Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nah Saviola...Olasz védők megeszik reggelire...Titittti Nesta odacsúsz azt már törik is a lába...Felesleges , megha Trez annyira elakar menni , akkor adjuk el a Lyon-nak 30 misiért , vagy Gilardhino csere (hidjétek el itt nagyon jó lenne) , meg hát olasz... :) jah meg a legjob a mai napon Crouch!! Már kitalálnak minden szart ...

Link to comment
Share on other sites

néhh egy milanrajongó is betévedt....köszönjük :P remélem a meccs izgalmas lesz és helyrerakjuk a milánói pirosfeketéket....tudják meg h a következő szezonban jövünk vissza és viszünk mindent :P egy kis túlzással persze :lol: de a bajnokság akkor is a miénk lesz! :)

Link to comment
Share on other sites

Azért a 86. percben lőtt gól az nem kiütés és még csak nem is "elütés". Főleg hogy azt a fejest Buffon fogta volna. Nem értem miért kell 2-2-es állásnál, amikor feltehetően 10 perc múlva 11-esek következnek, lecserélni az elsőszámú kapust.

Amúgy nekem tetszett Juve játéka, szépen dolgoztak a fiatal játékosok, Del Piero-t pedig régen láttam ilyen jól játszani. Igaz a Juvét is rég láttam játszani. :) Nedved nem nagyon pörgött, Pippo-t pedig addig aprítottam volna ha valamelyik Juve védő helyében lettem volna, amíg észre nem veszi magát... De összességében tetszett amit láttam, szerintem nagy jövő várhat a Bianconerikre ha felnőnek a fiatalok és még jobban játszanak majd.

Link to comment
Share on other sites

A Milan ismét elmondhatja magáról azt,hogy az Isten kedvenc klubbja,még ílyen csapatot nem láttam akinek ennyi szerencséje lett volna mint a Milan-nak.Az elmúlt szezonban is a meccseinek az 60%-át úgy nyerte meg,hogy vagy a 80-ik perc végén vagy a hosszabításban lőtt góllt.A lényeg viszont az,hogy a Milan 1szerencsés csapat a Juventus viszont jól focizik.a fent említetteket bizonyitja a legutóbbi derbi is

Link to comment
Share on other sites

mondja belőled az elkeseredés!

 

már miért lenne szerencsés csapat ha a 80. percben rúgja a góljainak többségét? egy meccs 90 percig tart (vagyis amig a bíró lefujja) arról nem tehetnek milánóban hogy a az ellenfél csak 80 percig játszik! és ha a 93. percben rúgják a győztes gólt akkor is gól az gól! jaj jaj szegényyke nagyon az elkeseredettség beszél belőld :D, ezzel a kifogással csak annyit magadnak akarod bebizonyítani hogy a juve jobb mint a milan pedig osztálkülönbség van a két csapat közt :P

 

Link to comment
Share on other sites

Hát mostanában nincs mivel felvágnunk a Milanosoknak, hacsak nem azzal, hogy a bajnokságban idén még nem kaptunk ki, pedig már lement a fele. De erre meg jön a "jóvan az csak a béosztály" válasz, szóval nyugodtak vagyunk, nincs mivel felvágnunk.

Hacsak nem azzal, hogy a mi kedvencünk a legjobb, még akkor is ha néha ez nem így tűnik. :)

Link to comment
Share on other sites

Juventus: Buffon Cristiano Ronaldoért?

 

 

Gianluca Buffont kínálja Cristiano Ronaldóért (képünkön középen) cserébe az olasz másodosztályú Juventus a Manchester Unitednek.

 

A Real Madrid és a Barcelona ugyancsak szeretné a portugált. Az MU 45 millió fontot (17 milliárd forint) kérne érte.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez baromság.A Juve vezetősége még 1 hónappal ezelőtt azt nyilatkozta,hogy azok a játékosok akik kitartottak a klubbal

ebben a helyzetben azoknak örök helyük van a Juventus-nál,szóval ezt igen valószínűtlennek tartom márcsak ezért is,+tisztában vannak Toriinóban is azzal,hogy Ronaldo nem ér annyit mint Buffon akármilyen jól cselez is.

Link to comment
Share on other sites

off: jó lenne ha a "boldog" milan drukker(ek) nem rajtunk köszörülnék a nyelvüket és vágnának fel azzal h ők jobbak voltak a meccsen!kikaptunk kész...ez van de ha jól tudom ezt a sorozatot még mindig többször nyertük meg mint a milan...szóval erről ennyit. <_<<_<

 

mellesleg a cseréről....hát ha lehet akkor cseréljük el buffon mert úgyis menni akar...ha nem megy most akkor majd nyáron szóval felőlem ok a csere. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...