Jump to content
PirateClub.hu

Valódi Beírások


fikusz
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nálink szerencsére vannak ojan tanárok akik nem mernek semmit csinni azokat oltjuk meg beugatunk rendesen....

padtöréek..hm...:) megjöttünk 9dikbe fél év alatt: 2 pad, asztal....:)

beirások...volt egy pár mostigy hirtelen nem vágom mijenek...mondjuk nekem szernecsém t mer nem kaptunk sok beirást pedig mise vunk rendes gyerekek..:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Azért jó tudni, hogy a tanánénikek i van fantáziájuk. Sztem ez legjobb:

"Gyermekük óra alatt orvul elfogyasztotta padtársa uzsonnáját."

Ezen addig röhögtem... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

loool ezek faxák XD nálunk is voltak ijenek (ez volt a legjobb osztályom, a 4ből :P ) Ajtót téptünk ki tokostól, kidobtunk 1 gyerek az ablakakon mer anyázott (balszerencséjére csukva volt :) ) Ezekért nem kaptam, de kaptam azért igazgatóit, mert sampont nyomtam 1 gyerek fejére... XD de rábaxtam 1 ijen nagy üvegre ami alatt ijen törékeny dolgok voltak, és aszontam h elestem, és úgy ütöttem meg (6000 Ft - a zsebpénzből.... XD) de volt h fogadást kötöttem 1 verekedésre, akkor olyasmi szöveget kaptam, h " T.Szülő gyermeke (másik társának kárára) orv szerencsejátékkal próblt meg gazdagodni!" XD :D:D meg apróságok is voltak (piróztunk órán ijesmi)

 

Ennyi, da majd a jövendőbeli gimis élményeimet is elmesélem nektek :)

Link to comment
Share on other sites

:lol: A mi osztályunk fiú osztály és ott vannak ám sztorik bőven 1ik kedvencem:

Anno nagy sláger volt nállunk a presser gabi "fáradtnak tűnsz c. száma2 minden szünetben próbáltuk ugyan azon a mély hangon énekelni....

1x matek órán felmérgelte magáét a tanár és elkiabálta magát:elegem van belőletek!!

Mire oszt.társam : "Fáradtnak tűnsz,mintha nem is a régi volnál"

Hát majdnem magunk alá csináltunk :lol:

Link to comment
Share on other sites

mi se voltunk semmik

-nekiszaladtunk a szekrénynek és betörtük az ajtaját.

-tokostul szakadt egyszer ki az ajtó

-kiszedtük a vezetéket a falbol rákötöttünk egy kiflit és kilogattuk az ablakon

-a tejes dobozt basztuk ki az ablakon

-kihuztuk a bokrokat a földböl

-kimásztunk az ablakon

:D az évvégére potlapokkal volt tele az ellenörzönk :D

Link to comment
Share on other sites

haweromnak :

órán társa heréit pöckölgette

Lol ezen annyit röhögtem.

 

Fúú nekem egy beírásom volt 4.-ben.

T.szülő! Petike szünetben a székek között ugrált.

válasz: T Tanárnő! Mivel repülni nem tud!

 

Mi is csinálunk állatságokat. pl. osztálytársam bemászott a szekrénybe, rázártuk az ajtót, és ki akart ugrani a szekrényből mikor bejön a rajztanár (akit mindig szivatunk). Jön a tanár, osztálytárs kiugerik, a szekrényajtó meg leesik. Pár törött szekrényüveg, akor ismim átmászott a 2. emeleten egy ablakon keresztül egyik teremből a másikba, és majdnem leesett. Ha még eszembe jut vmi írom ;)

Link to comment
Share on other sites

egy pár tőlem:

májkrémes kenyér napokig a plafonon

majdnem beírás pukik ért

papír(!!!!)repülővel kitörtünk egy ablakot(ezt még nem s nehéz de megmagyarázni a tanárokna miután eggyik haver széttépte)

spírál kifeszítés padok közt

az infó terembe cérnával "teljes" hálózat létrehozása

kiránduláson két csaj bizonygatta hogy nem részeg....fél perc lehányták a tanárt...

meg egyéb nyalánkságok de amugy beírást sose kaptam

Link to comment
Share on other sites

én általánosban kaptam anno azért mert legjobb haveromat, aki egyébként mostis az.. felakasztottam a fogasra :D ja meg papuccsal XD dobálóztunk :D és azért is, többet nemtok most. egy balhé: kettétörtem egy szekrény egyik polcát :D

 

középsuli: na itt már voltak balhék, 1es dolgozatból repülöt hajtogattunk meggyujtottuk és kidobtuk a 3. emeletröl :D ami az utca felé néz. Aztán késöbb a dogákat visszaszedték... képzeljétek mi volt :D magyarázhattuk hogy a doga miért van szétégve az utca közepén :D a másik hogy kitrötük 3szor ugyanazt az ablakot :D, a járókelöket folyékony szappannal lövöldöztük, tudjátok olyan megnyomod a tetejét és kispriccel cucccal :D a termet telefröcsköltük kólával, ami miatt a falat újra kellett festeni :D a plafonon több napig rohadt a parizer :D a táblát széjjellyukaszottuk a nagy tanári körző célba dobálásával, ami aztán elis tört :D és azt hazudtuk hogy leesett a földre és véletlenül ráléptünk :D na egyenlőre ennyi jutott eszembe :D

Link to comment
Share on other sites

nálunk egyszer osztálytársam elfingotta magát nyelvtanórán. a tanár felkapta a vizet és mindenkivel leiratta h miért vicces az ha xxy (nem nevezem nevén :P ) fingik nyelvtanórán és beszedte XD :lol: nemtom mit csinált vele...de tiszta vörös volt a tanár feje mikor ezt csinálta XD :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Egy ismerösömnek irták be amikor közölte egy oszt. h,

"Kapd be a fa**omat"

T. Szülök!

Gyermekük nemi szervét étkezési célokra ajánlota fel osztály társának

ezért osztályfönőki intőben részesitem

:D

Link to comment
Share on other sites

Mennyi lol dolog! emberek TI nagyon faxák vagytok!!! Ennyi beírást, és jobbnál jobbak!!! 5* mind1ik!!!!!!!!!!!

Tanárok forever! Én a kémia munkafüzetemet gyújtottam be a szünetben... kicsit büdös volt a teremben.

amúgy semmi concrét dologra nem emléxem.... :S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...