok driftelni...beülök ez autóba és nyomom neki...kb. az első fáig...

 

nekem nincs jogsim, igy nem is akarom nagyon osztani az észt, de csak annyit ehhez

hogy a Drift a kormály, váltó, kpulung, gáz összehangolt játéka.az hogy a kanyar előtt 50méterrel 120km/h-nál berántod a féket, az baromság...szerintem ezt azok is tudják akik az úton közlekednek.az uton nem csak a saját életünkről van szó, ha összetöröd a verdát nem az van hogy restart.A street Driftet sztem amerikában találták ki, ahol a határ szélén az utakon szinte senki nem jár.oda kivonultak és nyomták.

 

Azé' remélem nem irtam hülyeséget :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
.A street Driftet sztem amerikában találták ki, ahol a határ szélén az utakon szinte senki nem jár.oda kivonultak és nyomták.

 

 

japánban indult el a drift hegyi szerpentineken, szóval a street drift (hashiriya) is onnan származik... Amerikaiak nem is nagy drifterek, náluk a D1GP-ben is japánok versenyeznek (akik meg az utcán kezdték)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
japánban indult el a drift hegyi szerpentineket, szóval a street drift (hashiriya) is onnan származik... Amerikaiak nem is nagy drifterek, náluk a D1GP-ben is japánok versenyeznek (akik meg az utcán kezdték)

 

 

Téényleg... de hülye vagyok...bocs a baromságért!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

szerintem több is... egy év alatt nem lehet minden eshetőségre, körülményre felkészülni. (tapadási viszonyok, stb) szerintem rendes forgalomban soha nem kéne ilyesmit csinálni, max kihalt úton.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Jaja!!!A tudás hát igen deaz mit sem ér ha nem érzed mert a drift az olyan mint egy jó nőt tapizni érezned kell h hová vezesd a kezed h beteljesüljön a gyönyör mit ebben az esetben h rakj egy olyan ász driftet h a D1-esek a gatyájukba csináljanka mert lehet h xar a verdád de ha érzed és vágod h mit kell tenned akkor semminek nincs akadálya!!!!!!!!!!!!

 

hátt öömmm.... az első felét próbáltam már de a másodikat nem viszont ha ez télleg ígyvan akkor hát... a drift királya leszek.....xdxdxd :D

 

(Bocs ha ez nagyképűség)

 

De nem,nem mernék én (még :D ) félteném a kocsit...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...