Jump to content
PirateClub.hu

Ufót látott a Holdon az amerikai űrhajós


Amen
 Share

Recommended Posts

Ufót látott a Holdon az amerikai űrhajós

 

Döbbenetes titkot árult el a legendás Apollo 11 ?rhajó legénységének egyik tagja, Buzz Aldrin. Az egykori asztronauta ugyanis azt állítja: 1969-ben, a Holdon UFO-kat látott.

 

 

 

Könyvet írt Buzz Aldrin, az Apollo 11 ?rhajósa Visszatérés a Földre címmel. Az egykori asztronauta 1969-ben érkezett a Holdra két társával, Neil Amstronggal és Michael Collins-szal. Aldrin, aki a második ember volt, aki a Holdra lépett, szerint a NASA sok mindent eltitkolt a vállalkozással kapcsolatban. Többek között azt is, hogy a három asztronauta idegen lényeket látott a Holdon.

 

 

1188582580.jpg

Aldrin idegeneket látott a Holdon, de titokban kellett tartania, mert attól tartottak, tömeghisztéria tör ki

Fotó: Bors

 

 

- Ne kis zöld élôlényekre gondoljanak, de mindenképpen idegenek voltak ? mondta a legendás ?rhajós.

- Egy kalapszer? valamit láttunk, ami félelmetes sebességgel kôrözött körülöttünk. Egy az egyben olyan volt, mint, ahogyan a repülô csészealjat napjainkban leírjuk. Ráadásul nem csak ez volt az egyetlen ilyen élményünk. Amikor Neil a Holdra lépett, egyértelm?en látta, hogy két élôlény a közelben figyeli és rejtôzködik. Késôbb én is láttam. Hatalmasak voltak és félelmetesek.

Aldrin és társai soha nem mesélhették el felfedezésüket, hiszen a NASA utasította ôket, hogy tegyenek lakatot a szájukra.

- A NASA attól tartott, hogy ha a titokra fény derül, tömeghisztéria tör ki. Talán igazuk is volt. Ám mostanra az emberiség van annyira fejlett és befogadóképes, hogy megtudja: igenis vannak UFO-k, és mi láttuk ôket!

forrás: borsonline.hu

Link to comment
Share on other sites

Persze, előszőr azt tudják bebizonyítani 100%-osan hogy járt ember a holdon :lol: :lol: Majd utánna írhat könyvet egy vén ... Ráadásul jókor jutott eszébe :lol: Ennyi erővel Farkas Bertalan is irhatna hogy látott ufókat korozni a föld körlül.. érdekes hogy minden ilyen hülyeséget az amerikaiak irnak....

Link to comment
Share on other sites

biztos a szovjet leszálló egység darabjait látta ami becsapódot velük egyidőbe a holdra...

Ez nagy volt :D lehet hogy szovjeteket láttak a Holdon. Egyébként a Holdra szállást szerintem nem kell vitatni, mert az ún. Hold-tükör általuk került oda és azt mindmáig használják.

Bár ki tudja, az amerikai kormány meg szervezetek elég "furák" hogy úgymondjam...

Link to comment
Share on other sites

Igen hogyhogy épp pont omst hozza fel a témát és pont a könyvében ami pont msot jelenik meg :) bár amúgy az amcsik is csúsztattak néha egy kicsit Azt a vidit láttátok amikor az amerikai űrhajós szál ki a leszálóegységből sétál lefelé a létrán erre hirtelen bedől egy álvány a háttérben és ledönti a fekete hátteret :D és besétál pár teknikus h helyretegye.

Amúgy meg gondoljatok csak bele Egy idegen világban vannak ez milyen pszihológiai nyomást jelentett rájuk minden új minden ismeretlen azok az idegenek lehettek akár pár furcsa árnyék is.

Link to comment
Share on other sites

Igen hogyhogy épp pont omst hozza fel a témát és pont a könyvében ami pont msot jelenik meg :) bár amúgy az amcsik is csúsztattak néha egy kicsit Azt a vidit láttátok amikor az amerikai űrhajós szál ki a leszálóegységből sétál lefelé a létrán erre hirtelen bedől egy álvány a háttérben és ledönti a fekete hátteret :D és besétál pár teknikus h helyretegye.

Amúgy meg gondoljatok csak bele Egy idegen világban vannak ez milyen pszihológiai nyomást jelentett rájuk minden új minden ismeretlen azok az idegenek lehettek akár pár furcsa árnyék is.

 

Kétlem hogy a fejük felett köröző csészealj amit "láttak" csak egy furcsa árnyék lett volna :D :D

Amugy én nem hiszem el ezt a storyt :D

Link to comment
Share on other sites

Kétlem hogy a fejük felett köröző csészealj amit "láttak" csak egy furcsa árnyék lett volna :D :D

Amugy én nem hiszem el ezt a storyt :D

 

 

Hát kitudja milyen árnyékok vannak a holdon :D jártál már ott? :D :D mind1 sztem is kamu a story. Ha az amcsik titkosítanak valamit akkor azt nem engedik hogy igy nyivánosságra hozzák :)

Link to comment
Share on other sites

Kétlem hogy a fejük felett köröző csészealj amit "láttak" csak egy furcsa árnyék lett volna :D :D

Amugy én nem hiszem el ezt a storyt :D

 

 

Hát kitudja milyen árnyékok vannak a holdon :D jártál már ott? :D :D mind1 sztem is kamu a story. Ha az amcsik titkosítanak valamit akkor azt nem engedik hogy igy nyivánosságra hozzák :)

 

(fákk valamiért kétszer írta valamejik modi törölje az egyiket köszi :) )

Módosította Spidee
Link to comment
Share on other sites

sztem meg ha az amcsik egy ilyen dolgot tiktkolni akarnak akkor lelövik ezeket az embereket . avyg akkor vagy a 40 év elteltével :D

Hát ja erre van az NSA, meg a CIA...Én se nagyon hiszem el...sőt azt se hiszem hogy ők voltak először a Holdon ha voltak. Németeknek nagyobb esélyük volt a Holdra jutni, és nem kell cáfolni eztaq kijelentésem...a polcom csak világháborús könyvekkel vna tele és nem egy könyvem szól erről.

Link to comment
Share on other sites

Én tegnap láttam sky93-al egy UFÓ-t...

 

És ugy nézett ki mint egy zöld izé a sötétt ben de elöl jött és egyből sárga lett utánna észre vettük hogy nagy tahó volt ugy hogy ez nem is idegen volt hanem egy csöves orrú helyi lakos olyan mint egy csöves de UFO kinézetű xD :D :D XXD L(O_o)L LOooOL

Link to comment
Share on other sites

Ja,érdeks, nagy félelmetes élőlényeket láttak! ... LOL , és azok semmi kapcsolatot nem akartak velük?Nem hinném hogy csak ott álltak és néztek mint a tök .. :) De kituggya.

Link to comment
Share on other sites

Én tegnap láttam sky93-al egy UFÓ-t...

 

És ugy nézett ki mint egy zöld izé a sötétt ben de elöl jött és egyből sárga lett utánna észre vettük hogy nagy tahó volt ugy hogy ez nem is idegen volt hanem egy csöves orrú helyi lakos olyan mint egy csöves de UFO kinézetű xD :D :D XXD L(O_o)L LOooOL

 

jaja :D

pontosan így volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...