Jump to content
PirateClub.hu

Valódi Beírások


fikusz
 Share

Recommended Posts

nekem ez az egyik de nagyon jó!5 intőmből az egyik!

 

T. Szülők!

Dávid a figyelmeztetések ellenére verekszik és verekszik, EZÉRT BETELT A POHÁR ÉS OSZTÁLYFŐNÖKIBEN RÉSZESÍTEM

by:mariska :P :P

pfff:2x verekszik :P :P meg betelt a pohár :P :P

amikor visszakaptam az elenőrzőmet SÍRTAM a röhögéstől :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekünk is volt pár osztályos dolog :lol: főleg általánosba

Minden szünetben dobálóztunk az uzsonnával... :lol: pl amikor volt a menzán retek akkor azzal, ha párizsi akkor azzal xD

Aztán megkaptuk a zsír új táblát(filces tábla,zsir nem érheti mert ott nem fog rá a filc) több száz ezerbe került...két hét múlva párizsi volt és a párizsis szendvicsel akart megdobni osztálytársam de lehajoltam, és kiesett belőle a párizsi is megállt a táblán :lol: utána pont az igazgatóval volt óránk, az meg nézte hogy miért nem fog ott a filc :lol:

Meg ofőm hozta a köcsögeit az osztályterembe, szépen elrendezgette, egy nagy vázát focival törtünk szét...

De voltak kicsi vázák egy polcos szekrénybe is:

Osztálytársammal fogadtunk hogy nem találja el azt a polcot a terem végéből amibe szinte az összes köcsög volt... :lol:

elsőre talált! xD

aztán voltak még ilyen kefír kidobálások stb....

Link to comment
Share on other sites

Most hozzánk is beszerelték a filces táblákat, és az osztalytarsam mar kapott egy jo beirast is :

 

Norbit figylemeztetesben reszesitem, mert elrejtette a filcet, és ezért nem lehetett írni a táblára.

 

De a legjobb beirast 7.-ben kaptam.

 

A hulye tanurunk beirta az ellenorzobe hogy : Órán nem zsebkendobe tusszentett. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:D oszt.társamnak olyan volt 8.ban: kérdezi

- tanárnő kimehetek WCre?

-Nem már nagy vagy talunod meg visszatartani!

-Dehát HUGYOZNOM KELL!!!(XD)

(már nemtudom mit írtak be neki)

nekem meg 5.ben volt 1

akkoriban nagy divat volt a vonalzóval az egymás ütlegelése :D

azt bemenekültem a WCbe 50 centis vonalzóval mert már fáj a kezem, kirohanok igazgató helyettes ott áll néz ferde szemekkel :D osztályfőnöki:T. szülő! A gyermeke nem a megfelelő célokra használta vonalzóját xD

Link to comment
Share on other sites

komoly.Mi Meg most 7.be(általános)de az év elején hogy az énektanárunk idegösszeomlást(!!!!) kapott :P

Aztán jóval később jött az alsós tanár de azt ne akarjátok hallani amikor énekeltünk.és azér adott 1-est,mer nem énekeltem.nem mint ha tudtam volna hogy kell. ;) régen volt...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Háát nekem egyszer volt olyan hogy a tanárt márt teljesen az idegösszerroppanás szélére sodortam ( három hónap kemmény munkályával) és a tanár már mindenért rám szólt egyszer eltüsszentettem magam és már kezdte volna hogy_" Beni..." mire én hogy "Csak tüsszentettem BAZDMEG..." hát akkor a tanár elösszőr kibaszott az óráról majd ő is kirohant....

 

 

Egy sulis társam (undorító de..) teleszarta a suli WC-jét és nem húzta le balszerencséjére az igazgató találta meg a terméket és ő a következő beírást kapta:

 

Tisztelt szülők a maguk fia a mai napon megtöltötte az iskola WC-jét és nem takarította el a terméket. Ezért igazgatói intőben részesítem.

 

Hetekig röhögtünk rajta.

Link to comment
Share on other sites

ááá ilyen viccesek nálunk nem voltak :lol: de egyszer szünetben toltunk a szivaccsal egy hatalmas focit, erre bejött az osztfőnök és mindenkinek beírta: nem rendeltetésének megfelelően használja a szivacsot, ezért megintem. ezt kb 8x írta le mert annyian toltuk :D

Link to comment
Share on other sites

nalunk volt olyan h tornan segiteni kellett asztalokat cipelni es beirt h idézem... -A torna órán az asztal cipelese kozben azt mondta h-" Hova tegyem te suket ":D :D

 

vagy mikor bennt voltunk a szunetben az osztalyban es a hulye tanar olyanokat is beirt az osztalyzoivbe akik nem is voltak aznap suliban :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

NAGYON FASZA AZ ÖSSZES!!! De én is írok kettőt hagy bővüljön!

 

"T. Szülők!Dani szünetben nem engedte ki társát a fiú mellékhelyiségből.Kérem figyelmeztessék önök is!" :)

 

Ez egy másik!!!

 

"T. Szülők! Dani a Játszótéren töltött idő helyett csúnya szavak firkálásával rongálta az iskola épületének falát, és engedély nélkül feljöttek Robival a tanterembe, ahol (******) rendetlenkedtek. Kérem figyelmeztessék önök is a helyes viselkedésre!" :lol:

 

(Am. aztán kiderült hogy nem is én firkáltam a falra de azért az osztályfőnöki megmaradt!!!) :angry:

 

ÉS EZ MIND 1 OSZTÁLYBAN TÖRTÉNT(csak azért mert a tanár nem bírt elviselni)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nekem is volt pár nem túl szép dolgom...

számtech órán a tápegységet átállitottam 230ről 115 voltra, persze előtte kihúztam a tápkábelt,

osztálytárs bekacsolja, semmi, megnézi hátul, bedugja, tápegység felrobban:D

a gépnek nem lett baja...

 

meg 12ben sikerült 2 csapattá választanom az osztályt...

annó, az ofő mindig a házirend szerint csinált mindent, kivétel a fegyelmezéseket..

nekem meg elegem lett abból, hogy mindig mindenkit szivat, lementem a dirihez,

és kértem egy házirend fénymásolatot... Mert ugye a házirendünk szerint minden diák

kérheti a házirendet...

másnap suliban nekiálltam elmagyarázni mindenkinek h az offő miben hibázott...

következmény:

14:30kor rendkivűli, kötelező osztályfőnöki óra,

és kezdésként az offő megkérdezte, hogy:

ki érzi úgy h én hibáztam volna vmiben?

én meg elsoroltam az összes dolgát:D

erre meg felszólalt, h aki mellette van, az maradjon benn a teremben,

aki meg mellettem van az menjen ki az osztályból

egyedül kezdtem, végül 12 mentünk ki az osztályból

másnap meg fogadtatásképpen közölték, h offő nyugdijb akar vonulni:D

de nem ment a szmétje:D

 

jah, meg pirózás az osztályban... a pingponglabda a legjobb:D

 

megtanultam kártyát(póker vagy römi, ki h hivja) dobálni, és nekiálltam szünetben dobálózni...

kit találtam fejbe: diri helyettest, aki egyben a töri tanárunk is volt:D

 

jah, meg a 3.ról a vizzel töltött tescós zacskó olyan szépen placsan a betonon...

érdemes kipróbálni:D

Link to comment
Share on other sites

Az én osztályom 1.-től mostanáig a legrosszabb az iskola történetében! B)

 

pl.:Az osztálytársam 2. ba fogta a barátom fejét és neki lökte az üvegnek úgy hogy széttört! <_<

vagy:Indítottam egy osztály háborút amiben kaját és tanfelszereléseket dobáltunk, és padok voltak a támasz pontok. B) B)

majd igazgató jöt hogy leállítson minket.

mindenkine igazgatói lett mert mindent levertünk ami a közelben volt! még két tanárt is eltaláltunk!B)

 

Link to comment
Share on other sites

mi még általánosban az iskola tejjel dobáltuk a suli mellett lévő ovisokat :D nekünk poén volt nekik nem. nem kaptunk semmit mert nem tudták ki volt, ez történt párszor utánna ha tej volt hoztak kakaó port is mert a suli kakaót megittuk meg így a kakaó porral a tejet is. amúgy én nem kaptam valami sok beírást, a háttérből irányítottam az eseményeket...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...