Jump to content
PirateClub.hu

Valódi Beírások


fikusz
 Share

Recommended Posts

Altalanos iskolas koromban, eso utan beiras:

 

"T. Szulo, ertesitem hogy fia tocsaba lepett"

 

Anyam visszair:

 

"T. Tanarno, ertesitem, en is"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na, ha már a szar dolgozatoknál tartunk, nézzétek meg az oldalunkat, itt van pár oszt.társ - haver dolgozata:

 

http://karolesz.atw.hu

 

LESSÉTEK MEG, GIGAÜBERBRUTÁL!!!! :lol: :lol: :D

 

SPYWARE->(nod 32)

 

De amugy lol cuccok vannak ebben a topicban, nekem is volt pár figyelmeztetésem, de nekem naon komolyak voltak, és nem lehettet rajtuk nevetni :( !

 

Link to comment
Share on other sites

jaja XD nálunk is volt egy-két jó dolog :P de volt olyan h a büfés árult olyan hülye játékot h ez lett belőle : Ádám gusztustalan masszát hajított a plafonra megintem.......XD de volt olyan is h tornazsákjával verte osztálytársait:P meg hogy töbszöri rászolás után hogy hagyja békén oszt. társát,ferúgta megintem :P meghogy osztálytársa uzsonnájával focizott megintem,téglát hajigált az utcáraXD,betörte az ajtóüveget,meg még sok ezer XDszal voltak bőven :Prégi szépidők :D

Link to comment
Share on other sites

mi az igazgató mellé dobtunk egy cserepes virágot :D :D :D haverom igazgatóit kapott... én csak bent voltam a teremben mint hetes és épp szivacsot mostam :D egyszer 3.ban nem hagytam hogy órát tartson a tanár :D :D :D mindig bepofáztam meg jajj a fejem meg jajj meg uhhh :D tanár kihivott a terem elé, én meg tettem az ártatlant a szomorú jó gyereket, közben bemetnem az ajtón azt elkezdtem röhögni :D

 

szerk.: osztálytársam szendvicsét (zacskóban 2 szendvics) dobáltuk egymásnak szünet végére nem maradt belőle semmi :D full lapos lett, szétesett meg minden baja volt. (az az osztálytársam haverom még most is) nem tudtuk hogy az ő uzsonnája... csak amikor feljött a büféből, és közben kiderült hogy még előző szünetben küldte fel a tesójával neki az anyukája tizorainak... uhh égett a pofánk rendesen. tanár összeszedette a kiesett vajas-koszos uborkadarabokat a szétszakadt párizsit, a szét trancsirozott zsemlét, ja meg a falra felragadt vajaspárizsit :D ja és még csak most leszek 7.es most indul majd a banzáj! :D

Link to comment
Share on other sites

2haverom megkapta az intőt aztán még az ofő is leb*szta őket hogy, hogy lehetnek ilyen szemetek egy osztálytársukkal... mondjuk én nem kaptam semmit, mert azt mondtam hogy az ölembe dobták én meg odébdobtam, de csak azért mert szét volt esve meg minden izé volt már vele... és végül nem kaptam semmit csak 2 osztálytársam aki télleg dobálozott, baseballozott vele :D én 1szer dobtam el, csak azért mert osztálytársam pofándobott vele én meg odab*sztam hozzá, majdnem kirepült a folyósóra a tanár elé (tanár ügyeleetes volt kint :D )

 

bocs a dupla postért, csak késő van aszittem szerkesztésre mentem :s bocs :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Fú ilyen sztorim nekem is van sok. Eddig:

3 ajtót törtem ki (2őt véletlenül, 1et meg direkt mert beragadtunk az osztályterembe és a gondnok mondta mer nem bírta kinyitni... :D )

2 ablakot nyomtam be

1 szekrény

1szék(hintáztam vele, meg volt repedve... Recss. olyat estem mint állatgép)

Egyszer általánosba pakoltuk át a biosz "szertárat" 1 szekrényt. Mi viccből megreccsentettük a szekrényben lévő polcot tartó kis füleket hogy hátha megadja majd magát, csak túl hamar történt. Leszakadt a polc amin a kipreparált állatok voltak... Fúj.

Meg általánosba az volt még nagy szokás hogy ha valakivel összekülönböztünk, akkor kivágtuk a táskáját az ablakon(emeleti termünk volt). Általánosba voltunk nagyon állatok. A 8 év alatt az osztályba kb 15 kartörés meg vagy 8 fejbetörés volt kőhajigálás által. 1 oszttársam meg úgy felhúzta a tesitanárt hogy az olyan pofont adott neki hogy a gyerek szó szerint a falról pattant vissza. Hülye hugó. Sok minden volt még de most csak ez jut eszembe. Ja és a lényeg: mindezekért csak 1x kaptam beírást. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ezek naon jok!!!!!

köszike érte!

nekem is volt:

péter technika orán,otthonrol hozott kondenzátorokbol

készitett elektromos sokkolot,amit ki is probált osztálytársán.

kérjük a szülöket................

tovább nemtudom!rég volt!

(semmi baja nem lett a gyereknek!!!)

mekkora hüle voltam! :lol:

voltam 5.es. :D

 

 

MINDEN ELISMERÉSEM!!!!

am azokat a tanárokat akik ellenőrzővel fenyegetőznek állatira lehet idegesíteni :D

 

Link to comment
Share on other sites

3. körül:

T. Sz. Fia a WC-ben karatézott.

 

gimi:

- sikeresen hozzájárultam egy 2-on lévő terem állandó zárásához, amikor kihajoltam az ablakon, mert le akartam nézni, de egy tanár meglátta és azt hitte h kiesek... :wacko:

- a suliba vettek jónéhány "iso tárgyalószéket", aminek nagyon szar a hegesztése, 2 db alattam ment szét... :huh:

- az egyik terem és a folyosó felőli falán van egy kb 20 cm-is lyuk, amin szünetekben kaját dobálgattunk oszt.társammal oda-vissza! :rolleyes:

- az órai dobálgatásokat már nem is említem (papírgalacsin-akár vizezve is, tollalkatrészek, radírdarabok) :D

 

kár hogy ballagok, vége a jó buliknak... :(

Link to comment
Share on other sites

Jók a sztorik, bár ezeknek a rongálási rekordoknak nem tudom mi értelmük van, de biztos bennem van a hiba.

Általánosba legnagyobb talán az volt mikor haverral lenyomtuk főkapcsolókat, az egész épületben nem volt áram, számítástechnika órán csak néztek, titkárságon szintúgy, na mindegy, mi elrohantunk tesire, az óra végére sikerült rájönniük a szakiknak a gondra.

Ének tanár körbe körbe kergette az osztályteremben egyik osztálytársam, aztán megunta a második körnél és ugrott egy nagyot, a 200 kilós banya alatt az egész épület megremegett :)

Osztálytárs bekamerázott a lányok öltzőjébe, egy kis szellőzőn, persze mászni kellett a mutatványhoz, tanár pont akkor jött, telóját elkobozta az óra végéig.

De általános nálunk tök jó volt, volthogy kinn maradtunk páran focizni egy műanyag flakonnal egész órán, vagy felmásztunk az uszoda tetejére azt ott szedreztünk óra helyett, csak hogy a fizika/kémia órán lezajló nagyszerü kártyapartikat ne is emlitsem :) és nem lett belölük semmi beírás vagy bármi következmény (biztos tudták, hogy jobb ha nem vagyunk órán) :happy:

Szakközépben már megváltoztak a dolgok, már nem annyira laza az élet, de azért jó arcok a tanárok, szóval vannak poénok, csak kultúráltabban. :P

Nemrég történt magyarórán nem volt felszerelésem: Karcsi, látom már megint nincs felszerelésed, egyes! (Egész évben nem vittem felszerelést magyar/töri órákra, ja igen, idén érettségi :P ) Sőt te láttam kocsival jársz iskolába, még cipekedned sem kéne, két egyes!

Pár kép:

 

Nemrég megírt híralap dolgozat (igaz/hamis típusú, állítások a tuloldalon voltak)

http://kepfeltoltes.hu/080411/suli1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tanár aki íratta nagyon nagy forma, volthogy folyosón beszélgetet két gyerek, az meg szabályosan be settenkedett mögöttük, mikor beért tanár megszólalt: "Háhá! Elkéstek!" :) Szigorú de igazságtalan :D

 

Röptében elkapott pillanat, kicsit el is mosódott, de azért kivehető a tanárúr vésztartaléka :)

Ugyanitt, volt szó zsarolásról, meg hogy mindenki megvehető(hogy ez hogy került szóba az mástörténet :P ), mire én benyögöm, hogy az lesz pár liter, erre: "Nézz csak be az asztal alá" :D

http://kepfeltoltes.hu/080411/suli2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ja és ugye szoktak lenni ilyen bónusz kérdések, általában ötösért, óra közben valami jó nehéz, na ezek ennél a tanárnál nem holmi könnyen feledhető jegyért mennek :) Erről a tanárról még annyit, hogy van egy olyan lehetőség, hogy aki lenyomja szkanderban az év végén ötöst kap :D

Utóbbiak mind idén történtek, szóval még lenne mit írni, de már ígyis elég hosszúra sikeredett :)

Link to comment
Share on other sites

Nálunk órákon mentek az alufóliacsaták, meg saját bejáratú kulcs van az egyik oszt.társamnak az osztályhoz (2is), mer nekünk tanítás után bezárják az osztályt... meg állandóan le vagyunk b@szv@...

Link to comment
Share on other sites

hát nálunk csak ilyenek voltak h :

- matekorán kakaóba áztatott tamponnal dobáloztunk

 

- oszt. tásam nem csinált semmit órán, erre odamegy a tanár jol megfenyíti erre osztálytársam eltöri a hátán a favonalzót. xD a pláne h az ajtó mellet ült, és megpróbált elsazaladni ne nekiszaladt az ajtófélfának és elterült a földön...elkapták.

 

- 2 osztálytársam discos hisztis oszttársam összeveszett és osztályfőnöki órán fölálva anyázták 1mást tanári jelenlétben.

 

- Szaktanárit kaptam amiért óra közepén kimentem táncolni a tábla elé.

 

- uborkák, szalámik, zsepik, cipőnyomok a plafonon.

 

stb.... :)

 

Link to comment
Share on other sites

Hát nálunk nemrég volt.hogy az ebédlőbem a nagyobbak hozzávágtak egyik oszt.társamhoz 1 sajtos rudat.Az oszt.társam azt hitte, hogy egy másik oszt.társam volt,erre jol fejen vágta a sajtosruddal.Akit fejen vágot,az meg leöntötte forró teával.

Erre a másik is ráöntötte a teát. stb. És a legnagyobb poén akkor volt,amikor az ügyeletes tanár bejött,és nyalt egy hatalmasat a kiömlött teátol.Majdnem eltört a lába.Mondjuk szegény 2 gyerek meg takarithatott vagy 1 órát.

Link to comment
Share on other sites

Osztálytársam (fiú) tegnap ének óra közepém beleh*gyozott egy 0,5L-es üvegbe ,huuu hát tanár egyből rák vörös ....azt hogy menjen igazgatóihoz fel , aztán a kis termését vitte magával persze...ofőtöl megtudtuk ma,hogy az anyja sírva ment be a suliba :lol: de nagyon vicces volt,hallod nagyba Mozartot( azt ment azthiszem) azt valami meg csurog :unsure: nagyon szakadtunk rajta...gondoltam megosztom veletek :)

Link to comment
Share on other sites

Nálunk év közepe felé volt olyan, hogy egyik osztálytársam szokása szerint végig pofázta az ének órát. Persze a tanár az óra közepe felén megunta ezt, és kiabálva ezt mondta neki: "Édes fiam, most azonnal befogod a szádat, vagy úgy pofán rúglak, hogy kirepülsz az ablakon át a nyomornegyedbe !". Aztán pár perc múlva jön be az igazgató, mert hallotta a kiabálást. Megkérdi: "valami gond van ?". Erre az ének tanár: "Igazgató úr szóljon rá erre a húgyagyú gyerekre, hogy fogja be azt a mocskos száját, nem igaz, hogy egész óra alatt csak dumál, de mikor feleltetni akarom, akkor egy szót sem tud szólni !!!".

 

Egyébként egy nagyon aranyos ének tanárról van szó, és még sosem hallottunk tőle ilyen mondatokat, mint ezen az ének órán :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...