Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon X1650!


BFW
 Share

Recommended Posts

Egy cégnél összeraktam nekem 150ért egy új gépet

Gigabyte GA-965P-DS3/S3 Alaplap

Asus EAX1650PRO Gamer Edition VGA

2x 512Mb DDR II

és egy 350W-os táp

Ha bekapcsolom (próbálom) a gépet, a VGA nem kapcsol be rögtön! Normálisan boot-ol meg minden ami kell, de nem látok semmit, mert a VGA nem megy! Néhány próbálkozás után beindul, de már rohadtul idegesít, aki összerakta nekem az meg b@szik segíteni (csak el ne olvassa :D)

Ez mér van? Segítség!!! :(

Link to comment
Share on other sites

tkrisz007

már megint a tápal jössz a mániád a tápprobléma :lol: ha bekapcsol a gép azonnal elkell a vga nak is indulni

kérdésre válaszolva fogalmam sincs milehet a baj lehet a monitornak van valami késése bekapcsoláskor ?

Ha fogalmad sincs hogy mi lehet a baj, akkor minek írsz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

tkrisz007

ne legyél okostojás ne hidd azt hogy hülye vagyok pc szerelésből

amúgy meg hülyeséget írtál mert ha pcie os a kari nincsis áram csatlakozó a karihoz mert az alaplapról kapja a kakaót vagy az agps ?

de és inkább a biosba szétnéznék nehogy ellegyen valami állítva mert előfordul

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

néhány gond az Ati Radeon X1650 PRO (AGP8X 512MB DDRII) videókártyával:

egy hete vettem a kártyát, tapasztalataim:

 

-rendkívűl kicsi a ventillátora, ezáltal akár 1 óra alatt is képes felmelegedni.

-6 nap megvásárlás elteltével a monitor elkezdett vibrálni, a színek keveredtek a monitoron. (szakember szerint a videókártya miatt, de a pontos okát ő sem tudta megállapítani.)

 

Mi lehet a pontos oka a problémának? másnak is fellépnek ilyen problémák akinek ilyen a VGA-ja?

segítsetek pls.

 

Konfigom:

TFT monitor

350W táp

AsRock775i65PE alaplap

3,06GHz processzor

1GB RAM

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok.

 

Van egy ASUS EAX1650Pro-vidkarim, amivel az a problémám, hogy nem megy róla a monitor, csak DVI-ről átalakitóval, a sima csatiról mintha nem kapna jelet.

(Csak villog a monitoron a led.) Össze akartam kötni LCD Tv-vel, de sajnos ugyanúgy csak a DVI-ről megy átalakitóval.

Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok, semmit enm értek a szereléshez, de nekem is egy AtiRadeon Sapphire x1650 prom van, és az a bajom, hha elkezdek vmilyen játékot játszani, akkor kb 2perc után lefagyteljesen, kijön egy kék képernyőn a hibaüzenet h. atidva2 vagy vmi ilyesmi neve volt a fáljnak kvégtelen ciklust idézett elő, ezért leáll a Számítógép. Ezt a problémát hogyan lehet orvosolni?

Link to comment
Share on other sites

Hi !

 

Na igen, de ha pl. a VGA kártyád túl gyors a PCI eszközhözhöz /wincsi/ képest, az okozhat ilyen gondot. Azaz egy meghatározott időn belül nem kap választ a wincsitől /pl. egy pálya betöltése/ . Gondolom AGP-és a VGA kártyád.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sziasztok!

 

A gépemben egy ATI X1650 512 MB-os kártya van, és azóta a monitor ball felső sarkában kb. 2*2 pixeles fehér négyzet jelenik meg. De mikor elindítok egy alkalmazást teljes képernyő módban, akkor az alkalmazás eltakarja ezt a négyzetet. Tudja valaki, hogy mitől van ez a négyzet, illetve eltüntethető-e, hogy az asztalon ne látszodjon.

 

Köszönöm.

P-Laci

 

Bocs, lehet, hogy rossz topicba írtam.

P-Laci

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tkrisz007

ne legyél okostojás ne hidd azt hogy hülye vagyok pc szerelésből

amúgy meg hülyeséget írtál mert ha pcie os a kari nincsis áram csatlakozó a karihoz mert az alaplapról kapja a kakaót vagy az agps ?

de és inkább a biosba szétnéznék nehogy ellegyen valami állítva mert előfordul

 

Ez részben nem igaz mert az ATI RADEON HD 3850-es PCI-os karinalók is van tápcsatlakozója.

 

AZ igaz,hogy az X1650-nek nincs mert nekem is az volt ezelőtt a kari előt.

 

Az X 1650-ről csak annyit,hogy 3 ismerősömnek ment szarrá a kártya fél éven belül.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hali!Nekem egy sapphire ati radeon x1650pro karim van.Amióta ezt használom egyes játékok (pl.STALKER : Shadow of Chernobyl,PES 2009) nem indulnak el,mert a betöltésnél kilépnek. :(De pl. a FIFA 09 probléma nélkül elindul.

 

A karim adatai:

Grafikus processzor: ATI Radeon X1650 Pro

Processzor frekvencia: 600 MHz

Grafikus motor: 12 pixel shaders

Memória / Processzor interfész: 128 bit

Memória: 512 Mb

Busz: AGP 8x

Memória frekvencia: 1400 Mhz

OpenGL: OpenGL 2.0

RAMDAC: 2 x 400 MHz

Kimenetek: VGA,TV,DVI-I

 

A gépem elég gyenge: 2 MHz-es proci,fél giga RAM.

 

Vmi ötlet?

Előre is thx!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...