Jump to content
PirateClub.hu

Emos VS Rocker


Clark
 Share


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja az emosok is rockerek, am punk rulz!!!

 

ember ezt te honnan veszed? <_< ismersz igazi pank zenekarokat?

 

tapasztalatom szerint eddig a rockerek közt van a legtöbb normális ember. minden "fajnál" van divat, ami szánalom és gyűlölöm, de a normális egy relatív fogalom. kinek mi a normális. hogy agyonlövöd magad heroinnal meg speeddel az lehet vkinek normális. nekem nem az. Te mit képviselsz?

 

Ariszt: osztom a véleményed :P:)

Link to comment
Share on other sites

nem igazán tudom megérteni az emo-kat, szerintem ilyen nincs, ha nem akar élni,utálja az életet, tegyen róla. Senki nem kényszeríti őket hogy itt "szenvedjenek" , az önsajnálatnál szánalmasabb dolog pedig nem sok van a világon, butaságnak tartom az egészet.

ez az én véleményem a témáról

 

"...jegyezd meg jól, míg a Föld kerek

mindig lesznek Rockerek"

 

ja, és találtam egy régi, rocker ideál képet: Marlon Brando alakítása egy filmben

 

Rockersbrando.jpg

Marlon Brando

Link to comment
Share on other sites

asbi. nem, nem jobb. akkor tessék. javítom jó? :) mi a normális. hogy agyonlövöd magad heroinnal meg speeddel vagy hogy szétiszod az agyad az lehet vkinek normális. nekem nem az. Te mit képviselsz?.. így már jó? ^^várj kihagytam a gombát.. mi van még. őőőő seggszőkítés, túl sok hidrogén a nyakérbe meg fokhagymatetanusz stb :)

Link to comment
Share on other sites

nem igazán tudom megérteni az emo-kat, szerintem ilyen nincs, ha nem akar élni,utálja az életet, tegyen róla. Senki nem kényszeríti őket hogy itt "szenvedjenek" , az önsajnálatnál szánalmasabb dolog pedig nem sok van a világon, butaságnak tartom az egészet.

ez az én véleményem a témáról

 

"...jegyezd meg jól, míg a Föld kerek

mindig lesznek Rockerek"

 

ja, és találtam egy régi, rocker ideál képet: Marlon Brando alakítása egy filmben

 

Rockersbrando.jpg

Marlon Brando

 

nos... mostanában az emo a 10-12éves korosztályban nagyon elterjedt... most legyünk őszinték... egy ennyi idős gyerek honnan tudja, hogy milyen az élet valójában??? most sír a szájuk, hogy szar az élet, meg akarnak halni, tralala, tralala... de ha jobban belegondoltok, nem tesznek semmit... anyuci alájuk tol mindent, tápolja őket pénzzel... az egyetlen dolguk az lenne, hogy suliba járjanak, és tanuljanak... ehelyett sírnak, és meg akarnak halni mert szar az élet... honnan tudják??? ( ezt már mondtam :D )

 

kíváncsi leszek, hogy mi lesz ezekből az embernek nem nevezhető emo-kból "nagykorukban" ha egyáltalán nem vágják fel az ereiket addigra...

 

ez persze csak az én véleményem, és inkább a rockerekkel vagyok egy társaságban ;)

Link to comment
Share on other sites

asbi. nem, nem jobb. akkor tessék. javítom jó? :) mi a normális. hogy agyonlövöd magad heroinnal meg speeddel vagy hogy szétiszod az agyad az lehet vkinek normális. nekem nem az. Te mit képviselsz?.. így már jó? ^^várj kihagytam a gombát.. mi van még. őőőő seggszőkítés, túl sok hidrogén a nyakérbe meg fokhagymatetanusz stb :)

elpoénkodod és azt hiszed, hogy most marha vicces vagy, pedig nem.

Link to comment
Share on other sites

hehh.. pedig Sticky azt mondta hogy jó tag vagy. hát igen... nem az egoista fajtából vagyok, leszarom a kritikát, leszarom ki mit gondol rólam, ha azok akiket barátaimként szeretek (sztiki és a többiek akiket innen vala okok miatt bannoltak) így bírnak, addig jó. aki meg nem ismer és úgy ítélkezik felettem, azt meg mint előbb mondtam : leszahom miszteh khandú :)

 

ide se művelődni meg társalogni járok, mert ahányszor benézek vmi topicba, felbaszom magam egy hülyegyereken. túl sok embervan itt, túl sok hülyeséget pofáznak és túlságosan nagyra vannak. a NAGY pirateclub. igen. persze. érdekes mód egy "kisebb" fórumon sokkal jobban el van az ember, mint itt, ott lehet röhögni, de itt csak felbassza magát az ember. erről ennyit. ugass le ha nagyon kívánja a torkod de nem izgat túlságosan

Link to comment
Share on other sites

Asbi: dehogy. nem várok el vállveregetést. csak valahogy tőled is úgy éreztem hogy Nekem mondod az piás példát. mert én nem vagyok vicces ember. tudom. de biztos üldözési mániás vagyok. drogokkal nem szabad foglalkozni mer az jó. feleslegesen "beosztottál" oda, belekötöttél abba amit írtam. nah mindegy ide már nem valsz hogy benézek, már kifejtettem mindenről eléggé a véleményemet, jó sokat offoltam, káromkodtam is, szidtam a piratet. és még mindig nem bannoltak. hihetetlen. lehet hogy ez tibi meglepije. :)

Link to comment
Share on other sites

uzsidoboz! Nincs neked egy kis üldözi mániád az adminnal és a modokkal szemben?? :) Ha bannolnak annak már komoly előzménye kell h legyen hiszen kell hozzá 4 warn, vagy vmi nagy hülyeség! És akkor most jön a következő lépés amikor is mondod majd az h én is a "szolgák" közé tartozom mert védem őket! Erre én elmondom h nem védem őket, csak elmondom a véleményem! Ezzel most megspóroltam pár Hsz-T! :)

Link to comment
Share on other sites

Közös mivel mind2 stílusban vannak nem oda való egyedek pl az emoban hülyék míg az egyszerű rockban meg tájparasztok.....

És mind2 stílusban az a szar h az előitélet nagyon megmutatkozik...ugyan úgy vannak értelmes,élet képes emberek az enmo stílusban is mint a rockerek között pl diplomata :) .

 

Sztem... szvsz én voltam a 3. közös.

Link to comment
Share on other sites

Erről csak annyit h mielőtt kitalálta az a szar TH hogy emo lesz minden "fan" tajrockernek öltözött......Meg nem 1 ismerősöm váltott át rapből rockba anno....ennyit a divatrockról....meg azt se hiszem el h te se mondod pár rock zenére h "divatrock".Nállunk sok 1üttesre azt mondják.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ROCK egyértelmű azon bellűl is a Heavy Metal! :D

 

Aznap, mikor megszülettem

Hullócsillag volt az égen

Nem hívtak és nem is kértem

Senki nem várt, de megérkeztem

 

A sors könyvébe pár szó, csak ennyi:

Így van jól, így kellett lenni

 

Rocker vagyok, vállalom

Jót és rosszat elbírom

A lármat, a fényt, a zajt és a bajt

Azt, ami ûz és fogvatart

 

Éltem fényben, sötétségben

Nagyon fent és nagyon mélyen

Óvtak engem, hogy gyorsan élek

Olthatatlan tûzben égek

 

A sors könyvébe pár szó, csak ennyi:

Így van jól, így kellett lenni... B)

Link to comment
Share on other sites

Ez kb olyan szintű összehasonlítás mint a melyik a jobb a disco vagy a komoly zene??

 

A rockereknek nem sok köze van az emokhoz szal sztem már a téma alkotója elég nagy információhiányban szenved.... mivel lehet több köze van a punknak az emohoz mint a rockereknek....

 

Már csak rá kell nézni 1 rockerre meg 2 emosra.....sok hasonlóság van köztük....... <_<

Link to comment
Share on other sites

 

 

Osztom a véleményed a rockerek közt sokkal több segítőkészebb ember van mint mondjuk a discosok között!

Ez saját tapasztalat!

Másrészt a divat részt énis sorban felkötném a villanyoszlopokra!

Sokkal jobban tisztelek egy olya rappert aki komolyan veszi azt a zenét amit halgat és aszerint is gondolkodik mint egy divat rockert!

Amúgy pl nekem normális hogy sok ismerösöm tele van " vassal" vagy épp egy jobb partin meg eszik egymás hányását vagy fél sült csigát stb. Mások ettöl undorodnak!

De amitöl sztem magukon kivül mindenki undorodik azok az emosok!Gusztustalan idióta népség!

Azt mondják magukrol h ők is rockot halgatnak!A nagy ló****t!Ha rájuk nézek már hányingerem van.!

Az a baj hogy csak mondogatják hogy kinyirják magukat megtenni már nem merik!Sajnos...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...