Jump to content
PirateClub.hu

Meglepetések barátnőnek


Fowl
 Share

Recommended Posts

Még annyit hozzáfűznék hogy nem az ajándék értéke számít és igazából nem is az ajándékon van a hangsúly hanem hogy hogy adod oda Neki! :) Szerintem elég egy szál rózsa is ha olyan hangulatot varázsolsz és akkor adod neki oda amikor "szikrázik a levegő" körülöttetek.... :) Itt az érzéseken van a hangsúly! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekünk bnőmel lassan itt a félévfordulónk és lehet veszek neki egy kommersz üres pólót, és vmi dekor boltban rányomatom 1-2 ilyen kedvenc közös szövegünket amitől mindig jókedve lesz :) meg hát vmi csokit amit szeret pl karamellás milka...

 

 

szerk.: hopp francba most nézem ezt már írta Biohazard... sry, egyébként a saját fejemből pattant ki, utólag olvastam :)

Link to comment
Share on other sites

Hát ez lol :) szerintem mindegyik jó ötlet,amit eddig olvastam,és azért a lányok értékelik a humort,bár szerintem a piaczárás után a kukából guberálás azért már nem annyira tutifrankó,de van akinek ez is bejön :D én lehet kipróbálom,bár mivel most lesz a 3.évfordulóm a bnőmmel,valami szépet akarnék venni v csinálni neki. Ja és valaki az elején mondta a durex vibrációs gyűrűt :) az szerintem jó ötlet...jó lenne ha mondjuk fele anniyba kerülne és akkor gyakrabban telne rá,dehát ez van .Kell venni olyan cserélhető elemeset.Nézzetek utána(akit érdekel a hát most nem reklámozom mien ***shop oldalon,van rengeteg :D )

Link to comment
Share on other sites

Ha ilyen közös pólós jópofaságot akarsz neki adni akkor ajánlok egy oldalt /nem reklám/

www.polomania.hu

Én már csináltattam itt egy pár pólót, jópofa dolgokat lehet képet, szöveget, mintát lehet rátölteni és Te szerkeszted meg olyanra amilyenre akarod! :)

 

Szerintem jópofa ajándék egy ilyen megszerkesztett személyreszabott póló is! ;):)

Link to comment
Share on other sites

közben gondolkodtam, és szerintem marad az hogy ráírom én filccel...habár barátom apjának ilyen dekor-boltja van és megcsinálná szivességként, de így azért pöppet személyesebb :)

 

Na hát igen, akkor mégiscsak a saját kezed munkája! :)

Na majd írd meg hogy értékelte a barátnőd! :)

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok!

 

Adok én nektek egy zsíír tippet ;) Nekem bevállt, barátnőm nagyon örült neki :D

1. Na szóval letöltetek egy képszerkezstő progit, pl photoshop

Ha már van az nem hátrány :P

2. Kiválasztatok egy király háttért, és bevágtok közös képeket izlésesen.

3. Az egyik sarokba kerestek egy frankó idézetet.

4. Kiírjátok cd-re vagy usb mind1 és elviszitek valamelyik fotóshoz.

5. A fotós meg nem túl drágán előhívja akkora méretbe amekkorába csak szeretnéd.

6. Veszel hozzá egy jó kis keretet, ami szintén nem túl nagy összeg

 

A barátnőd el lesz olvadva!!! Tapasztalatból mondom ;)

Kirakhatja a falra vagy szekrényre ahova csak szeretnéd, szerintem tuti ötlet ;)

Link to comment
Share on other sites

én jobban szeretek inkább olyankor ajándékozni, amikor nincs semmiylen alkalom, akkor sokkal nagyobb a meglepetés és jobban tud örülni még annak is aminek egyébként nem örülne annyira, ha tudja h kapni fog vmit és esetleg vmi jobbra számít :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Hamarosan 3 hónaposak leszünk, és valami különlegességgel szeretném meglepni a barátnőm. Mit tudnék venni neki, aminek örül is? :huh: (Semmi durva.. pl vibr. gyűrű vagy ilyesmi :D)

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hello fiúk lányok.

Egész jó 5letek gyűltek itt össze, nekem is van egy pár, gondoltam megosztom.

 

-Itt van például a masszázs, nem is értem ezt hogy nem írta eddig senki B) szóval nem kell profi masszőrnek lenned, elég, ha veszel valami otthonra való masszázs kézikönyvet, (rengeteget félét lehet már kapni), dvd-t, és/vagy szétnézel a neten. Szóval könnyen be lehet tanulni egy ilyen kis masszázst. Olaj kell még hozzá, lehet kapni jó kis olajkeverékeket, csak vigyázz nehogy allergiás reakciót váltson ki, először teszteld le magadon. Aztán ha eljön az alkalom sötétíts be, készíts be 1-2 törölközőt, hogy a végén be tudd takarni, meg tudd törölni az olajtól. Hangulatfokozás: gyújts gyertyákat, tegyél be hangulatos zenét, párologtass illóolajat stb... Szerintem egy ilyen meglepinek mindenki nagyon örülne, nem beszélve a rengeteg pozitív hatásairól. B)

 

-Szerenád: ez már talán több szervezést igényel <_< de kivitelezhető. először is meg kell tudni mi a kedvenc romantikus zenéje. Ezt jól be kell gyakorolni. Nem árt ha tudsz játszani vmi hangszeren. Ebben az esetben biztos van pár haverod (zenesuliból, zenekarból...) akik szintén tudnak muzsikálni. összeszedsz 3-4 tagot, aztán este már amikor sötét van, és a szomszédok aludni szeretnének :lol: elmentek a leányzó háza elé és had szóljon. Útközben beszélhetsz barátnőddel telefonon, hogy már az ágyban fekszel épp aludni készülsz stb... és akkor még nagyobb lesz a meglepetés.

Ha esetleg nem tudsz játszani, az se baj, szedj össze pár havert aki tud, te pedig énekelj :D Barátnőd pedig sírni fog az örömtől, és mindenkinek el fogja mesélni, milyen frankó romantikus lovagja van. A szomszéd öregasszonyoknak köszönhetően pedig az egész faluban híred megy hogy te szerenádot adtál B)

Pénzbeli ráfordítás nem szükséges, esetleg majd a sör a haveroknak :) Inkább a gyakorlásra szánt idő az, ami ennél befektetésnek számit de tuti megéri :rolleyes:

 

-Szerelmes levél: Rendkívül költséghatékony módszer ;) Szerintem ezt nem kell kommentálni: fogsz egy papirt, egy tollat, meg egy ihletet :) , és írj...( fontos hogy lehetőleg kézzel írd, ne számítógépen, az nem túl romantikus :lol::lol: ) rakhatsz bele közös fényképet, megégetheteda levél szélét, stb.. de ezt még írás előtt csináld nehogy véletlenül elégjen az egész amit írtál :lol: mert akkor kezdheted előröl. Ha van a csajban egy kis romantika akkor tuti nagyon örülni fog neki.

 

Javaslom, hogy ne kösd ezeket feltétlenül különleges alkalmakhozz, lepd meg kedvesedet "csak úgy", ezzel is tovább fokozva a meglepetés erejét B)

Link to comment
Share on other sites

Igazabol "ultimate" ajandek ugy sincs, ami minden csajnak bejonne. Ha egy kicsit mar ismered, ugyis rajossz, milyen az izlese, erdeklodesi kore. Bonbont peldaul felesleges olyan lanynak venni, aki nem szereti az edesseget :) Figyelmesseg lehet peldaul, ha sikerul beszerezned azt a filmet/zenet/akarmit, amit regota keres. De akar el is viheted valami koncertre, ahova tudod, hogy szivesen elmenne. Szinten jo otlet lehet valami sajat kezu munka is. Persze nem kell kezmuvesgurunak lenni, a szamitogep csodakra kepes, barmilyen teruleten kielheted vele a kreativitasodat :D

De a lenyeg az, hogy ismerd azt, akinek oromet akarsz szerezni. Innentol nagyon melleloni ugy sem tudsz, csak probald meg a nagyon sablonos dolgokat elkerulni.

Link to comment
Share on other sites

én jobban szeretek inkább olyankor ajándékozni, amikor nincs semmiylen alkalom, akkor sokkal nagyobb a meglepetés és jobban tud örülni még annak is aminek egyébként nem örülne annyira...

így van :) én néha, csak úgy spontán veszek Neki 1 szál virágot, vagy valami csokit, és Ő annyira örül neki, hogy csak na ^^

Link to comment
Share on other sites

nah fiuk ( és lányok természetesen) nagyon jó kis ötletbörzét hoztatok össze :) lassan kiadhatnátok egy könyvet :lol:

Hát ami én adtam a bnőmnek 1 hónapos fodulónkra az egy egész nap volt csak vele! végig kényeztettem^^. Ha tesztek

a Margit szigeten egy esti romantikus sétát utána meg felmentek hozzátok közös dvdzés vagy egy vacsi amit te dobtál össze neki az megríkatja

az asszonyt ;):lol: és utána meg jöhet az ajándék: pl egy lánc ami itt már felvetődött!uána egy kis hancúr és kész :P

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Én az évfordulón virággal (vörös rózsa tutti tipp) és némi csokival kezdtem.

Nem nagy dologgal ne sejtsen semmit aztán jöhet a móka!

A szoba patyolatra vágása mert az már jópont ha rend és tisztaság van.

Aztán berendezni a szobát asztal virágok gyertyák mindenféle romantikus dologgal.

A neheze jött ezután: fözni (nekem nehéz mert kezdő vagyok benne).

Én rizses sajtos golyót csináltam husival és gombával a közepén azután torta fehércsokis volt nálunk.

Ezután gyertya begyújt, ja bórt behozni a hűtőből mert az nagyon fontos édeset vettem én.

Üdítő sem árt colát és rostos cuccost vettem.

Ezután a nő jöhet a szobába persze miután elmentünk érte!

Aztán meglepi az arcán na ez megfizethetettlen!!!!!!

Nekem NAGYON JÓL sikerűlt az évfordulós vacsi!

Persze az étterem könnyebb de ez tényleg személyes!

Ez az Én tanácsom neked/nektek!

Remélem ha használjátok bejön!!

Link to comment
Share on other sites

Én azt mondom nektek hogy a rózsa meg a sok virág lejárt lemez és aki nem tud ezen kívül mást kitalálni az már csak ilyen maradi lesz és sose fogja partnerét igazán meglepni valami jópofa kis dologgal.

 

 

Legyetek kreatívok és keresgessetek valami jópofa, egyedi dolgot!

Én pl egy olyan kis ajándékkal leptem meg barátnőmet névnapján, hogy vettem egy szivet ami első ránézésre valami marcipán féleségre hasonlít, ami egy üvegbe van bezárva. Először néztem is hogy milyen érdekes csoki :D aztán megkérdeztem az eladót hogy miért kerül ennyibe egy marcipán szív, mire kiderült hogy igazából ez közel sem csoki, hanem ez egy virág! :o

 

Az az egésznek a lényege hogy egy légmentes átlátszó dobozba van bezárva, amit ki kell nyitni (vagyis ez a feladat a barátnődre vár) aztán meg kell öntözni hogy ellepje a víz. Elvileg fél óra múlva felreped a szív akkor le kell önteni róla a vizet és hagyni egy két napig. Aztán 2-3 naponta meg kell egy kicsit locsolni (mert egy mag van a szívbe amiből egy kis növény, virág fog kinőni) és várni a csodára hogy kikeljen a növény! :) Miközben nő a nővényre az van ráírva hogy "I Love You" hogy hogy írták rá azt ne kérdezzétek ez egy jó kérdés :D de nagyon komolyan néz ki! A felirat mellett még egy kis virág is díszeleg a növényen.

Nagyon mutatós és kreatív, szerintem nagyon jó meglepetés :)

 

mh1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

mh2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

mh3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Bővebb infót itt találtok erről a kis varázs szívről :)

http://www.magicheart.hu/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TrueMaster! Ez az ötleted nagyon ott van szerintem, állati jónak találom, még sohasem hallottam ilyenről de a képeid meg is győztek! Lehet hogy én is utánanézek ennek, állatira tetszik ahogy ezt megcsinálták! :)

Link to comment
Share on other sites

Ugye mekkora ötlet? :)

Nagyon egyedi és kreatív is! ;) Azóta mióta fényképeztem már kb 6szorosára nőtt a kis növény :D szóval csak ócatosan öntözni mert a végén kitúr a szobából :D

 

Megkérdeztem tőllük mailben, azt írták hogy a Cora-ban lehet kapni, meg nálluk valahol a Moszkva téren (Bp.).. lehet hogy postázni is tudják, mert amíg nincs kibontva addíg légmentesen le van zárva a szív benne meg a mag szinte sérthetetlen :) szóval szerintem még azt is meg tudják oldani, meg kell kérdezni!

Link to comment
Share on other sites

Egyik ismerősömtől kaptam aki eskűvőszervező és egyik esküvőre rendeltek ilyet ajándéknak, vagy 300db-ot aztán kérdezte hogy érdekel-e. Akkor még nem tudtam mi ez a kis "csodavirág" de nagyon jópofa, barátnőmnek nagyon tetszett! :)

 

De mondom utánajártam és a Corában lehet kapni kb. 1000Ft-os áron +/- 100-200 Ft

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...