Jump to content
PirateClub.hu

Meglepetések barátnőnek


Fowl
 Share

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

főzzél neki! a nők megvesznek attól, ha egy férfi valami extrát főz neki. persze ha úgy ismerkedtetek meg, hogy kijelentetted, hogy te igenis tudsz főzni, akkor meg ajánlom.

Személyes tapasztalat: egyéves évfordulóra azt kérte tőlem, hogy főzzek neki. Előre elkészítettem, aztán aznap beraktam a sütőbe, hogy mire megjön, addigra már finom illat legyen az egész házban. Meggyújtottam pár gyertyát (szintén jó tipp), és a gyér lámpa világítás mellett csak a gyertyák égtek. Nagyon sikerült meglepni és örömet szerezni neki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A legkedvesebb, és leghumorosabb, ha te készítesz neki valamit. Pl: zsírkrétával rajzolsz két kézenfogva álló pálcikaemberkét(te és ő), mosolygós napocskát, néhány virágot, egy kék vonalat a lap felső szélére(ég), és egy zöldet, az alsó részére(fű).

Hidd el, egy jól kivitelezett ovis rajztól el lesz ragadtatva :lol:

;)

Link to comment
Share on other sites

És a Corában nemtod véletlenül melyik részlegnél keressem ezt a virágot?:D Vagy milyen néven? Hogy kérdezzem meg az egyik dolgozót? Nincsen ilyen virágos csodaszívetek? :lol:

 

Szerintem ha a virágosztályon megkérdezel valakit akkor tudnak segíteni :)

De az a biztos ha felteszel egy képet a telefonodra, vagy kinyomtatod és megmutatod valakinek, mert így név alapján nem hiszem hogy sokaknak be fog ugrani miről is van szó...

 

heart.jpg

 

De itt a lista hol lehet kapni:

http://dynamit.hu/?p=hol_kaphato

 

Ellenőrizd hogy a hozzád közeli Corában kapható-e mielőtt elmész. Ha igen akkor biztos fogsz találni! :)

Link to comment
Share on other sites

Köszönjük az önzetlen segítséget Truemaster :)!

 

Ez az "I love you" bab emlékeztett azokra az időkre, amikor gombamód kezdtek szaporodni azok a fák, melyek kérgébe mindig valami ilyesmi szerelmes üzeneteket véstek, mint Szeretlek Erzsi: Béla meg ehhez hasonlók :D

Link to comment
Share on other sites

Pl: zsírkrétával rajzolsz két kézenfogva álló pálcikaemberkét(te és ő), mosolygós napocskát, néhány virágot, egy kék vonalat a lap felső szélére(ég), és egy zöldet, az alsó részére(fű).

Hidd el, egy jól kivitelezett ovis rajztól el lesz ragadtatva :lol:

;)

 

 

Ezt te most tökkomolyan gondoltad, esetleg meg is tetted már??? :o

 

Az oké, hogy saját készítésű ajándék, na de ez... :D

Link to comment
Share on other sites

Ezt te most tökkomolyan gondoltad, esetleg meg is tetted már??? :o

 

Az oké, hogy saját készítésű ajándék, na de ez... :D

 

miért ne? egyrészt ajándék, másrészt a humor mindig jó :) legalább megnevetteted :P (feltéve, ha nem fog sírni a röhögéstől :D )

Link to comment
Share on other sites

Inkább akkor veszek valamilyen virágot, egy kis papírra nyomtatok verset, ami innen van a PirateClubról :P

 

Vagy inkább erőltesd meg a fantáziád s írj magad egyet! ;) Tudod, a saját készítésű dolgoknak... :rolleyes:

 

Na de viszont ha valaki nekem rajzolna olyat, amit itt olvastam hát nem tudom sírnék-e vagy nevetnék hirtelenjében! :D

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Ez egy kicsit összetettebb lesz amit írok.

Egy évesek voltunk barátnőmmel így el akartam vinni kajálni (persze nem a Mekibe hanem normálisan étterembe, nem először) és vettem neki egy félbetört szíves dolgot. Meg persze egy szép csokor virág. Ez így túl megszokott lett volna így kitaláltam hogy szerzek egy zsúrtortát egy egyes számmal a tetején. Aztán a kiszolgálókkal előre lezsíroztam a torta bevitelét és után adtak még egy apró de elég hatásos ötletet (ami csak akkor kivitelezhető ha "boxokra" szétválasztott helyre mentek): mielőtt kaja után behozzák a tortát, lenyomják a villanyt a boxunkban (ment nekik pult mögül) és így ugye a meggyújtott gyertya sokkal nagyobbat üt. Totál szét volt csúszva az én kicsi Szívem... :D

 

Köszi az ovisrajzos ötletet! Nagyon király!

Link to comment
Share on other sites

Egy évesek voltunk barátnőmmel így el akartam vinni kajálni (persze nem a Mekibe hanem normálisan étterembe, nem először) és vettem neki egy félbetört szíves dolgot. Meg persze egy szép csokor virág. Ez így túl megszokott lett volna így kitaláltam hogy szerzek egy zsúrtortát egy egyes számmal a tetején. Aztán a kiszolgálókkal előre lezsíroztam a torta bevitelét és után adtak még egy apró de elég hatásos ötletet (ami csak akkor kivitelezhető ha "boxokra" szétválasztott helyre mentek): mielőtt kaja után behozzák a tortát, lenyomják a villanyt a boxunkban (ment nekik pult mögül) és így ugye a meggyújtott gyertya sokkal nagyobbat üt. Totál szét volt csúszva az én kicsi Szívem... :D

 

Ez nagyon ott van! :happy:

 

Ha meg már Mikulás, akkor ha nem jut jobb ötlet eszedbe, öltözz be Mikulásnak, s lepd meg vele! :P

 

Link to comment
Share on other sites

MA vettem 1690Ft-ért :D Kajak az uccsó volt a boltba :D:P

 

Köszi szépen iceman a választ! Ez szerintem nem is annyira sok, abszolult kibírható, főleg hogy tök jó ötletnek tartom. Na majd én is körbenézek akkor, Pesten hol lehet ilyet találni?? Azért kérdezem mert hogy sokat tartózkodom Pesten, bár nem pesti vagyok!

Link to comment
Share on other sites

Ezt te most tökkomolyan gondoltad, esetleg meg is tetted már??? :o

 

Az oké, hogy saját készítésű ajándék, na de ez... :D

 

Igen csináltam már hasonlót, a hatás: kb egy órán keresztül csorgott a könnye a nevetéstől, szerintem ennyi pont elég, hogy jó napja legyen valakinek :lol: persze szituációtól függ a dolog...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...