Jump to content
PirateClub.hu

Emos VS Rocker


Clark
 Share


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inkább Metálos, de ha választani kell akkor Rocker :P

Vesszen az összes többi múfaj! :D Rock & Metal & Punk FOREVER!

 

A Rockereknek sokkal jobb hajuk van. :D

 

Mert az emósoknak csak állig ér és szembe lóg, a rockereknek pedig nem lóg szembe és vállig érő vagy hosszabb :P De azért irigylem az emósoktól hogy vékonyak. A bátyám egész nap a fejét tömi és mégis csontvékony, én meg algi eszek, és kicit duci vagyok.

 

Amíg a föld kerek

Mindig lesznek rockerek

De mivel a föld ovális

Jó nekünk a metál is

Link to comment
Share on other sites

de viszont nekem 1 rokker csaj aki ugy öltözik az simán nemjönbe...viszont az "emós"(inkább pózer) csajok közt hát ismerjük el vannak azér odab*szósak nemis kevés.... vagy csak én látom így???... :P:P

 

tökéletesen egyet értek :D csak annyiban korrigálnám hogy a rocker csajok közt is akar pár jóféle :P

 

 

Inkább Metálos

 

cerh2: mert szerinted a metal nem rock? -_-'

 

 

am egyértelmüen a rockra szavaztam (power metal/metalcore ftw)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cerh2: mert szerinted a metal nem rock? -_-'

 

DE igen, mivel a rockra szavaztam.

sakhát a Metál inkább a Rock társműfaja.

 

Remélem érted, hogy mire gondolok. Hiszen ugyan a Hard Rock és a Heavy Metal között kicsi, de pl. a Garaga Rock és a Death Metal között igen nagy a különbség.

 

És sztem az első oldalra más kép kellett volna a rockerekről... pl. Shagrath megtette volna :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mivel én is rocker vagyok egyértelmű. Feketében járok, hosszú a hajam is. Hallgatok punkot, poppunkot, punkrockot, rockot, metált szal ilyesmiket, mikor mihez van kedvem. Még senkinek sem volt kifogása ezellen de ha szólna is érte vki akkor visszaszólnék, hogy ez neked miért baj? Biztos nem tudna válaszolni, vagy valami baromságot mondana.

 

Nem ítélem el a többi műfajt, van rappet, hip-hop-ot hallgató haverjaim is, én nem ez alapján ítélem meg az embereket. Bár elsőre leginkább külső alapján ítélünk, és ha nem tetszik akkor lehet, hogy szóba se állunk vele pedig hihetetlen jó fej lenne.

 

Kuky: sztem is sok odab*szós emos csaj van :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Én egyik sem, nemértem, hogy mért csak ez a kettő van, van még pár olyan műfaj, ami nagy tömegeket vonz... Pl ott van az underground stílus, ami elég népszerű... Am a rockereket bírom, mert jófejek, csak a legtöbben nem bírják elfogadni a többi zenei irányzat létezését :huh: Az emo-s csajok között pedig vannak páran, akiknek ez direkt jól áll, úgyhogy nekem senkivel sincs bajom :D Személy szerint én a Hip-hop híve vagyok, de bírom az Aerosmith zenéjét is + ha hallok valahol egy jó számot, nemnagyon érdekel a műfaja, csak az, hogy jó. Szentem így kéne lennie ezzel mindenkinek, nem kéne csak egy stílusra irányulni, mert mindenhol vannak jó számok. Emo-ban, rap-ban, hip-hopban, popban, rockban és nemciki álíltani, h klasszikusban is előfordulhat talán pár jó.

Link to comment
Share on other sites

Egyik sem igazán...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Amiket eddig olvastam elég baromság h azért nem szereti valaki az EMOsokat mert nem szeretik az életet ez egyáltalán nem igaz az EMOs nem öngyilkos nem b*zi nem bi se semmi az EMO egy életérzés mely arról szól hogy megtaláld miért élsz megtaláld az életed értelmét csak van akinek ez nem sikerül és ezért menekül az öngyilkolásba az EMOt megérteni kell nem szidni megverni az EMO az angol emotional szóbol ered ami érzelmest jelent az EMOs ember érzékenyebb az átlagnál

 

 

És hogy a kérdésre válaszoljak EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EMO EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOOO 444444444444444444444444444444444 EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

VVEEEEEEEEEEEEEEEEEE

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

és ha valakinek vmi baja van az a szemembe mondja ne neten keresztül vagánykodjon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...