Jump to content
PirateClub.hu

Dragon Ball


nagypisty
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nyugi én 21 leszek 18.án :D És a Széjler múnt is néztem annó :D És néztem Endlessen fennt van a Broly movie, meg nézz szét itt a gigán at appzba mer van egy lejátszó ami lejátsza a nem teljesen letöltött filmeket is!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg mondjuk h ha tudnád h hanyas movie ami kell akor annak utána tok nézni!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Pff régen nagy fan voltam, mára kissé kezdem elfelejteni ezta régi kedvencet, tavaly elkezdtem előlről nézni a simátol a Z-t is végig, de részeket kihagytam, mega GT már tetszett annyira, hát elmult ez a Db fan időszak :huh: ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

nem tom ti hogy vagytok vele de nekem naon bejött ez a rajzfilm ennél jobbat még nem nagyon láttam (na jó a moviekat :) )

jó lenne ha leadnák az egészet szinkronosan vagy legalább kiadná az rtl lub mert én biztos vagyok benne hogy a dragonabll z-t végig szinkronizálták de szemetek nem engeik tv-re mert egy kis hülyegyerek asszitte ő a Son Goku azt felgyújtotta a haját és kiugrott az ablakon

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A 2008-as Specialt ki látta? Én halálra röhögtem magam rajta. Látszik, hogy Toriyama is belenyúlt, mert megérződik a stílusa. XDDD

Vegita öccsének a felesége egy külön poén. XDDDDDDDD

 

GT nekem sem teccik, szerintem a Z is csak a freeza utánig jó...

 

Nekem a Buu-s részek bejöttek. XD

Link to comment
Share on other sites

Ki bírja elfeledni ezeket a figurákat????????????????????????lehetetlen.ha egyszer megtetszett akkor onnantól véged van!!!akár 20 év múlv is simán megnézném!! :lol::lol::P:D

pontosan :) ez még nem az a pénzért csinált vacak volt, mint amit újabban látni, habár a GT-nek elég pénz szaga van... de az eredeti karakterek és a spamelo jelenetek nekem annyira bejöttek, hogy azt sose fogom elfelejteni ^^ a legjobb részek azok, amikben Son Goku eszik, az valami felejthetetlen :)

Link to comment
Share on other sites

Én mindig azon gondolkodom, hogy tud Goku annyit enni. XDDD

 

Na meg Zseniális Teknőst is bírom nagyon. XDDD Meg úgy az egész animét. XD

 

A legjobb! A leg - leg....! Imádom!!! Vegita a kedvencem!!

 

Nekem is Vegita a kedvencem! Hihetetlenül jól megcsinált karakter. Az elején gonosz, de nem lehet utálni akkor sem, mert van benne valami, ami miatt az ember megszereti. Később meg mikor már csak azért izélgeti Gokut, mert nem bírja elviselni hogy Goku erősebb nála, az nagyon ott van. XDDD

A büszke Saiyajin herceg, aki nem tudja beismerni, hogy nem ő a legerősebb. A beszólásai meg nagyon ott vannak és ő talán az egyetlen Piccolon meg Krillinen kívül (mármint a harcosok között), aki az eszét is használja harc közben. XDDD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tényleg, a Dragon Ball Kai-t ki nézi? Szeirntem klassz, egyszerűen újravágták a régit, nincs benne 20 résznyi pofázás meg egymás sima ütlegelése :) Az intro gyönyörű szép, az mondjuk elég kár, hogy nem úgy csinálták meg újra az egészet. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...