Jump to content
PirateClub.hu

Acapella Készítés!


djscan
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok.

Mindjárt feltőltök neked kb 20db acapellát.

Spy The Ghost - Spytime (Acapella),

Sizzla - Exclusive Dancehall Accapellas - Gun Shot (Acapella), rozalla_-_are_u_ready_2_fly_(acapella),

Naksi vs Brunner - Csak 1 nap van(Acapella),

Michael Jackson - The Way You Make Me Feel - (A Cappella),

Mc Hawer&Tekknő éneksáv,

Ludacris - Unknown accapella - Acapella - vocals accapellas, Lisa_Stansfield___People_Hold_On és a végén rajta van a no good, J

unior Jack - E-Samba (Acapella),

corona-rhythm_of_the_night,

Beyonce feat Jay Z - Crazy In Love (Acapella), benassi_bros_feat_sandy_-_illusion_(acapella)-twc,

69 (acapella).

stb.....

saját up!!

méret:60mb

kitömöritési jelszó: djkuhl

Törölve!

Módosította DJ Z-Project
Link to comment
Share on other sites

Hát amiket feltöltöttél azok nekem nem naon kellenek azért nem cedtem le őket :) Azért kérdeztem hogy netről van -e vagy te csináltad mert ha te akor gondolom elmondtad volna hogy hogy :D és akor én is tudtam volna azokból amikből én akarok,ha netről van akkor meg a címet meg tudod adni ? ;) Előre is kösszi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Itt van kettő oldal! Válogass!!

http://djexact.uw.hu/

http://code79.sync.hu/index_main.html

 

Szivesen! :)

van még majd leírom mert most nem otthon vagyok és fejből nem tudom a címet!

Módosította DJ Z-Project
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Acapellát tök egyszerüen lehet csinálni:Dmegfogod a mikrofont oszt énekelsz:D Acapella=zenei kíséret nélküli éneksáv...LOL:D

Amugy ha vmilyen acapellát be akarsz szerezni akko keresd fel az elöadot aztá kérd el töle ;) én is ezt csinálom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Acapellát te sehogyse tudsz kiszedni gyári zenéből. Vannak rá különböző vst-k meg progik, amik kicsit le tudják halkítani a zenét, és az acapella jobban hallattszik 1 fokkal, de ennyi.

De ha valakinek naon sok ideje és türelme van, akkor elvileg ki tud 1-2 hangot "ütni" a következő képpen:

adott 1 sample (mondjuk egy sima kick), és ha a sávját megduplázod és ha egyszerre szól a 2 (az eredeti és a másolat), akkor erősebb lesz. Namost... ha a másolatnak megfordítot a polaritását (reverse polarity), és így szólnak együtt, akkor nem fogsz semmit hallani, "kiütik" egymást! Többek között FL-ben tudsz ilyet csinálni.

Remélem érhetően magyaráztam a lényeget... :)

Link to comment
Share on other sites

Akkor tulajdonképpen egy uj probléma jelenik meg...

Csináld meg ugyanazt a zenei alapot :lol: minden hang reverse polarity és tedd egymásra :lol: !

 

Bocs nem fikázok, mert ugy van ahogy mondod, csak igy acapella készítésből csinálunk, instrumentál készítés topicot! :lol:

 

Egyébként van az fl-ben olyan hogy parametrick EQ, ezzel lehet acapellát csinálni, már elég gyenge minősígűt (ugyanis a legtöbb acapela a studiobol van direkt zene nélkül felveszik, mivel ők is igy gyártják le a zenéket)!

Fogod minen fx helyére egy hangnál, megnyitod és minidg "kilősz" a hangból egy bizonyos hz-et!

 

Ez a legegyszerűbb módszer kicsit időigényes(bár igy is kevesebb időbe telik mint "kiütni" belőle a hangokat)!

 

De inkább töltsetek acapellát!

Feltettem egy párat:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=101038

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nem vok nagy zenész se dj hangmérnök meg egyebek..de sztem 1 agyon tüctüccölt meg torztott hanganyagbólaz istennek se hozol ki minőségi acapellát...azokat vagyfelteszik külön még mikor a stúdióban felvették hangszerek nélkül vagy sehogy....régen kevergettem atomixel és ott úgy alaktottam za ilyen majdnem acapellákat..h a hangszineket levettem...

 

am nemrég találtam 1 oldalon 500gb nyi acapellát..cska azabaj h ha azt leszdném búcsúzhatnék az oldaltól az arány miatt :\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...