Jump to content
PirateClub.hu

Saját Windows


nyekk166
 Share

Recommended Posts

nah, addig össze jött hogy programokat és témákat tudtam bele integrálni.

viszont ha van egy progim (NERO) ami serial számot kér hogy tudom megoldani hogy alapból benne legyen (ne keljen beírni)?

a másik fajta ha feltelepítem a progit (FlashFXP) és utánna felül kell írni az pár filet, azt hogy csináljam hogy alapból a crackkelt fileokat tegye fel és utánna beleírja a serialt?

hogy lehet a telepítési képernyőt és a szöveget megváltoztatni?

hogy lehet a boot képernyőt megváltoztatni?

egyenlőre ennyi kérdéssel bombázlak benneteket! :D kösz a választ előre is!

Link to comment
Share on other sites

Akkor szerintem hanyagold a számítástechnikát, vagy legalábbis ne menj mélyebbre mint egy átlag irodai user... :D Sztem aki számítógépekkel foglalkozik legalább a szakzsargont értse meg angolul már ha nem szövegszerkesztéssel akar foglalkozni, hanem pl. ilyen dolgokkal. Ahogy elnéztem az oldalt nem kell hozzá hatalmas angol tudás (képekkel illusztrálva van stb) hogy megértse az ember...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Haló!

 

Én láttam olyan win-t ami így volt összerakva, saját magának (most nem fog eszembe jutni a neve), a lényege az volt h vhogy úgy oldották meg a telepítést h a feltett progiknak külön kimentették a registry bejegyzéseit, és a feltelepült file-ok mappáját, így csak C partícióra lehetett telepíteni a rendszert, de mindent tudott amit te szeretnél elérni a crack/serial oldalról...

 

közben megtaláltam,

http://winxp-ll.mlap.hu/?m=1633324

itt a linkje.

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

Nézd csak én tudok egy még jobbat PFFF annak idején régen hányat csináltam én is :) de szerintem nem ér fel egy gyári SP 3 -al , most meg már szerintem jöhet a WINDOWS 7 :)

 

http://www.hogyan.org/xp-telepites-nlite

 

BYE BYE

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Tudom, hoyg nem kérted a véleményem, de ha több hónapon át erről szeretnél rendszert telepiteni ne tedd. Mi van, ha kijön valami fontos frissítés az egyik programhoz, főleg ha akár többhöz is?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...